#537Een zamakken schouwpendule in barokke stijl, versierd met gegraveerde arduinen plaquettes en bovenaan getooid met twee dobbelende soldaten.
#78Een gebeeldhouwd eikenhouten Christushoofd.
#400Een tweehoofdig beeld van gesculpteerd hout. Mangbetu, D.R. Congo.
#498“Dame met bloem”. Een beeld van kunststof op marmeren sokkel.
#121“Moeder en kind”. Een zeldzaam beeldje van steengoed. Toegeschreven aan J. Inukpuk, Port Harisson (?) Draagt handtekening onderaan.
#497Een beeld van jade in de vorm van het hoofd van Boeddha.
#277Een paard van zamak op houten sokkel.
#437Paul Sersté“Mannenhoofd”. Terracotta op houten sokkel.
#107Andreas MussnerEen gepolychromeerd houten beeld.
#601Een zittende monnik van gebeeldhouwd hardhout.
#485Houten Mariabeeldje met zilveren kroontje. Schade aan de duim.
#483“Gestileerde dame” Een modern bronzen beeld. Achteraan gemonogrammeerd ‘MVR’.
#58Een gesculpteerd albasten kinderbuste.
#407“Nel”. Een gepatineerd plaasteren hoofd. Onduidelijk signatuur onderaan. Naar een voorbeeld van Rik Wouters.
#411Een polychroom houten Afrikaans masker.
#67Een pierrot van brons op een sokkeltje van albast.
#428Drie kruisbeelden in porselein.
#195Twee fijn gebeeldhouwde heiligenbeelden.
#138Emile PicaultPeriod: 1833 - 1915“Le faucheur”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
#410Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
#143Jean-Ossaye Mombur“L’enfant retrouvé”. Een gepatineerd bronzen beeld. Met vermelding ‘Médaille Beaux-Arts 1881” en “Acquis par la ville de Paris”. Gesigneerd.
« L'enfant retrouvé ». Une statue en bronze patiné. Mentionné 'Médaille Beaux-Arts 1881' et 'Acquis par la ville de Paris'. Signée.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 850 / 1000
#246Een eikenhouten boekenkast in neogotische stijl, versierd met briefpaneel.
Bibliothèque en chêne de style néo-gothique, décorée en pli de parchemin.No longer availableDim. 123 x 128 x 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#332Een gefineerd naai-/ toilettafeltje met lade en diverse vakjes onder het blad met spiegel.
Table de couture/coiffeuse en placage avec tiroir et divers compartiments sous la tablette avec miroir.No longer availableDim. 74 x 45 x 37 cmEstimate: € 35 / 45 -
#384“Portret van Fred Bervoets”. Zeefdruk, door Wilfried Pas naar eigen wassen beeld (37 x 28 cm). “Zittend personage”. Ets, onleesbaar genummerd en gesigneerd buiten de plaat (20 x 17 cm).
"Portrait de Fred Bervoet". Sérigraphie, par Wilfried Pas d'après sa propre image de cire (37 x 28 cm). "Personnage assis". Eau-forte, illisiblement numérotée et signée à l'extérieur de la planche (20 x 17 cm).No longer availableDim. 17x21cm40x25cmEstimate: € 40 / 50 -
#501ScailmontEen vaasje van gekleurd glas met een meerkleurig en verguld decor van een geisha met parasol. Onderaan gemerkt.
#502“Geometrisch abstract met rood en blauw”. Draagt monogram en nummer VIII, gedateerd ‘72.
"Abstrait géométrique avec du rouge et du bleu". Porte monogramme et le numéro VIII, daté '72.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 500 / 550 -
#212“Op het erf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1870 (?)
#317Een paar grote glazen windlichten.
#517Een verguld zamakken pendule, bovenaan getooid met twee figuren. Kleine beschadiging onderaan. Op houten voetstuk.
#484Pol MaraPeriod: 1920-1998“Collage en gemengde techniek met personages”. Gesigneerd en gedateerd 1989.
#4Een antieke spiegel in vergulde lijst.
#691Een rendiergewei.
Un bois de renne.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 35 / 45