#473Gust Gils“Atlas” Bronzen beeld, gesigneerd.
« Atlas » Sculpture en bronze, signée.No longer availableDim. h 35,5 cmEstimate: € 550 / 550 -
#460Een 18 karaats witgouden ring bezet met kleine briljantjes en een saffier van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold ring set with small brilliants and a sapphire of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 200 / 250 -
#398Een blauw-wit Chinees porseleinen gemberpot met deksel.
#229Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoevezicht in de lente.” Olieverf op doek, gesigneerd.
“Farm view in spring.” Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#157Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.
A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#675Een gekleurd kunststoffen luchter. Italië, jaren ‘60.
#686Een houten telefoonmeubel met 2 boekenstanden.
#233Antoon AmorgastiPeriod: 1880-1942“Liggende windhond.” Bronzen beeld op groenmarmeren sokkel.
#105Een bronzen olielampje gemonteerd op een versierd rund. Indisch werk, XIXde eeuw.
Three Asian figurines sculpted from Jade, 2 of which on a wooden base. Attached sculpted bunch of grapes.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 50 / 80