#288Een Duits porseleinen schenkkan met klep. Versierd met vogel en planten decor in reliëf.
A German porcelain pitcher with cover. Decorated with bird and plant decor in relief.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#147“Big Windy Day”. Een brons gesculpteerd beeldje van een harem danseres met openslaande rok. Naar Nam Greb - Franz Xavier Bergman.
#339Val Saint LambertEen drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
#350Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).
#634CrüwellOrientaalse tabaksreclame.
#398Een blauw-wit Chinees porseleinen gemberpot met deksel.
#625Een houten gesculpteerd Friese staartklok met diverse figuren versierd.
A wooden sculpted wall clock decorated with various figures.No longer availableDim. 77 x 20cmEstimate: € 200 / 240 -
#635Een handgeschilderd porseleinen terrine met divers decor en appel handvat.
#663Een Chinees porseleinen schenkkan, “Kendi”, versierd met draken decor.
#67Een polychroom gesculpteerde houten Jezus Corpus. XIXe eeuw.
A polychrome wood sculpted Jesus Corpus. XIX century.No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#509Gerard PortieljeEen lot van 2 tekeningen op papier, gesigneerd.
#588Een Boheems geslepen kristallen vaas met paars in de massa.
A Bohemian cut crystal vase with purple in the mass.No longer availableDim. 37 x Ø 18 cmEstimate: € 50 / 70