Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Geisha met waaier” Japanse houtsnede. Gedateerd 1814.
Gigado Ashiyuki

“Geisha met waaier” Japanse houtsnede. Gedateerd 1814.

”Geisha et éventail”. Une gravure en bois japonaise. Datée 1814.
Dim. 37 x 25 cm
SKU: 2602190789.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #789
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #98
    Period: 1885 - 1905

    “Achetez-moi”. Een beeld van zamak naar een werk van A. J. Scotte.

    ”Achetez-moi”. Une statue en régule d’après une oeuvre par A.J. Scotte.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #718

    Een kommetje en een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van landschappen in cartouches en bloemen op een gele fond. Onderaan gemerkt.

    Un petit bol et un petit plat sur pied en porcelaine chinoise, décor polychrome de paysage en cartouches et fleurs sur fond jaune. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 & 15 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #436

    Gepolychromeerde houten kerkstoel. Rieten zit met kussentje. Voorzien van koperen naamplaatje.

    Une chaise d’église en bois. assise en paille avec coussin. Avec une petite plaquette en cuivre.
    No longer available
    Dim. Ø 42 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #498

    Twee gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten maskers. Bali.

    Deux masques en bois sculpté polychrome. Bali.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #679

    “Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.

    ”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 19 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #660

    Een zwartgelakt nachtkastje in Empirestijl.

    Une table de chevet, laqué noir, style Empire.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #693

    Een kommetje met schoteltje van Chinees porselein met een blauw decor van Chinese tekens. Onderaan gemerkt.

    Un bol et petit plat en porcelaine chinoise à décor de signes chinois.
    No longer available
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #782

    “Vlakken”. Moderne compositie.

    ”Surfaces”. une composition moderne.
    No longer available
    Dim. 48 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #632
    Louis Gallait
    Period: 1810 - 1887

    “Zittende man op een bed met figuren in de deuropening. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd. Op te frissen.

    ”Homme assis sur un lit et figures dans l’entre-porte”. Techniques mixtes sur papier. Porte un monogramme. A rafraîchir.
    No longer available
    Dim. 23 x 15 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #222
    Joseph François

    “Watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Moulin à eau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 76 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #634

    Twee wijnkruikjes van aardewerk, hout en verzilverd metaal. Waarvan één met een dekselknop in de vorm van een uil. Onderaan gemerkt Thomas Harwood & Son (1864 - 1896), Sheffield.

    Deux pichets à vin en bois et métal argenté. Dont un à fretel en forme de hibou. Marque sous la base Thomas Harwood & Son (1864 - 1896), Sheffield.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 29 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #525

    Een lot bestaande uit een vaas, karaf en verstuiver van groen gekleurd geslepen kristal.

    Un lot comprenant d’un vase, une carafe et un vaporisateur en cristal vert taillé.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More