#635Een handgeschilderd porseleinen terrine met divers decor en appel handvat.
#531“Vierspan”. Een Indische bronzen groep.
#579Agostino Pezotta“Nacht over de stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Bergamo”.
#416Een houten rechthoekige gateleg tafel met lade
A wooden rectangular gateleg table with drawer.No longer availableDim. 117 x 92 x 73 cmEstimate: € 80 / 100 -
#691Een 19de eeuws kinderstoeltje, recent herbekleed.
Une chaise d'enfant du XIXe siècle, récemment retapissée.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 50 / 70 -
#685Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
#222Delbeke“Jongens met draaitol”. Pastel op papier, onderaan gesigneerd, gedateerd ‘44.
#596Een rond Art Deco tafeltje uit makassar fineer.
A round Art Deco table made of macassar veneer.No longer availableDim. 57 x Ø 73 cmEstimate: € 200 / 250 -
#405“Hommage a Picasso”. Een Murano vaasje met gesculpteerd portret. Onderaan getiteld.
Homage to Picasso. A Murano vase with a sculpted portrait. Titled at the bottom.No longer availableDim. 20 x Ø 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#22Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992“Kerk te Vlassenbroek.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#72Felicien Rops“La Bonne Hollandaise”. Vernis Mou. Getiteld, gedateerd 1895 en gemonogrammeerd in de plaat.
“La Bonne Hollandaise”. Vernis Mou. Titled, dated 1895 and monogrammed in the plate.No longer availableDim. 14,5 x 9,9 cmEstimate: € 100 / 150