#175Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met een centrale oranje diamant van ± 0,24 ct.
Une bague en or jaune et blanc 14 ct sertie d’un diamant orange central de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 120 / 160 -
#627“De Oude Man van de Zuidpool”. Beeldje van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk, eerste kwart XXe eeuw.
“Shichi Fukujin”. Statuette en ivoire sculpté. Travail chinois, premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 10 cmEstimate: € 200 / 250 -
#587Een zittende Boeddha van verguld brons op losse sokkel.
#237Een klein bureau van gefineerd hout met een lade in de gordel en versierd met bloemenmarquetterie en bronsbeslag.
Un petit bureau en bois de placage, un tiroir dans la ceinture et décoration de marqueterie en fleurs et montures en bronze.No longer availableDim. b: 84 cmEstimate: € 260 / 300 -
#6Een sobere rechthoekige lage tafel.
#45Een paar 22 karaats geel gouden oorbellen bezet met 8 briljantjes.
#196Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe, versierd met gesculpteerde bloemenmotieven. Maasland, XVIIIe eeuw.
Grande garde-robe en chêne ouvrant à deux portes. Décor de guirlandes de fleurs finement sculptées. Pays Mosan, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 232 x 182 x 62 cmEstimate: € 400 / 500