Other lots in this auction
-
#333Vier ingekaderde tegels van Delfts aardewerk met verschillende decors.
Quatre carreaux encadrés en faïence de Delft. Décors différents.No longer availableEstimate: € 45 / 65 -
#828Een mahoniehouten kaarttafeltje met klapblad. Opnieuw met vilt te bekleden.
Une table de jeu à tablette abbattable en acajou. Revêtement en feutre à remplacer.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 50 / 80 -
#471Een Marrokaanse dolk of Koummya in een messingen schede met gegraveerd decor en met een benen handvat.
Dague marocaine ou Koummya dans son fourreau en laiton à décor gravé et avec manche en os.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 60 / 70 -
#349“Cours du Rhin”. Een oude ingekleurde kaart. Maillart et Soeur. Bruxelles, 1795.
”Cours du Rhin”.Une carte ancienne mise en couleurs. Maillart et soeur. Bruxelles.No longer availableDim. 42,5 x 33,5cmEstimate: € 75 / 100 -
#822HamadanEen wollen Oosterse loper. Handgeknoopt.
Un couloir d'Orient en laine, noué main.No longer availableDim. 181 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#102“Romantisch rivierlandschap”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Paysage rupestre romantique”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#603Een grote diepe schaal van meerkleurig Chinees porselein met een decor van edellieden in het plat, op de rand en onderaan.
Un grand plat profond en porcelaine de Chine polychrome avec décor de gens de noblesse sur la partie plate, le rebord et en dessous.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#109“Rustende herder”. Bruine inkt op papier. Vroeg XIXe eeuw.
“Berger au repos”. Encre brune sur papier. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 100 / 150 -
#473Rood gekleurd festivalmasker van gebeeldhouwd hout. Guro, Ivoorkust.
Masque de festival rouge en bois sculpté. Guro, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#555Een schoteltje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van bloemen. Onderaan gemerkt.
Une petite coupelle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc et fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 200 / 220 -
#150Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. Model Chopard.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct. Modèle Chopard.No longer availableDim. 11,63 gEstimate: € 650 / 750 -
#723Snuffbottle van gebeeldhouwd ivoor. Erotisch decor in reliëf met een vrijend koppel in een tuin. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Flacon tabatière en ivoire sculpté. Décor érotique en relief représentant un couple faisant l’amour dans un jardin. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 80 / 120



