#35Een gouden munt van Edward VII. 1905.
#417Een sierbord van meerkleurig Gouds aardewerk. Onderaan gemerkt.
#334S. Meskens“Oude visser”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1977.
”Vieux pêcheur”. Huile sur carton. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#603“Meester en leerjongen”. Een groepje van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
”Maître et apprenti”. Un groupe en ivoire sculptée. Signature à la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 100 / 120 -
#406Twee mahoniehouten stoelen en een armstoel in Regencystijl.
Deux chaises en acajou et un fauteuil style Régency.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#581Een Japans ivoren beeld van een wijze met drakenstaf en perzik.
#151Louis VuittonEen pochette model “Milla Trunk”. Limited edition.
#841Twee appliques van messing met bloemvormige kapjes in gesatineerd glas.
#333B.F.K.Een aardewerken vaas met donkergroene Art Deco versiering en vergulde accenten.
#358MusimaEen gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50 / 60 -
#219“Voorstelling van een aap die een kat de kastanjes uit het vuur doet halen”. Olieverf op doek. Achteraan een oude toeschrijving aan Frans Snyders. Herdoekt.
”Une représentation d’un signe qui fait qu’un chat sort les châtaignes du feu”. Huile sur toile. Dédicace au dos à Frans Snyders. A été retoilée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 3000 / 3200