Other lots by Franklin mint
-
#590Franklin mint
“The world’s greatest banknotes”. Een collectie van 50 miniatuur drukplaatjes van Sterling zilver.
“The world’s greatest banknotes”. Une collection de 50 planches en argent sterling.No longer availableDim. 407 gEstimate: € 120 / 160 -
#580Franklin Mint
“The treasure coins of the Caribbean”. 25 zilveren munten in etui. 475 g.
“The treasure coins of the Caribbean”. 25 pièces de monnaie en étui. 475 g.No longer availableDim. Ø: 38 mmEstimate: € 120 / 200
Similar lots by type
-
#448
Een paar zilveren zoutvaatjes in de vorm van vissen met glazen recipiëntjes.
Paire de salières en argent en forme de poissons aux récipients en verre.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 30 / 50 -
#491
Een grote bonbonnière van kleurloos Boheems kristal met een 835‰ zilveren handvat.
Grande bonbonnière en cristal de Bohème incoloe avec anse en argent 835‰.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#620
Een verzamelmap met oude zilveren munten. België, Spanje, Duitsland, Nederland, Groot Brittanië, enz. Nettogewicht 2029 g.
Farde de collection aux pièces de monnaies anciennes en argent. Belgique, Espagne, Pays-Bas, Grande Bretagne etc. Poids net. 2029 g.No longer availableEstimate: € 850 / 1000 -
#748
Een kruisbeeld van meerdere houtsoorten en een zilveren corpus.
Un crucifix de différents sortes de bois et un Corpus en argent.No longer availableDim. h: 43,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#87
Een zilveren pen en stempel in etui.
Plume en argent avec cachet dans un étui.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#33
Een lot tafelzilver, bestaande uit twaalf messenleggers van verzilverd metaal in de vorm van hondjes, een suikertangetje in de vorm van een vogel, een flessenopener, een zilveren en een verzilverde servetring en drie zoutvaatjes met zilveren dekseltje.
Lot d’argenterie de table dont 12 porte-couteaux en métal argenté en forme de chiens, une pince à sucre en forme d’oiseau, un tire-bouchon, un rond de serviette en argent et un autre en métal argenté, ainsi que trois salières aux couvercles en argent.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#281
Twee sets messen met gedreven en gegraveerde zilveren handvatten, negen en twaalf stuks. Slijtage.
Deux séries de couteaux aux manches en argent. Repoussé et gravé. Neuf et douze pièces. Usures.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#289
Een sigarettendoosje van email en zilver en binnenin met vermeil. Keuren van Birmingham. Makersmerk van Barker Brothers Ltd. en jaarletter G voor 1931.
Boîte à cigarettes en émail et argent, l’intérieur en vermeil. Poinçons de Birmingham. Orfèvre Barker Brothers Ltd et lettre date G pour 1931.No longer availableDim. 9 x 6 cmEstimate: € 40 / 60 -
#181Delheid
Een zilveren bestek voor twaalf personen in etui, bestaande uit grote lepels en vorken en dessertlepels en -vorken Gemerkt, 800‰.
Couvert en argent pour douze personnes en étui. Comprenant grandes cuillères et fourchettes et cuillères et fourchettes à dessert. Poinçon de 800‰.No longer availableDim. 2473,91 gramEstimate: € 1000 / 1200 -
#600
Een collectie van honderd zilveren penningen naar aanleiding van het Rubensjaar ‘77. In bijpassend collectiemeubeltje.
Collextion de 100 monnaies en argent commémorant l’année Rubens en 1977. Dans un petit meuble de collection.No longer availableDim. 3110 gEstimate: € 1300 / 1600
Other lots in this auction
-
#17
Een wassen Madonna met kind onder stolp.
“Vierge à l’enfant” en cire sous cloche.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#277
Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Vierge à l’Enfant en cire et aux vêtements. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#443
Een reeks van vier recente snuffbottles van glas met meerkleurige decors.
Une série de quatre flacons à parfum récentes, en verre et décor polychrome.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#187Clodion
Baccantisch tafereel
Scène Baccantique.No longer availableDim. H 52,5 cmEstimate: € 600 / 800 -
#783
Een coupe op voet en schaal van geslepen kleurloos kristal.
Une coupe sur pied en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 16 & 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#147Imperial
Een driedelig klokstel van verguld brons in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée en bronze doré de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres, chaque fois à cinq lumières.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 180 / 240 -
#504
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#120
Een 18 karaats geel gouden trouwring.
Une alliance en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 70 / 90 -
#700
Een serie van zeven notenhouten stoelen tijdperk Directoire. Mooie gesculpteerde dwarslat in de rug. Recente bekleding. We voegen er een achtste stoel met één poot hersteld aan toe.
Suite de septe chaises en noyer d’époque Directoire. Travers du dossier joliment sculpté. Recouverts récemment. Nous ajoutons une huitième chaise dont un pied est à réparer.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#506
Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
Une carpette Perse nouée main en laine et coton.No longer availableDim. 199 x 133 cmEstimate: € 80 / 120 -
#650
Een achthoekige bijzettafel van gesculpteerd hout in renaissancestijl.
Une table d’appoint octogonale en bois sculpté, style Renaissance.No longer availableDim. h: 75 cm Ø: 85 cmEstimate: € 180 / 220 -
#630
Een kleine Engelse secretaire-bookcase met een lade en een zijdelings uitschuifbaar blad in de gordel, bovenaan zes kleine laden onder de twee deuren.
Un petit secrétaire - étagère à livres avec un tiroir et tablette insérée dans la ceinture, six petits tiroirs au dessus.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 200 / 240