Similar lots by type
-
#1006
Een serie van zes eikenhouten stoelen met gevlochten rieten zit.
Suite de six chaises en chêne, sièges cannées.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#733
Een rolkastje van gesculpteerd eikenhout.
Meuble à roulettes en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 50/80 -
#486
Een paar nachtkastjes met een lade en een deur met twee verschillende marmeren bladen.
Paire de tables de chevet avec un tiroir et une porte et des tablettes différentes en marbre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#966
Een eikenhouten commode met drie laden met koperen sleutelgaten en handvatten. XIXe eeuw.
Commode en chêne ouvrant à trois tiroirs aux serrures et anses en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 180/240 -
#413
Een geelgepatineerde houten emmer. China.
Seau en bois à patine jaune. Travail chinois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/80 -
#401
Een beschilderde houten papegaai. Klein letsel.
Perroquet en bois peint. Petit dégât.No longer availableEstimate: € 15/20 -
#248
Een lot curiosa, bestaande uit een oude knijpkat van Philips, een kompas van het Belgisch leger en een bronzen snuifdoosje met lepeltje.
Lot de curiosités comprenant une torche dyno de Philips, un boussole de l’Armée Belge et une boîte à priser en bronze avec petite cuillère.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#636
Een preekstoel met trapje van gesculpteerd eikenhout. XXe eeuw.
Chaire d’église et son escalier en chêne sculpté. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#717
Een erotische netsuke van gesculpteerd fruithout. Onderaan gesigneerd.
Netsuke érotique en bois fruitier sculpté. Signé sous la base.No longer availableDim. l: 5 cmEstimate: € 50/80 -
#726
Een nest of tables van mahoniehout met kalfsleren blad in Regency-stijl. We voegen er twee soortgelijke bijzettafeltjes aan toe.
Suite de tables de gigogne en acajou à tablettes en vachette. Style Regency. Nous ajoutons deux tables d’appoint dans le même genre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#44
“Sint Joris”. Icoon. XIXde eeuw.
“Saint-Georges”. Icône du XIXe siècle.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#427
Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha debout en bois polychrome.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 100/180 -
#721
Een netsuke van gesculpteerd fruithout in de vorm van drie kikkers. Onderaan gesigneerd.
Netsuke en bois fruitier sculpté en forme de trois grenouilles. Signé sous la base.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 60/80 -
#759
Een Afrikaans hoogreliëf van gesculpteerd tropisch hout, met afbeeldingen van figuren en dieren.
Relief africain en bois exotique sculpté décoré de personnages et d’animaux.No longer availableDim. 117 x 61 cmEstimate: € 50/80 -
#1042
Een piëdestal van getorst hout.
Piédestal en bois torsadé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 25/45 -
#782
Een ovale spiegel van gesculpteerd en zilvergepatineerd hout, versierd met rozen.
Miroir ovale en bois sculpté et argenté à décor de roses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#467
Een paar waterbuffels met een personage op de rug van gesculpteerd hout. Chinees werk. Op sokkels.
Paire de buffles avec un personnage sur le dos. Bois sculpté chinois. Sur socles.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60/100 -
#301
Een opengewerkte schaal van gesculpteerd hout met muziek, versierd met druivenranken.
Coupe ajourée en bois sculpté avec musique et décorée de vignes.No longer availableEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#866Carl, Paris
Twee houten vintage bijzettafeltjes, versierd met resp. bruine en groene glazen plaatjes. Met twee bijpassende lampen. Jaren ‘70. Kleine beschadiging onderaan één van de lampen.
Deux guéridons vintage en bois décoré de plaques en verre brun et vert. Avec deux lampes assorties. Années 70. Petit dégât à l’une des lampes.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#504
“Portret van een dame” Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Gorky.
“Portrait de dame”. Huile sur panneau. Porte une signature: Gorky.No longer availableDim. 59 x 48 cmEstimate: € 220/300 -
#870Stein
Een bierpul van vierkleurig steengoed. Deksel met tinnen klep en versierd met een “Brauerstern”. Versierd met drie drinkende personages in uitsparingen. Onderaan gemerkt: Villeroy & Boch Mettlach (1874-1909).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 30/40 -
#520
Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Sherrer, Versace en Boss.
Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#147Volkstedt - Rudolstadt
“Romantisch koppel”. Een groep van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Kleine scheur in de tamboerijn. Omstreeks 1900.
“Couple romantique”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Cheveu dans le tambourin. Vers 1900.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200/280 -
#432Gustave DonnetPeriod: 1892 -1973
“Havendorp.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Village près du port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#405
Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherreer, Versace en Boss. e.a.
Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#590Ethiopie
Een halssnoer van zilver 10 ‰ bezet met leeuwenklauwen en amuletten en een munt van “Maria Theresia” van zilver.
Collier en “argent” 10‰ serti de griffes de lion et d’amulettes et d’une pièce de monnaie de Marie-Thérèse en argent.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#586
Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met twee paneeldeuren bovenaan en twee glas-in-loodramen bovenaan.
Buffet à deux corps en chêne sculpté de style Renaissance, le dessous ouvrant à deux portes pleines, le dessus à deux portes aux vitraux. Travail malinois.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#149Marcel Stroobants
“Aan de bron”. Olieverf op doek. Met certificaat van de schilder.
“A la source”. Huile sur toile. Avec certificat du peintre.No longer availableDim. 80,5 x 70 cmEstimate: € 100/120 -
#244R. Leclercq
“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 80 cmEstimate: € 80/120 -
#664
“Zuiders landschap” Olieverf op doek. Draagt een handtekening: A.L. Gaussen.
“Paysage montagneux”. Huile sur toile. Porte une signature: A.L. Gaussen.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 180/220