#335Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
#687Ercuis, ParisEen Art Deco verzilverde theeset, gemerkt “Ercuis”, bestaande uit koffie en theekan, suikerpot en melkkannetje.
#493Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).
#485Een kroonluchter in Lodewijk XVI-stijl. met kristallen parelsnoeren en pendeloques. Zes lichtpunten. (AID3147)
A Louis XVI style chandelier. with crystal pearl necklaces and pendeloques. Six points of light. (AID3147)No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 400 / 600 -
#175Mia MoreauxPeriod: °1950“Zwevend op de echo’s van een still verlangen.” Gemengde techniek op doek (en kader). Met Nepalese tekst. Gesigneerd.
“Floating on the echoes of a silent longing.” Mixed media on canvas (and frame). With Nepali text. Signed.No longer availableDim. 134 x 73 cmEstimate: € 350 / 450 -
#146Een toonbankvitrine met bovenaan een glaspartij met messingen montuur op een notenhouten onderkast met twaalf laden. Medio XXste eeuw. (AID5152)
A counter display case with a glass section on top with a brass frame on a walnut base cabinet with twelve drawers. Mid XXth century. (AID5152)No longer availableDim. 92 x 152 x 61 cmEstimate: € 400 / 600 -
#393Een lot van twee stenen Boeddha hoofden.
A lot of two stone Buddha heads.No longer availableDim. 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#438Een ovale Mugul schotel van niëllo verzilverd metaal.
An oval Mugul dish of silver plated metal with niello decoration.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#119Hiëronymus HopferPeriod: 1500-1550“Het Parisoordeel, naar Lucas Cranach”. Gravure. Met monogram in de plaat en genummerd 36. Toegeschreven aan.
#145Een kleine triptiek met een centrale icoon van Sint-Joris in albast. Binnenin beschilderde luiken met heiligen.
A small triptych with a central icon of Saint George in alabaster. Inside painted panels with saints.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 100 / 120