Other lots in this auction
-
#22Alfred T. BastienPeriod: 1873 - 1955
“Vissersboten op het strand”. Potlood op papier. Gesigneerd, met opdracht en gedateerd 1934.
"Bateaux de pêche sur la plage". Crayon sur papier. Signé, dédicacé et daté 1934.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#122M. AubertPeriod: 1910 - 2006
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage à la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 71 cmEstimate: € 150 / 250 -
#570
“De vier continenten naar P.P. Rubens”. Olieverf op doek. Kleine beschadigingen.
« Les Quatre Continents àd’après P.P. Rubens ». Huile sur toile. Dégâts mineurs.No longer availableDim. 100 x 125 cmEstimate: € 120 / 200 -
#94Paul BoonaertPeriod: °1946
“Winter op de Kwaremont”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1992.
"L'hiver sur le Kwaremont". Huile sur toile. Signée et datée 1992 au dos.No longer availableDim. 59 x 69 cmEstimate: € 160 / 180 -
#86
Een rustieke eikenhouten driepoottafel met rond blad. Holland, XVIIIde eeuw.
Une table tripode en chêne rustique avec une tablette ronde. Hollande, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 71 x Ø 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#84J. Greven
“Marines”. Een paar olieverfschilderijen op paneel. Beide gesigneerd.
"Marines". Une paire de peintures à l'huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 26 x 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#28
Een drageoir van geslepen kleurloos glas.
Un drageoir de verre incolore taillé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 35 -
#516Edward Van EsbroeckPeriod: 1869 - 1949
“Portret van priester Bernard Truyts”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Portrait du curé Bernard Truyts ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 135 x 105 cmEstimate: € 200 / 240 -
#299Jozef Adriaan Callaerts
“Zicht op de Zuiderdokken te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue du Zuiderdokken à Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26,5 x 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#240
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 7,87 gEstimate: € 650 / 700 -
#81
Een lamp met glaspasta kap en smeedijzer in de geest van Majorelle.
Une lampe avec abat-jour en pâte de verre et fer forgé dans l'esprit de Majorelle.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 200 / 300 -
#493Herend Hungary
Een groot servies van wit porselein, “Rothschild Bird motief”, versierd met vogels, insecten en bloemen. De vleugels met imitatie vlechtwerk in reliëf. Onderaan gemerkt. Waaronder: twee langwerpige en één ronde schotel, drie schaaltjes, 45 dessertborden van verschillende grote, 9 kleine en 8 grote tassen en 27 ondertassen, 15 kleine schaaltjes en 2 suikerpotten waarvan 1 los.
Un grand service en porcelaine blanche, à décor d'oiseaux, d'insectes et de fleurs. Les ailes avec imitation de vannerie en relief. Marqué en bas. Comprenant : deux plats allongés et un plat rond, trois plats, 45 assiettes à dessert de tailles différentes, 9 petites et 8 grandes tasses et 27 soucoupes, 15 coupelles et 2 sucriers dont 1 en vrac.No longer availableDim. H. 19 & 14 cmEstimate: € 1200 / 1800