#107François Alphonse Piquemal“Buste van een dame met hoed”. Een brons gepatineerd borstbeeld van een dame met hoed op een marmeren voet. Gesigneerd “Alphonse Piquemal”.
#369Een vierdelig serveerbestek van verzilverd metaal in een etui.
#40Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. Met draaivorm.
#607Een bruine kruik van steengoed. Gemerkt J.F.
A stoneware brown jug. Marked JFNo longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#468“Neptune”. Een zijden foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.
"Neptune". A silk foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.No longer availableDim. 90 x 85 cmEstimate: € 180 / 220 -
#476Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
#638Hergé“On a marché sur la lune”. Een strip van Kuifje, Les aventures de Tintin, hardcover.
"On a marché sur la lune". A comic strip of TinTin, Les aventures de Tintin, hardcover.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#54Roger Borgluw(?)“CMB - Mer-de Ville.” Karikatuur - Potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd 1974.
“CMB - Mer-de Ville.” Caricature - Pencil on paper. Signed, dated 1974.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 35 / 45