Similar lots by type
-
#743Een groot Afrikaans masker van deels gepolychromeerd hout.
Un grand masque en bois africain partiellement en bois polychrome.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 120 / 180 -
#598Een gedeelte van antiek Thais Boeddhabeeld van hout op sokkel.
Une partie d’un Bouddha Thaï antique en bois sur un socle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 650 / 700 -
#133“Danseres met hoge hoed”. Een beeldje van brons op een onyxen voetstuk. Voetstuk gebarsten.
”Danseuse avec un haut chapeau”. Une statue en bronze sur pied en onyx. Le pied est brisé.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#433FontenelleEen hert van crackleware. Tijdperk art deco. Gesigneerd.
Un cerf en ‘crackleware’. Période Art Déco. Signé.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70 / 80 -
#157Georges Omerth“Au cinématographe”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd
”Au cinématographe”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir. Signée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 260 / 300 -
EnnobyEen groot Afrikaans masker van deels gepolychromeerd hout.
”Le pont”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 120 / 180 -
#763Een kruisbeeld van zwartgepatineerd hout met een witgepatineerde metalen corpus. Op los voetstuk.
Un crucifix en bois noir patiné et corpus en métal patiné blanc. Sur pied détaché.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 50 / 60 -
#213Een lamp van donkergepatineerd brons in de vorm van een baviaan met een vaas in art decostijl.
Une lampe en bronze en forme de babouin et vase en style art déco.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#730“Musicerend koppeltje”. Twee beeldjes van koper.
”Couple musical”. Deux statues en cuivre.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#281Margrit Van NuffelPeriod: °1943“Torso”. Een bronzen kunstwerk op arduinen sokkel. Gesigneerd.
”Torse”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120 / 140 -
#777Een kruisbeeld van notenhout met een fijn gesculpteerde corpus. Omstreeks 1800.
Un crucifix en noyer à corpus finement sculpté.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60 / 100 -
#584Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Un Bouddha méditant assis en bois polychrome.No longer availableDim. h: 74 x 35 cmEstimate: € 400 / 500 -
#649Een panter van gesculpteerd steen.
Une panthère en pierre taillée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#207Jules Edmond MassonPeriod: 1871 - 1932“Honden”. Een groep van brons op een stenen voetstuk. Gesigneerd
”Chiens”. Un groupe en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 550 / 650 -
#197Emile PinedoPeriod: 1840 - 1916“Arabe en marche”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met stempel “Medaille d’argent 1889 Exposition Universelle”.
”Arabe en marche”. Une statue en bronze. Signée et tampon “Médaille d’argent 1889 Exposition Universelle”.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#587Een zittende Boeddha van verguld brons op losse sokkel.
Un Bouddha assis en bronze doré sur socle détaché.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 320 / 400 -
#387Adelaar met prooi (konijntje). Aardewerken beeld.
”Aigle et sa proie ( petit lapin)”. Une statue en faïence.No longer availableDim. H 36 cmEstimate: € 80 / 100 -
#475“Vrouwelijk naakt met engel”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina.
”Nu féminin et ange”. Une statue en bronze à patine de deux couleurs.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 300 / 500 -
#642Een beeld van een musicerende godheid op een zwaan van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost-Azië.
Une statue en bois exotique dur représentant un dieu musicien sur un cygne. Asie du Sud.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#198“Pandora”. Een bronzen beeld met donker patina naar een werk van Edwin Scharff.
”Pandore”. Une statue en bronze à patine foncée d’après une oeuvre de Edwin Scharff.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#328Fontenelle“Fazanten”. Een groep van crackleware. Achteraan gemerkt.
”Faisans”. Un groupe en ‘crackleware’. Signature au dos ‘Fontinele’.No longer availableDim. 55 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#178“Indische olifant”. Een bronzen beeld met donker patina.
”Eléphant indien”. Une statue en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#143Auguste De WeverPeriod: 1836 - 1910“Pater”. Twee plaasteren beelden met beige patina. Achteraan gesigneerd.
”Père”. Deux statues en plâtre , patiné beige. Signature au dos.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#248Een kruisbeeld van gebeeldhouwd hout.
Un crucifix en bois sculpté.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#564Een zesladenkastje van zwartgelakt hout en versiering in de geest van Boulle.
Une petite armoire à six tiroirs en bois laqué noir et décorations dans l'esprit de Boulle.No longer availableDim. 110 cmEstimate: € 300 / 320 -
#809Twee messingen luchtertjes, versierd met glazen kraaltjes in drie niveaus.
Deux petits lustres en laiton, décoration de perles en verre en trois niveaux.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#237Een klein bureau van gefineerd hout met een lade in de gordel en versierd met bloemenmarquetterie en bronsbeslag.
Un petit bureau en bois de placage, un tiroir dans la ceinture et décoration de marqueterie en fleurs et montures en bronze.No longer availableDim. b: 84 cmEstimate: € 260 / 300 -
#150Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. Model Chopard.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct. Modèle Chopard.No longer availableDim. 11,63 gEstimate: € 650 / 750 -
#486Vierkante salontafel met latwerk en glazen blad. Japans werk, omstreeks 1900.
Une table de salon carré avec une tablette en verre et bois en lattis. Travail japonaise, vers 1900.No longer availableDim. 32 x 82 x 82 cmEstimate: € 80 / 120 -
#282Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 70 cmEstimate: € 100 / 160 -
#661Een paar albasten bustes met marmeren basis.
Une paire de bustes en albâtre sur une base de marbre.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#397Petrus RegoutEen lot van vijf aardewerken keukenpotten met houten deksels.
Un lot de cinq pots de cuisine en faïence avec couvercles en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#671Een klein en een groot juwelenkistje, versierd met messingen beslag en met opengewerkte plaquettes van jade.
Deux coffrets à bijoux, un plus grand et un plus petit, décorés de montures en laiton et plaquettes ajourées de jade.No longer availableDim. h: 18 & 28 cmEstimate: € 120 / 160 -
#689“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: “Paalen”.
”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature: “Paalen”.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 120 / 160 -
#515Een diep bord van Chinees porselein met personages in het decor en met vergulde rand. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Une grande assiette creuse en porcelaine de Chine avec des personnages dans le décor et rebord doré. Marque sous la base. XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#173Een paar wandkandelaars van witgepatineerd hout met telkens drie lichtpunten in barokke stijl.
Une paire de candélabres muraux en bois patine blanche à trois points lumineux, style baroque.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 220 / 240

