#691Een Chinese bronzen wierookbrander. Onderaan gemerkt.
#719Afrikaans hoogrelief. “Personages”.
#217Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#854Twee gestileerde bronzen olifantjes op zwart marmeren sokkeltjes.
#754Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
#258Twee bronzen plaquettes naar bekende werken van Alphonse Mucha.
#749Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
#247“Sylphide”. Een bronzen beeld op grijs geaderd marmer.
#784Afrikaans hoogreliëf. “Personages”.
#800Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
#734Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
#773Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
#790Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
#711Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
#628Houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.
#722Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
#717Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
#774Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
#769Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
#707Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
”Personnages”. Un haut-relief en ébène africain.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 40 / 60
#560“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. DEF. VVS - VS.
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,20 ct. DEF. VVS -VS.No longer availableDim. 3,33 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#783Een paar vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages aan het hof in cartouches op een achtergrond van bloemen en perziken. Eén gemerkt onderaan.
Une paire de vases en porcelaine chinoise, décor polychrome de personnages à la cour en cartouches sur fond de pêches et fleurs. Un avec marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#682Een handgeknoopt Kaukazekarpet.
#750Een briljant van 0,60 ct. Kleur K. VVS2. Met HRD certificaat.
Un brillant de 0,60 ct. Couleur K. VVS2. Avec certificat HRD.No longer availableEstimate: € 1200 / 1300 -
#764“Geometrische compositie met rechthoeken.” Collage op papier.
#321“De vos Reinaert”. Een gebeeldhouwd houten beeld.
”Le renard Reinaert”. Une statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#206Een eetkamer van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een buffetkast met opzet, onderaan twee paneeldeuren en twee laden, bovenaan twee gevitreerde deuren en versierd met een schelpvormige kuif. Eveneens een met drie panelen verlengbare tafel met zes stoelen met gedreven lederen zit en een salontafel met glazen blad.
Une salle à manger en chêne sculpté, style Louis XV, comprenant un buffet à deux corps, le dessous à deux portes panneau et deux tiroirs, le dessus à deux portes vitrées et une coiffe en forme de coquillage. Une table à trois rallonges, six chaises à assises en cuir repoussé et une table de salon à tablette en verre.No longer availableDim. h: 259 cmEstimate: € 200 / 300 -
#471Een lot messing bestaande uit: een kantelende kandelaar, een doosje, een hoorntje, een brievenopener, een kruithoorn en een olielamp.
Un lot d’étain, comprenant un candélabre basculant, une boîte, une corne, un coupe-papier et une corne ainsi qu’une lampe à huile.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#622Tom De Witte“Bloem op een wei”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
”Une fleur sur une prairie”. Techniques mixtes sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 200 / 300