#384
Une grande et une petite jardinière de faïence de Gouda. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 18 & 27 cmEstimate: € 25/35 -
#302Charles Melikoff
“Zeilboot aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#910
Een set van vier verschillende kleurloze karaffen.
#583
#805
Een bord van Imariporselein. XIXe eeuw.
#771
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décor polychrome d’oiseaux sur des branches en floraison en cartouches, sur fond à motif écaillé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 180/220 -
#863
Een art deco bureaulamp van vol messing.
#656
Een eikenhouten kast met een gemoulureerde deur. Tijdperk Régence.
#203
Twee lijsten met archeologische munten (17 stuks). Constantinus, Constantinus II, Julia Augusta, Maximinus I, Septimus Severus, Marcus Aurelius, Antonius Pius, Harianus, Trajanus. Justinianus (2 x), Romanus IV Diogenes, Alexander de Grote, Constantinus I, Galerius Maximianus, Maximianus Herculius, Philippus I.
Deux cadres à pièces archéologiques, 17 pièces. Constantinus, Constantinus II, Julia Augusta, Maximinus I, Septimus Severus, Marcus Aurelius, Antonius Pius, Harianus, Trajanus. Justinianus (2 x), Romanus IV Diogènes, Alexandre le Grand, Constantinus I, Galerius Maximianus, Maximianus Herculius, Philippus I.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#712
Een handgeknoopte wollen Kelim.
#560
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,20 ct. DEF. VVS -VS.No longer availableDim. 3,33 gEstimate: € 1700/1900 -
#889
Een paar koperen bijzettafeltjes.
Une paire de petites tables en cuivre.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 50/70