Other lots by Roelandt
Similar lots by type
-
#682H. De Praet“Landschap met hooimijt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
“Paysage au meule de foin”. Huile sur toile. Signée et datée 1909.No longer availableDim. 38 x 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#394Richly“Winters zicht met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
“Fermes en hiver”. Huile sur toile. Signée et datée ‘48.No longer availableDim. 54 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#742J. Peeters“Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.
“Nature morte aux fruits et aux faïences”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#612“Collage”. Gemengde techniek. Draagt handtekening.
“Collage”. Technique mixte. Porte une signature.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 100 / 160 -
#299Em. Peeters“Maria Magdalena bij het kruis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marie Madeleine au pied de la croix”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#705Paul HermansPeriod: 1898 - 1972“Jagersvuur in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheurtje in het neutrale gedeelte.
“Feu des chasseurs dans le bois”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableDim. 102 x 132 cmEstimate: € 200 / 240 -
#602Mario Cortiello“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1952.
“Vue de ville”. Huile sur panneau. Signé et daté 1952.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#192Baron“Vissersboten aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche à marrée basse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#762R. Verbunt“Provençaals dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village provençale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#794L. Apol“Bootje op een gracht in besneeuwd landschap”. Olieverf op paneel.
“Petit bateau sur un canal dans un paysage enneigé. Huile sur panneau.No longer availableDim. 21 x 36 cmEstimate: € 130 / 150 -
#219B. De Pooter“Neerhofscène in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Basse cour en Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#614“Personages”. Olieverf op doek. Naar een werk van Lindstrom.
“Personnages”. Huile sur toile. D’après Lindstrom.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#222Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Zicht op het Zoniënwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue du bois de Soigne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 50 / 80 -
#732Serge“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Sentier dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#679Jacques SchaepherdersPeriod: 1890-1964“Stilleven met bloemen en plateelwerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux faïences”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 35 cmEstimate: € 50 / 100 -
#599Joseph Laurent DijckmansPeriod: 1811 - 1888“Violist met meisje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Violoniste et fille”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#202Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927“Landschap met personage”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1889.
“Personnage dans un paysage”. Huile sur panneau. Signé et daté 1889.No longer availableDim. 15 x 25 cmEstimate: € 300 / 400 -
#204G. Dewilde“De schaapherder”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le berger”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#4“Zicht op een binnenhofje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Toegeschreven aan Karel Jongelinghs.
“Vue d’un jardin intérieur”. Huile sur toile marouflée. Attribuée à Karel Jongelinghs.No longer availableDim. 24,5 x 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#799“Heidezicht”, “Vijverzicht” en “Boszicht”. Olieverf op paneel en de laatste pastel op papier.
“Vue de bruyère”. Vue d’étang”. “Vue de bois”. Huile sur panneau, le dernier pastel sur papier.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#224Leon François ComerrePeriod: 1850 - 1916“Damesportret”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. XIXe siècle. Signée.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#362Paul Hermans“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#214“De briefvoorlezing”. Olieverf op koper. XIXe eeuw, naar een voorbeeld van Teniers.
“La lecture”. Huile sur cuivre. XIXe siècle, d’après Teniers.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 100 / 140 -
#242Hubert De VriesPeriod: 1900 - 1979“Hoeve aan de vaart”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
“Ferme au bord d’un canal”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableDim. 52 x 72 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#213Antoon AmorgastiPeriod: 1880 - 1942“De olifantenmenner” Een grote groep van donkergepatineerd gips op een groen marmeren sokkel. Diverse manco’s en herstellingen. Gesigneerd en gedateerd 1925.
“Le dompteur d’éléphants”. Grand groupe en plâtre à patine foncée sur socle en marbre vert. Différents manquants et réparations. Signé et daté 1925.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 200 / 400 -
#567Een zg. pelgrimsfles van Chinees blauw en wit porselein met feniksen in het decor.
Gourde de pèlerin en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de phénix.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 90 / 110 -
#460Shu UemuraEen parfum van 30 ml.
Parfum de 30 ml.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#669Hubert De VriesPeriod: 1900 - 1979“Haan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Coq”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 150. / 200 -
#427GoebelDrie muziekanten van bruin gepatineerd aardewerk.
Trois musiciens en faïence à patine brune.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#39Monzeur“Zeilboten in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Voiliers dans le port”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#718RonzanEen uil van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
Hibou en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#708Twee Chinese keizers van blauw en wit aardewerk. Eén scepter manco.
Deux empereurs chinois en faïence bleue et blanche. Un sceptre manque.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#66Een ladenkastje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met vijf laden en een marmeren blad en versierd met bronsbeslag.
Meuble à cinq tiroirs en bois de placage de style Louis XV. Tablette en marbre en montures en bronze.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#68Glasservies van gegraveerd glas met een geribbelde voet. Zestig stuks.
Service de verres en verre gravé. Pieds à tiges à côtes. Soixante pièces.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#419“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd Colnot.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée Colnot.No longer availableDim. 57 x 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#654Pol MaraPeriod: 1920 - 1998“Lumières étranges”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 141/165 buiten de plaat en achteraan gedateerd 1972.
“Lumières étranges”. Litho. Signée et numérotée 141/165 hors planche. Datée 1972 au verso.No longer availableDim. 48 x 65 cmEstimate: € 100 / 150

