#16WindsorEen houten Windsor armchair, 19e eeuws.
#141Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een pendule met twee 5-lichtpunt kandelaars. Bijgevoegd twee draaisleutels.
#456Een ronde messingen salontafel met onyxen blad.
A round brass coffee table with onyx top.No longer availableDim. h 48, Ø 85 cmEstimate: € 40 / 50 -
#193Een lot zilveren sierlepeltjes, gemerkt. We voegen er twee grote verzilverde lepels aan toe.
A lot of silver decorative spoons, marked. We add two large silver-plated spoons to it.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#684Een kleurloze kristallen koekjestrommel met metalen hengsel.
#132“Abraham offert Isaak”. Een eikenhouten hoogreliëf. Een meubelpaneel uit de XVIIde eeuw.
#421Een grote Chinees porseleinen zalfdoos met famille jaune decor.
#322RoemerEen lot van 6 Roemer glazen met rood in de massa, circa 1900.
A lot of 6 Roemer glasses with red in the mass, circa 1900.No longer availableDim. 13 cmEstimate: € 50 / 75 -
#63Een koffie-en theestel met melkpot van Naams aardewerk met zilveren bekroning van een Medici-vaas. Theepotje op drie poten. Eind 18de eeuw. Deksel van de koffiepot hersteld.
A coffee and tea set with milk pot of Namur earthenware with silver crowning of a Medici vase. Teapot on three legs. Late 18th century. Lid of the coffee pot is repaired.No longer availableDim. H: 12-32 cmEstimate: € 200 / 250 -
#528Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.
Montre de gousset en argent, cadran décoré de fleurs.No longer availableEstimate: € 200 / 250