Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Geometrisch sculptuur”. Een beeld in pleister. Onleesbaar gesigneerd onderaan.
“Geometrisch sculptuur”. Een beeld in pleister. Onleesbaar gesigneerd onderaan.
“Geometrisch sculptuur”. Een beeld in pleister. Onleesbaar gesigneerd onderaan.
“Geometrisch sculptuur”. Een beeld in pleister. Onleesbaar gesigneerd onderaan.

“Geometrisch sculptuur”. Een beeld in pleister. Onleesbaar gesigneerd onderaan.

“Geometric sculpture”. An image in plaster. Illegibly signed at the bottom.
Dim. 20 x 15 x 7 cm
SKU: 1804230385.
Category: Beeld.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #385
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #284

    Een uit marmer gesculpteerd boekje met bronzen beeldje van een beer.

    A marble sculpted booklet with a bronze statuette of a bear.
    No longer available
    Dim. 12 x 9 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #309
    Murano

    Een lot van drie clowns met diverse kleuren in de massa.

    A lot of three clowns with various colors in the mass.
    No longer available
    Dim. 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #483

    Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.

    Une statue bouddhiste en bronze sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #133

    “L’age d’airain”. Een bronzen beeld van een staande naakte man op marmeren voet, naar Rodin.

    “The age of Bronze”. A bronze sculpture of a standing naked man on a marble base, after Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 325 / 375
  • #203

    Een bronzen beeldje van een sluipende Panter op sokkel.

    A bronze sculpture of a creeping panther on a pedestal.
    No longer available
    Dim. 30 x 15 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #609

    Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.

    Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #147

    “Big Windy Day”. Een brons gesculpteerd beeldje van een harem danseres met openslaande rok. Naar Nam Greb - Franz Xavier Bergman.

    Big Windy Day. A bronze sculpted figurine of a harem dancer with open skirt. After Nam Greb - Franz Xavier Bergman.
    No longer available
    Dim. 35 x 20 cm
    Estimate: € 475 / 525
  • #396
    Heywood-Wakefield Co.

    Engelse antieke bureaustoel. Stoel is draaibaar en in hoogte verstelbaar. ca. 1900. Een stevige authentieke gietijzeren veer met een comfortabele zit. H. B. & W. Co xy. Heywood -Wakefield Co. gemerkt.

    English antique desk chair. Chair is rotatable and adjustable in height. ca. 1900. A sturdy authentic cast iron spring with a comfortable seat. HB & W. Coxy. Heywood-Wakefield Co. marked.
    No longer available
    Dim. H: 81 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #547

    Een blanc de Chine beeldje van een olifant.

    A Blanc de Chine, figurine of an elephant.
    No longer available
    Dim. 31 x 30 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #142

    Een houten Boulle commode met 2 laden. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.

    A wooden Boulle commode with 2 drawers. Painted black with gold color and decorated with ornaments.
    No longer available
    Dim. 87 x 128 x 58 cm
    Estimate: € 475 / 525
  • #157

    Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.

    A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #458

    Een bronzen beeld van moeder met kind.

    A bronze sculpture of a mother with child.
    No longer available
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #386
    NF Prestige

    Een set van twee vintage nachttafeltjes uit metaal met glazen blad. Gemerkt “NF Prestige” ameublement.

    A set of two vintage metal bedside tables with glass top. Marked "NF Prestige" furniture.
    No longer available
    Dim. 56 x 44 x 36cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #463

    Een paar Chinees porseleinen Guanyin beeldjes. 1 vinger afgebroken bij 1 beeldje.

    A pair of Chinese porcelain Guanyin figurines. 1 finger broken off at 1 figurine.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 475 / 525
  • #531

    “Vierspan”. Een Indische bronzen groep.

    "Quatre-en-main". Un groupe indien en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #207

    Een bronzen beeldje van een kat in zithouding.

    A bronze sculpted figurine of a cat in a sitting position.
    No longer available
    Dim. 11 x 8 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #461

    Een bronzen beeldje van een danseres.

    A bronze sculpted figurine of a dancer.
    No longer available
    Dim. 52 x 35 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #541

    “Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.

    "Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #198

    Een paar bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.

    A pair of bronze bookend figurines of elephants.
    No longer available
    Dim. 27 x 18 cm
    Estimate: € 425 / 475
  • #543

    Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.

    A polychrome wood sculpted rocking horse.
    No longer available
    Dim. 78 x 124cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #216

    Een eikenhouten tafel met massief onderstel en 3 delig verlengstuk met 50cm lengte. Totale lengte 3m.

    An oak table with a solid base and a 3-part extension with a length of 50 cm. Total length 3m.
    No longer available
    Dim. Ø 150 cm h: 74 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #557

    Een Weens bronzen beeldje met 2 poezen in een roeiboot.

    A Viennese bronze statuette with 2 cats in a rowing boat.
    No longer available
    Dim. 6,5 x 13 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #163
    Gaston Leroux

    “Rebecca”. Een brons gepatineerd beeld van een dame met kelk, dragend op het hoofd. Oriëntalisme, gesigneerd “Gaston Leroux”, Médaillé au salon.

    "Rebecca". A patinated bronze sculpture of a lady with a chalice, carried on her head. Orientalism, signed "Gaston Leroux", Médaillé au salon.
    No longer available
    Dim. 82 cm
    Estimate: € 2250 / 2500
  • #558

    Een brons Tibetaanse beeldje van een 6 armige Boeddha met vuurspuwende draken achtergrond.

    A bronze Tibetan figurine of a 6-armed Buddha with a fire-breathing dragon background.
    No longer available
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 225 / 275

Other lots in this auction

  • #425

    Een Art Deco 3-delig klokstel schouwgarnituur van porselein, versierd met zwaluwen. Klokje gemerkt “Made in France”.

    An Art Deco 3-piece clock set porcelain mantelpiece, decorated with swallows. Clock marked "Made in France".
    No longer available
    Dim. h: 28 en 9,5 cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #642

    Drie diverse bolle vazen van Chinees aardewerk.

    Three various convex vases of Chinese pottery.
    No longer available
    Dim. H. ca 12,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #22
    Jules Keppens
    Period: 1910 - 1992

    “Kerk te Vlassenbroek.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Church in Vlassenbroek.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #46

    Een houten krantenstandaard met 5 houders.

    A wooden newspaper stand with 5 holders.
    No longer available
    Dim. 167 cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #169
    Rik Slabbinck

    “Landschap met knotwilgen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme verfschade rechts boven, schilfers.

    “Landscape with pollard willows.” Oil on canvas. Signed. Minor paint damage top right, flakes.
    No longer available
    Dim. 60 x 72 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #286

    Een recente drieladenkast naar Lodewijk XV voorbeeld.

    A recent three drawer cabinet after Louis XV example.
    No longer available
    Dim. 80 x 39 x 94 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #232
    Francesco Bartolozzi

    “Les voyageurs rustiques”. Een burijngravure op papier. Door Francesco Bartolozzi, naar Paulus Potter, 1779.

    "Les voyageurs rustiques". Burin engraving on paper. By Francesco Bartolozzi, after Paulus Potter, 1779.
    No longer available
    Dim. 37 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #533

    Een paar Chinees porseleinen dekselvazen, blauw-wit met flora in het decor.

    A pair of Chinese porcelain vases and covers, blue and white with flora in the decor.
    No longer available
    Dim. 45 x Ø 23 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #263
    Capodimonte

    “’Ricordi’. Ouder koppel met fotoalbum.” Polychroom beeld in aardewerk. Onderaan gemerkt. Gesigneerd Volta.

    “'Ricordi'. Elderly couple with photo album.” Polychrome sculpture in earthenware. Marked at the bottom. Signed Volta.
    No longer available
    Dim. h 24,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #273

    Een wandelstok van een veehandelaar uit Chassepierre van hout en hoorn.

    A walking stick of a cattle dealer from Chassepierre, made of wood and horn.
    No longer available
    Dim. L: 85 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #308

    Een brons gesculpteerd beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.

    A bronze sculpture of a saddled horse. After a T’ang example.
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #546

    Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.

    Louis XVI style armchair, white upholstered, wooden frame.
    No longer available
    Dim. h85 cm x b 62 cm x l56 cm
    Estimate: € 120 / 150
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More