Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Gemstones of the world”. Een collectie van 63 mineralen in zilveren plaquettes en in etui.
“Gemstones of the world”. Een collectie van 63 mineralen in zilveren plaquettes en in etui.
Franklin mint

“Gemstones of the world”. Een collectie van 63 mineralen in zilveren plaquettes en in etui.

“Gemstones of the world”. Une collection de 63 minéraux dans des plaquettes en argent. Avec étui.
SKU: 2908170610.
Category: Zilver.
Auction day: 30 August 2017 19:00
Catalogue #610
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Franklin mint

  • #590
    Franklin mint

    “The world’s greatest banknotes”. Een collectie van 50 miniatuur drukplaatjes van Sterling zilver.

    “The world’s greatest banknotes”. Une collection de 50 planches en argent sterling.
    No longer available
    Dim. 407 g
    Estimate: € 120 / 160
  • #580
    Franklin Mint

    “The treasure coins of the Caribbean”. 25 zilveren munten in etui. 475 g.

    “The treasure coins of the Caribbean”. 25 pièces de monnaie en étui. 475 g.
    No longer available
    Dim. Ø: 38 mm
    Estimate: € 120 / 200

Similar lots by type

  • #620

    Een verzamelmap met oude zilveren munten. België, Spanje, Duitsland, Nederland, Groot Brittanië, enz. Nettogewicht 2029 g.

    Farde de collection aux pièces de monnaies anciennes en argent. Belgique, Espagne, Pays-Bas, Grande Bretagne etc. Poids net. 2029 g.
    No longer available
    Estimate: € 850 / 1000
  • #491

    Een grote bonbonnière van kleurloos Boheems kristal met een 835‰ zilveren handvat.

    Grande bonbonnière en cristal de Bohème incoloe avec anse en argent 835‰.
    No longer available
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #87

    Een zilveren pen en stempel in etui.

    Plume en argent avec cachet dans un étui.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #748

    Een kruisbeeld van meerdere houtsoorten en een zilveren corpus.

    Un crucifix de différents sortes de bois et un Corpus en argent.
    No longer available
    Dim. h: 43,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #281

    Twee sets messen met gedreven en gegraveerde zilveren handvatten, negen en twaalf stuks. Slijtage.

    Deux séries de couteaux aux manches en argent. Repoussé et gravé. Neuf et douze pièces. Usures.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #33

    Een lot tafelzilver, bestaande uit twaalf messenleggers van verzilverd metaal in de vorm van hondjes, een suikertangetje in de vorm van een vogel, een flessenopener, een zilveren en een verzilverde servetring en drie zoutvaatjes met zilveren dekseltje.

    Lot d’argenterie de table dont 12 porte-couteaux en métal argenté en forme de chiens, une pince à sucre en forme d’oiseau, un tire-bouchon, un rond de serviette en argent et un autre en métal argenté, ainsi que trois salières aux couvercles en argent.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #600

    Een collectie van honderd zilveren penningen naar aanleiding van het Rubensjaar ‘77. In bijpassend collectiemeubeltje.

    Collextion de 100 monnaies en argent commémorant l’année Rubens en 1977. Dans un petit meuble de collection.
    No longer available
    Dim. 3110 g
    Estimate: € 1300 / 1600
  • #181
    Delheid

    Een zilveren bestek voor twaalf personen in etui, bestaande uit grote lepels en vorken en dessertlepels en -vorken Gemerkt, 800‰.

    Couvert en argent pour douze personnes en étui. Comprenant grandes cuillères et fourchettes et cuillères et fourchettes à dessert. Poinçon de 800‰.
    No longer available
    Dim. 2473,91 gram
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #448

    Een paar zilveren zoutvaatjes in de vorm van vissen met glazen recipiëntjes.

    Paire de salières en argent en forme de poissons aux récipients en verre.
    No longer available
    Dim. h: 6 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #289

    Een sigarettendoosje van email en zilver en binnenin met vermeil. Keuren van Birmingham. Makersmerk van Barker Brothers Ltd. en jaarletter G voor 1931.

    Boîte à cigarettes en émail et argent, l’intérieur en vermeil. Poinçons de Birmingham. Orfèvre Barker Brothers Ltd et lettre date G pour 1931.
    No longer available
    Dim. 9 x 6 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #366

    Een eikenhouten koffer met gesculpteerde panelen.

    Un coffre en chêne à panneaux sculptés.
    No longer available
    Dim. 52 x 61 cm
    Estimate: € 20,00 / 30
  • #225

    Een platina art deco ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Une bague en platine style Art Deco sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 6,29 g
    Estimate: € 500 / 700
  • #543

    Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes. Op staander.

    Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle. Sur support.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #511

    Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een gesculpteerde slagtand met acht olifantjes en twee kleine vrouwenbustes. Eerste helft XXe eeuw.

    Lot d’ivoires africains comprenant une défense sculpté représentant huit petits éléphants et deux petits bustes de femme. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 65 cm (tand) h: 11 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #327

    Een bronzen schouwpendule in Louis-Philippestijl, versierd met een herder.

    Pendule en bronze et albâtre de style Louis-Philippe, décorée d’un berger.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #109
    Fred. Sibille

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue forestière”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 59 x 77 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #490

    Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.

    Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 96 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #475

    Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.

    Grande poupée ancienne , la tête et mains sont en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #555

    Een eikenhouten klapsecretaire met twee laden onder het blad en een tweedeursvitrine als opzet.

    Secrétaire en chêne ouvrant à deux tiroirs sous la tablette et surmonté d’une vitrine à deux portes.
    No longer available
    Dim. 205 x 92 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #563
    Armand Marseille

    Een oude pop met porseleinen hoofdje met slaapoogjes. Op staander. Gemerkt.

    Ancienne poupée à la tête en porcelaine et aux yeux dormeurs. Sur support. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #20

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 3,26 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #318

    Een eikenhouten koffertje met smeedijzeren beslag en gegalbeerd deksel.

    Petit coffre en chêne aux montures en fer forgé. Couvercle galbé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More