Other lots in this auction
-
#319Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#307Lladro
Een polychroom porseleinen vaas in art nouveau stijl.
Un vase en porcelaine style Art Nouveau polychrome.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#298
Een bronzen bureaulamp met een kapje van glas in lood in de stijl van Tiffany.
Une lampe de bureau en bronze, coupe en vitrail style Tiffany.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#782
Een dekseldoos van meerkleurig porselein in de vorm van het hoofd van een majorette.
Une boîte à couvercle en porcelaine polychrome en forme de tête de majorette.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 40 -
#334
“Schaatsers bij een molen”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
”Patineurs et moulin”. Huile sur panneau. +- 1900.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#573
Een vol messingen koro op drie pootjes, het geheel versierd met duiven en vogels in reliëf. Onderaan gemerkt. Op gebeeldhouwd hardhouten sokkel. Chinees werk, omstreeks 1900.
Un koro en laiton plein sur trois pattes, l’ensemble décoré de raisins et d’oiseaux en relief. Marque à la base. Sur socle en bois dur sculpté. Travail chinois, +- 1900.No longer availableDim. h: 25 cm (z.s.)Estimate: € 460 / 480 -
#139Ignace KennisPeriod: 1888-1973
“Pastoor en misdienaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Curé et acolyte”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 89 x 67 cmEstimate: € 100 / 120 -
#845
Een ophangbaar vitrinekastje.
Une vitrine murale ouvrant à une porte vitrée.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#294James G. Longly (?)
“The ambulatory, Chartres cathedral”. Aquarel. Gesigneerd.
”The ambulatory, Charles cathedral”. Une aquarelle, signée.No longer availableDim. 25 x 17,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#585
Een paar Chinese piëdestals van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.
Une paire de piédestals chinois en bois dur sculpté et tablettes en marbre rose.No longer availableDim. h: 53 cm Ø 23 cmEstimate: € 360 / 420 -
#577
“Drinkend koppel aan een tafel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Couple buvant à table”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 80 / 120 -
#67
“De lezer”. Bronzen hoogreliëf. Duits werk omstreeks 1900.
”Le lecteur”. Un haut-relief en bronze. Travail allemand, +- 1900.No longer availableDim. 20 x 18 cmEstimate: € 80 / 120