#671Een masker van gesculpteerd hout. Okuo, Nigeria.
Un masque en bois sculpté. Okuo, Niger.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 65 / 75 -
#412“De race naar roem. Een eeuw autorensport”. Ivan Rendall. Ed. M&P. Weert, 1992.
”De race naar roem. Een eeuw autorensport”. Ivan Rendall. Ed. M&P, Weert, 1992.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#229“Kinderen op een holle weg”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd.
”Enfants sur un chemin”. Huile sur toile. Signature apocryphe.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#208Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
#220Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee parels.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 14 ct serties de deux perles.No longer availableDim. 3,34 gEstimate: € 100 / 150 -
#320Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en onyx.
Une paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et onyx.No longer availableDim. 28 gEstimate: € 700 / 800 -
#163Een paar bronzen waterdragers.
#595Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,74 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 2,13 gEstimate: € 250 / 350 -
#39Een grijsgepatineerde houten kandelaar in barokke stijl. Gemonteerd als staande lamp.
Candélabre en bois à patine grise de style baroque. Monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 40 / 50 -
#265Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,82 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,82 ct.No longer availableDim. 7,23 gEstimate: € 1450 / 1650 -
#376Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.