Similar lots by type
-
#551
Houten gesculpteerd beeld, Chinese krijger God “Guan Gong Yu”, fijn detail, lichte herstelschade aan hellebaard.
Statue en bois sculpté, Dieu guerrier chinois "Guan Gong Yu", détail fin, légers dommages de réparation à la hallebarde.No longer availableDim. h 60 x b 20 cmEstimate: € 180/200 -
#548Kosta Boda
Plat ronde vaas, blauw-geel-oranje mixed decor, “Kosta Boda” gemarkeerd onderaan.
Vase rond plat, décor mixte bleu-jaune-orange, marqué « Kosta Boda » en bas.No longer availableDim. h 35 cm x b 21 cmEstimate: € 110/130 -
#543
Murano vaas, polychroom gekleurd, vloeiend decor.
Vase de Murano, multicolore, décor fluide.No longer availableDim. h 37 x b 10 cmEstimate: € 65/75 -
#181Jean de HaenPeriod: 1861 - 1930
“Moeder met kind aan het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele kleine restauraties en kleine perforatie.
Mère avec enfant au canal. Huile sur toile. Signée. Quelques petites restaurations et petites perforations.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 800/1000 -
#541
Chinees porseleinen vierkante vaas met deksel, blauw-wit met krijgstafereel.
Vase carré avec couvercle en porcelaine de Chine, bleu et blanc avec une scène de bataille.No longer availableDim. h32cm x b18cmEstimate: € 100/120 -
#167
“Geneigter Frauenkopf”. Bronzen buste, naar Wilhelm Lehmbruck.
“Geneigter Frauenkopf”. Buste en bronze, d'après Wilhelm Lehmbruck.No longer availableDim. h 43 x b 37 cmEstimate: € 1250/1500 -
#491
Gesculpteerd beeld van speksteen, bruinkleurige tinten, Chinese visser met vangst staande op rots.
Sculpture sculptée en stéatite, tons bruns, pêcheur chinois avec prise debout sur rocher.No longer availableDim. h 41,5 x b 13 cmEstimate: € 150/175 -
#538
Een paar Chinees porseleinen cilindervazen, blauw-wit, bloemendecor.
Une paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine, bleu et blanc, à décor floral.No longer availableDim. h 19,5 x Ø 19,5 cmEstimate: € 160/180 -
#547
Jugendstil glazen vaas, polychroom organische vorm met horizontaal strepenpatroon, lichte schade doorlopende haarlijn aan zijkanten.
Vase en verre Art Nouveau, forme organique polychrome à motif de rayures horizontales, léger dommage, délié continu sur les côtés.No longer availableDim. h 32 x 17 b cmEstimate: € 60/70 -
#487
Bronzen donker gepatineerd gestileerd beeld van een zittende kat, Art Deco.
Sculpture stylisée en bronze à patine foncée d'un chat assis, Art Déco.No longer availableDim. h45cmEstimate: € 700/800 -
#511
Paar Chinees porseleinen vazen, blauw-wit met Phoenix en bloemen decor, zittend figuur op deksel.
Paire de vases en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de phénix et de fleurs, personnage assis sur le couvercle.No longer availableDim. h 45 x Ø 24 cmEstimate: € 210/230 -
#693
Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk
Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.No longer availableDim. h61cm x b58cmEstimate: € 120/200 -
#187Jos HorenbantPeriod: 1863 - 1956
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 250/350 -
#519Keith Haring
“Ongetiteld” Litho op papier door “Keirth Haring Copyright Foundation”, licensed by Artesar, New York, genummerd 33/73.
"Sans titre" Lithographie sur papier par "Keirth Haring Copyright Foundation", sous licence Artesar, New York, numéroté 33/73.No longer availableDim. h62 x 76,5cmEstimate: € 250/300 -
#503
Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen, blauw-wit met bloemendecor, gemarkeerd onderaan.
Tulipier en porcelaine de Chine à 6 ouvertures, bleu et blanc à décor floral, marqué en bas.No longer availableDim. h 23,5 x b 16 cmEstimate: € 210/230 -
#507
Paar Chinees porseleinen vazen met deksel, blauw-wit, bloemen decor met ooievaars.
Paire de vases en porcelaine de Chine avec couvercles, bleu et blanc, décor floral aux cigognes.No longer availableDim. h 60 x Ø 32 cmEstimate: € 500/550 -
#493
Art Deco modern gestiliseerd bronzen beeld, vrouw in geknielde houding en gespreide armen, naar Oswald Herzog.
Sculpture en bronze stylisé moderne Art Déco, femme agenouillée et bras écartés, d'après Oswald Herzog.No longer availableDim. h 36 x 64 cmEstimate: € 1250/1500 -
#113
Bronzen beeldje “Pierrot” op rond onyx schaaltje.
Figurine en bronze "Pierrot" sur un plat rond en onyx.No longer availableDim. h 13,5 x Ø 7,5 cmEstimate: € 225/250 -
#684Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Koppel met geometrisch detail”, litho op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 15/99.
"Couple au détail géométrique", lithographie sur papier, signée hors et numérotée 15/99.No longer availableDim. h 74cm x 54cmEstimate: € 120/180 -
#207
Italiaans vrouwenportret in miniatuur. Vroeg 19de eeuw. In fijn gesculpteerde kader (herstellingen).
Portrait de femme italienne en miniature. Début du 19ème siècle. Dans un cadre finement sculpté (réparations).No longer availableDim. 6,5 x 4,5 cmEstimate: € 100/150 -
#674Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Naakt met geometrisch detail”, litho op papier, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 26/99.
« Nu aux détails géométriques », lithographie sur papier, signée hors et numérotée 26/99.No longer availableDim. h 74cm x 54cmEstimate: € 100/150 -
#549K. Blomme
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 76 cmEstimate: € 40/50 -
#117
Bronzen beeldje, Weense Dame in badpak met hoed, open vouwende handdoek, gemarkeerd onderaan.
Figurine en bronze, Dame viennoise en maillot de bain avec chapeau, serviette dépliante, marquée en bas.No longer availableDim. H: 8 cmEstimate: € 200/230 -
#488
Bronzen beeld “Het Paard”, naar Fernando Botero, donkergepatineerd.
Sculpture en bronze "Le Cheval", d'après Fernando Botero, à patine foncée.No longer availableDim. h32,5 x b33cmEstimate: € 250/275
Other lots in this auction
-
#29Gaby De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/180 -
#247
Twee glaspasta vazen, waarvan één ontwerp “Tip Gallé” en één ontwerp van Carly.
Deux vases en pâte de verre, un design "Tip Gallé" et un design de Carly.No longer availableDim. h34,5cm x Ø13cm & h24cm x Ø12cmEstimate: € 80/100 -
#3Delfts blauw
Bord van Delfts blauw, gemarkeerd 1653-1953 met een blauw en wit decor van bloemen.
Assiette bleu de Delft, poinçonnée 1653-1953 à décor de fleurs bleu et blanc.No longer availableDim. Ø29cmEstimate: € 35/45 -
#682
Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.No longer availableDim. 105 x 60 x 53 cmEstimate: € 60/80 -
#434Lode Claes
“Landschap rivier en bomen”, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1943.
"Paysage rivière et arbres", huile sur toile, signée et datée 1943.No longer availableDim. h44cm x 35,5cmEstimate: € 35/45 -
#234L. Trezel
Een set van twee art nouveau glasramen gedecoreerd in reliëf met bloemen. Gedateerd 1906 (bijgevoegde documentatie).
Ensemble de deux vitraux Art Nouveau à décor en relief de fleurs. Daté 1906 (documentation jointe).No longer availableDim. 47 x 34 cmEstimate: € 120/200 -
#572Ruscha, Paris
Een aardewerken vaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence à décor multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 80/100 -
#36
Bout-de-canapé, lederen groen oppervlak met gouden randje.Centrale vierpoot op wieltjes.
Bout-de-canapé, surface en cuir vert avec garniture dorée. Quadripode central sur roulettes.No longer availableDim. h56cm x b40,5cm x d40,5cmEstimate: € 40/50 -
#653Lladro, Spain
Lot van twee beeldjes, meisje aan waterpomp en meisje met paraplu.Lichte schilferschade zijkant schort; meisje met paraplu.
Lot de deux figurines, fille à la pompe à eau et fille au parapluie. Légers éclats endommagés sur le côté du tablier et fille avec parapluie.No longer availableDim. h32cm x b20cmEstimate: € 80/100 -
#502
Collage. Bloemen bij het raam. Draagt een handtekening.
Collage. Fleurs à la fenêtre. Porte une signature.No longer availableDim. 28 X 19 cmEstimate: € 80/100 -
#558Val Saint Lambert
Een paar kandelaars, onderaan gemerkt “Val Saint Lambert”.
Une paire de bougeoirs, marqués "Val Saint Lambert" en bas.No longer availableDim. h24cm x b11cmEstimate: € 35/45 -
#102Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Waterrijk boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Paysage forestier à l’étang ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. h63cm x b97,5cmEstimate: € 100/120