#228Cailar BayardEen paar verzilverde kandelaars, beide met 5 lichtpunten. Gemerkt “Cailar Bayard”.
#183Royal CopenhagenTwee cilindrische vazen van veelkleurig porselein, de ene door Berre Jessen, de andere door Marianne Johnson. Onderaan gemerkt.
Two multicolored porcelain cylindrical vases, one by Berre Jessen, the other by Marianne Johnson. Marked at the bottom.No longer availableDim. 19 & 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#296Een houten secretaire, replica Louis XVI, 2 laden en met galerij binnenin.
A wooden secretaire, replica Louis XVI, 2 drawers and with gallery inside.No longer availableDim. 98 x 92 x 42 cmEstimate: € 180 / 220 -
#88Dominique Alonzo“Japonaise”. Een tafellamp uit zamak en kunstof op marmeren voet. Afgebeeld een Japanse Geisha met lantaarn. Onderaan gesigneerd “Alonzo”.
"Japanese". A table lamp made of zamak and plastic on a marble base. Depicted a Japanese Geisha with lantern. Signed on the bottom "Alonzo".No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 300 -
#644WorcesterEen notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.
#353NoritakeEen rokerssetje van Japans porselein met verguld decor op blauwe achtergrond met bloemen. 5 stuks.
#488Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.
#572Een schouwspiegel in verguld houten lijst met bovenaan een bas-reliëf van engeltjes met bloemen.
A mantelpiece mirror in a gilt wooden frame with a bas-relief of cherubs with flowers at the top.No longer availableDim. 146 x 81 cmEstimate: € 120 / 200 -
#663Een Chinees porseleinen schenkkan, “Kendi”, versierd met draken decor.
#170Een 14 karaats wit gouden ring bezet met een fancy yellow diamant van ± 0,52 ct.
A 14 carat white gold ring set with a fancy yellow diamond of ± 0.52 ct.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 300 / 400 -
A blown light brown crystal vase with etched floral decoration. Marked.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 40 / 50