Other lots in this auction
-
#70
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,18 ct.No longer availableDim. 2,77 gEstimate: € 260/300 -
#175
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 5,60 ct. en robijnbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 3,36 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 5,60 ct et de baguettes de rubis ayant un poids total de ± 3,36 ct.No longer availableDim. 38,68 gEstimate: € 2000/2400 -
#378
Twee huisaltaartjes in vitrine, waarbij één met een voorstelling van de verschijning van Maria in Lourdes en één met de zweetdoek van Veronica.
Deux petits autels de maison dans une vitrine, dont un avec une représentation de l’Apparition de la Sainte Marie à Lourdes, l’autre avec une serviette de Véronica.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#616Kirman
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt, gedecoreerd met bloemenmotieven.
Un tapis d’Orient en laine noué main, décorations de motifs de fleurs.No longer availableDim. 365 x 270 cmEstimate: € 300/500 -
#249Charles BisetPeriod: 1633 - 1710
“De geleerde”. Olieverf op doek. Herdoekt. Op te frissen.
”Le savant”. Huile sur toile. Retoillée. A rafraîchir.No longer availableDim. 24 x 20,5 cmEstimate: € 750/1000 -
#393
Een ingelegd houten kistje.
Un petit coffret en bois parquet.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#650
Een tafeltje met twee laden in art-decostijl.
Une petite table à deux tiroirs, style Art Déco.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 200/220 -
#642
Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de candélabres en bronze style Louis XV.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 320/380 -
#128
“Hermes”. Een lampenvoet van zamak naar een werk van Giambologna.
”Hermès”. Un pied de lampe en régule d’après une oeuvre par Giambologna.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 120/200 -
#46
Armstoel in Lodewijk XV-stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil style Louis XV en noyer, revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#457
Een vaas van blauw cloisonné op koper met bloemenmotief. Chinees werk.
Un vase en cloisonné bleu sur cuivre, motif floral. Travail chinois.No longer availableDim. h: 27 cm op sokkelEstimate: € 25/35 -
#163
Een lot van 4 atlaskaarten van Europa gedateerd 1590 en één 1587. Met de hand ingekleurd.
Un lot de quatre cartes Atlas de l’Europe datées 1590 et une 1587. Mise en couleurs fait main.No longer availableDim. ± 36 x 45 cmEstimate: € 160/200