#299Een kunstbronzen bijzettafeltje met hout en lederen bovenblad.
#575Een houten marqueterie kast met 3 laden en marmeren blad. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.
#295Twee klarinetten in etui van J. Dessaert. - Eén van Jacques Albert et Fils Bruxelles.- Eén van Kohlert Winnenden.
Two clarinets in case by J. Dessaert. - One of Jacques Albert et Fils Bruxelles. - One of Kohlert Winnenden.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#6972 houten gedraaide kandelaars, en 2 houten lampadaires.
#227Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.
#469“Chinese ruiter te paard, Kuan Yung Chang, generaal uit de 5e Dynastie”. Wit op zwarte steendruk. Gemerkt. De oorspronkelijke plaat dateerde uit de XIIe eeuw.
#411Een lot van twee Chinees porseleinen vazen met blauw-wit decor. Bestaande uit een kraagvaas met oren en een kalebasvaas.
#620Vijf in briolette geslepen rookkwartsen met een gezamenlijk gewicht van +- 50 ct.
Five smoky quartz cut in briolette with a combined weight of +- 50 ct.No longer availableDim. 29,90 gEstimate: € 200 / 300 -
#175Mia MoreauxPeriod: °1950“Zwevend op de echo’s van een still verlangen.” Gemengde techniek op doek (en kader). Met Nepalese tekst. Gesigneerd.
“Floating on the echoes of a silent longing.” Mixed media on canvas (and frame). With Nepali text. Signed.No longer availableDim. 134 x 73 cmEstimate: € 350 / 450 -
#519Een paar grijs gebeitste spiegels met rocaillelijst in reliëf.
#364Een bolvormig zwart glazen vaas met luchtbel decor in de massa.
A spherical black glass vase with air bubble decoration in the mass.No longer availableDim. 20 x 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
"Farmer's wife with cows in the woods". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. entry at the back 1925.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 300 / 500