Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Geneigter Frauenkopf” Beeld bronzen buste, naar Wilhelm Lehmbruck
“Geneigter Frauenkopf” Beeld bronzen buste, naar Wilhelm Lehmbruck

“Geneigter Frauenkopf”. Bronzen buste, naar Wilhelm Lehmbruck.

“Geneigter Frauenkopf”. Buste en bronze, d'après Wilhelm Lehmbruck.
Dim. h 43 x b 37 cm
SKU: 3101230167.
Categories: Beeld, Brons, XXe eeuw.
Auction day: 31 January 2023 19:00
Catalogue #167
Estimate: € 1250 / 1500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #693

    Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk

    Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.
    No longer available
    Dim. h61cm x b58cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #168

    Een paar bronzen Cupido kandelaren met 3 vergulde lichtpunten, op messing sokkel en witmarmeren voetstuk.

    Une paire de bougeoirs Cupidon en bronze à 3 points lumineux dorés, sur socle en laiton et socle en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h62cm
    Estimate: € 1750 / 2000
  • #456

    Art deco salontafel van gefineerd notenhout.

    Table basse art déco en placage de noyer.
    No longer available
    Dim. h 57,5 x Ø 80 cm
    Estimate: € 230 / 250
  • #501

    Grote Chinees porseleinen vaas met blauw-wit decor, organisch patroon, koperen ring aan deksel.

    Grand vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc, motif organique, bague en cuivre sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h 82 x Ø 48 cm
    Estimate: € 525 / 575
  • #171

    Een paar bronzen beeldjes, liggende leeuwen.

    Une paire de figurines en bronze, des lions couchés.
    No longer available
    Dim. h 16 x l32 cm
    Estimate: € 330 / 350
  • #118
    J. De Braekleer

    Borstbeeld Aloïs, Melchior Grangé, terra cotta, vooraanstaande Antwerpse aannemer, geboren 29 okt. 1857 en gestorven 22 juli 1924. Gesigneerd en gedateerd 1904.

    Buste d’Aloïs, Melchior Grangé, terre cuite, éminent entrepreneur anversois, né le 29 oct. 1857 et décédé le 22 juillet 1924. Signé et daté 1904.
    No longer available
    Dim. h 63cm x b 55cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #503

    Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen, blauw-wit met bloemendecor, gemarkeerd onderaan.

    Tulipier en porcelaine de Chine à 6 ouvertures, bleu et blanc à décor floral, marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h 23,5 x b 16 cm
    Estimate: € 210 / 230
  • #541

    Chinees porseleinen vierkante vaas met deksel, blauw-wit met krijgstafereel.

    Vase carré avec couvercle en porcelaine de Chine, bleu et blanc avec une scène de bataille.
    No longer available
    Dim. h32cm x b18cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #491

    Gesculpteerd beeld van speksteen, bruinkleurige tinten, Chinese visser met vangst staande op rots.

    Sculpture sculptée en stéatite, tons bruns, pêcheur chinois avec prise debout sur rocher.
    No longer available
    Dim. h 41,5 x b 13 cm
    Estimate: € 150 / 175
  • #551

    Houten gesculpteerd beeld, Chinese krijger God “Guan Gong Yu”, fijn detail, lichte herstelschade aan hellebaard.

    Statue en bois sculpté, Dieu guerrier chinois "Guan Gong Yu", détail fin, légers dommages de réparation à la hallebarde.
    No longer available
    Dim. h 60 x b 20 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #547

    Jugendstil glazen vaas, polychroom organische vorm met horizontaal strepenpatroon, lichte schade doorlopende haarlijn aan zijkanten.

    Vase en verre Art Nouveau, forme organique polychrome à motif de rayures horizontales, léger dommage, délié continu sur les côtés.
    No longer available
    Dim. h 32 x 17 b cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #488

    Bronzen beeld “Het Paard”, naar Fernando Botero, donkergepatineerd.

    Sculpture en bronze "Le Cheval", d'après Fernando Botero, à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h32,5 x b33cm
    Estimate: € 250 / 275
  • #487

    Bronzen donker gepatineerd gestileerd beeld van een zittende kat, Art Deco.

    Sculpture stylisée en bronze à patine foncée d'un chat assis, Art Déco.
    No longer available
    Dim. h45cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #493

    Art Deco modern gestiliseerd bronzen beeld, vrouw in geknielde houding en gespreide armen, naar Oswald Herzog.

    Sculpture en bronze stylisé moderne Art Déco, femme agenouillée et bras écartés, d'après Oswald Herzog.
    No longer available
    Dim. h 36 x 64 cm
    Estimate: € 1250 / 1500
  • #548
    Kosta Boda

    Plat ronde vaas, blauw-geel-oranje mixed decor, “Kosta Boda” gemarkeerd onderaan.

    Vase rond plat, décor mixte bleu-jaune-orange, marqué « Kosta Boda » en bas.
    No longer available
    Dim. h 35 cm x b 21 cm
    Estimate: € 110 / 130
  • #538

    Een paar Chinees porseleinen cilindervazen, blauw-wit, bloemendecor.

    Une paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine, bleu et blanc, à décor floral.
    No longer available
    Dim. h 19,5 x Ø 19,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #486

    Een Art deco étagere met walnotenfineer.

    Etagère art déco en placage de noyer.
    No longer available
    Dim. h 178 x b 90 x l30 cm
    Estimate: € 330 / 350
  • #511

    Paar Chinees porseleinen vazen, blauw-wit met Phoenix en bloemen decor, zittend figuur op deksel.

    Paire de vases en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de phénix et de fleurs, personnage assis sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h 45 x Ø 24 cm
    Estimate: € 210 / 230
  • #496

    Ronde mahonie tafel met verzilverde visvormige ornamenten op de poten, lichte kras op tafelblad.

    Table ronde en acajou avec ornements en forme de poisson en métal argenté sur les pieds, légère rayure sur le dessus de la table.
    No longer available
    Dim. h79cm x Ø88,5cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #543

    Murano vaas, polychroom gekleurd, vloeiend decor.

    Vase de Murano, multicolore, décor fluide.
    No longer available
    Dim. h 37 x b 10 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #507

    Paar Chinees porseleinen vazen met deksel, blauw-wit, bloemen decor met ooievaars.

    Paire de vases en porcelaine de Chine avec couvercles, bleu et blanc, décor floral aux cigognes.
    No longer available
    Dim. h 60 x Ø 32 cm
    Estimate: € 500 / 550
  • #113

    Bronzen beeldje “Pierrot” op rond onyx schaaltje.

    Figurine en bronze "Pierrot" sur un plat rond en onyx.
    No longer available
    Dim. h 13,5 x Ø 7,5 cm
    Estimate: € 225 / 250
  • #163

    “Venus van Milo” Bronzen beeld, Griekse godin Aphrodite (Romeinse godin Venus), de godin van de liefde en de schoonheid. Kleine barst thv sluier over linkervoet.

    "Vénus de Milo" Statue en bronze, déesse grecque Aphrodite (déesse romaine Vénus), la déesse de l'amour et de la beauté. Petite fente au niveau du voile sur le pied gauche.
    No longer available
    Dim. h 87 x b 23 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #117

    Bronzen beeldje, Weense Dame in badpak met hoed, open vouwende handdoek, gemarkeerd onderaan.

    Figurine en bronze, Dame viennoise en maillot de bain avec chapeau, serviette dépliante, marquée en bas.
    No longer available
    Dim. H: 8 cm
    Estimate: € 200 / 230

Other lots in this auction

  • #303

    Zeven boeken over Pablo Picasso, één Nederlands, één Duits, de overige in het Frans, waaronder “Picasso et le Théâtre”. Ed. Le Club français du Livre 1967.

    Sept livres sur Pablo Picasso, un néerlandais, un allemand, les autres en français, dont « Picasso et le Théâtre ». Ed. Le Club français du Livre 1967.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #189

    “Het kaartspel.” Olieverf op doek. 18de eeuws werk, herdoekt.

    "Le jeu de cartes." Huile sur toile. Travail du 18ème siècle, retoilée.
    No longer available
    Dim. 86 x 70 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #383

    Een lot van zeven paar zgn. ‘gezondheidsballen’ van cloisonné op messing. In doosjes.

    Lot de sept paires de boules dites "de santé" en cloisonné sur laiton. Dans des boîtes.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #395
    Juvena, Prima Metal

    Een art deco tinnen vaas met bloemendecor. Gemerkt onderaan.

    Un vase Art Déco en étain à décor floral. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #657

    Een gevarieerd lot wapens allerlei met o.a. dolken en speerpunten.

    Un lot varié d'armes, y compris des poignards et des fers de lance.
    No longer available
    Dim. L: 25-110 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #464
    Beniti Cornelis
    Period: 1946-2017

    “Compositie”, zeefdruk op papier, épreuve d’artiste, gesigneerd.

    « Composition », sérigraphie sur papier, épreuve d'artiste, signée.
    No longer available
    Dim. h72,5cm x b55cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #358
    Goebel

    “Globetrotter.” Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 79. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    "Globe-trotter." Une figurine de biscuit multicolore de la série MI Hummel. non. 79. Marqué en bas. Intacte.
    No longer available
    Dim. h 12,5 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #452
    Guy Vandenbranden
    Period: 1926 - 2014

    “Geometrisch schilderij.” acryl op paneel, zonder titel gesigneerd.

    "Peinture géométrique." acrylique sur panneau, sans titre, signé.
    No longer available
    Dim. h22,5cm x b16,5cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #330
    Val Saint Lambert

    Twee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.

    Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #293

    Een houten tafelklokje omstreeks 1930. Kleine schade links boven en onder.

    Une horloge de table en bois vers 1930. Légers dommages en haut et en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. h 28,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #143
    Maho voor Georges Mathias

    Vintage sfeerlamp, gesierd met een geëtste plaat, genummerd 56/250, gesigneerd.

    Lampe d'ambiance vintage, ornée d'une plaque gravée, numérotée 56/250, signée.
    No longer available
    Dim. h73,5cm x b44,5cm
    Estimate: € 275 / 300
  • #584

    Doosje met een 120-tal parelmoeren speelchips, een zestal formaten.

    Boîte de 120 jetons de nacre, six tailles.
    No longer available
    Dim. l6cm Ø3cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More