#126Een commode met drie laden in Louis-Philippestijl.
#741Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
#556HerekeEen handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.
#387“Kriegsalbum”. Een Duitse uitgave uit de Eerste Wereldoorlog.
#294Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#619Barokke spiegel, deels gebeitst.
#407Limoges FranceEen lot van vijftien borden. Wagemackers. Anvers.
#597Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages, pioenen en vogels. Restauratie aan de kraag. Omstreeks 1900.
Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages, pivoines et oiseaux. Restauration au col. +- 1900.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#535Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ctNo longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 400 / 500