Other lots in this auction
-
#160
“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,05 gEstimate: € 650 / 750 -
#202
“Moeder en kind”. Houtskool op papier. Draagt een handtekening: Käthe Kolwitz.
”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Porte une signature: Käthe Kolwitz.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 400 / 500 -
#896
Een zwartgepatineerde aardewerken spaarpot in de vorm van een eend.
Une tirelire en faïence à patine noir en forme de canard.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#12
Lot verzilverd metaal: een set van zes “orange peelers”, een serveerbestek en een taartschep. In drie originele etuis.
Un lot de métal argenté comprenant un lot de six éplucheurs à oranges, un couvert de service et une pelle à tarte.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#822Francis Vaes
“Abstracte windwijzer.” Gouache op papier. Gesigneerd.
”Girouette abstraite”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 56,5 x 25,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#752Stephen Kaye
“Bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Arbres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 121 x 152 cmEstimate: € 100 / 120 -
#369
“Kustlandschap met molens”. Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd links onder.
”Paysage costal et moulins”. Huile sur carton. Signature illisible en dessous à gauche.No longer availableDim. 16,5 x 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#882Jos Stokbroekx
“Domein Bokrijk.” Ets, genummered 10/60, gesigneerd buiten de plaat.
"Domaine de Bokrijk". Une eau-forte, numérotée 10/60, signée hors planche.No longer availableDim. 15 x 19 cmEstimate: € 30 / 35 -
#643
Langwerpig doosje van been ingelegd met gouden initialen. Duitsland, eerste helft XIXde eeuw.
Boîte allongée en os incrustée d’initiales en or. Allemagne, première moitié du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#560
Een vierkante Chinese sokkel in Aziatisch mahonie met inlegwerk van parelmoer.
Un socle chinois en acajou asiatique incrusté de nacre.No longer availableDim. h:94 cmEstimate: € 120 / 140 -
#51
Vier massieve bronzen personages. Noord-Europa.
Quatre personnages en bronze. Europe, Nord.No longer availableDim. H. 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#864
“Vijver met berken”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Etang aux bouleaux”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 47 x 55 cmEstimate: € 40 / 60