Other lots in this auction
-
#76Notenhouten commode. Drie grote en bovenaan twee kleine laden. Gebogen front. Engeland, tijdperk Victoria.
Walnut chest of drawers. Three large and two small drawers at the top. Curved front. England, Victoria era.No longer availableDim. 105 x 105 x 53 cmEstimate: € 300 / 500 -
#138DelvauxEen Delvaux handtas in donkerbruin leder, model “Mousson”.
A Delvaux handbag in dark brown leather, model “Mousson”.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 425 / 450 -
#497DoriaEen vintage tafellamp van metaal en amberkleurig glas. Een lichtpunt bovenaan en twee lichtpunten onderaan. (AID5264).
A vintage table lamp made of metal and amber-coloured glass. One light point at the top and two light points at the bottom. (AID5264).No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#501Een vintage design glazen eettafel, 8-hoekig, met chrome en messing onderstel in gestapelde rechthoek vorm, ‘70. In stijl van Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...
A vintage design glass dining table on a chrome and brass base forming a stacked rectangle. Genre Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...No longer availableDim. 73 x 135 x 135 cmEstimate: € 750 / 1250 -
#381Een Chinees porseleinen vaasje met sang-de-boeuf-glazuur decor in twee tinten.
A Chinese porcelain vase with sang-de-boeuf glaze decoration in two shades.No longer availableDim. h 23 & Ø 8,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#104“Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.
"Trois têtes". Esquisse à l'encre sur papier. Attribué à A. Van Gaesbeeck.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#566Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.
Recamier bench made of mahogany. Circa 1860.No longer availableDim. L. 186Estimate: € 240 / 300 -
#154Edmond De PraterePeriod: 1826-1888“Romantische heuvellandschap met herders en hun vee. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Oude barst onderaan.
« Paysage vallonné romantique avec des bergers et leur bétail. Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Ancienne fissure en bas.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#285Val Saint Lambert.Een kristallen fluitvaas rood in de massa. Circa 1900.
A crystal fluted vase with red in the mass. Circa 1900.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#462Japanse houtdruk met geisha op een brug.
Gravure sur bois japonaise avec geisha sur un pont.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 100 / 140 -
#168Rotary Club Waregem“Jubileum kunstmap - 1970-1980”. Kunstmap uitgave door Rotary Club Waregem bestaande uit diverse litho’s van Bram Bogaert, Roger Raveel, Pol Mara, Atila, Marcel Maeyer, Bengt Lindström, Eugène Dodeigne, Vic Gentils.
“Jubilee art folder - 1970-1980”. Art folder published by Rotary Club Waregem consisting of various lithographs of Bram Bogaert, Roger Raveel, Pol Mara, Atila, Marcel Maeyer, Bengt Lindström, Eugène Dodeigne, Vic Gentils.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#192Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“Slimvogel”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd.
"Smart Bird". An etching on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 35 x 23,5 cmEstimate: € 200 / 300



