Similar lots by type
-
#141
“Clown mit Kind”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigeerd.
"Clown with Child". A painting, oil on canvas. Signed illegibly at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 78 x 63cmEstimate: € 75 / 150 -
#236Junghans
Een houten wandklok. Met slinger en gewichten. Jaren ‘50.
Une horloge murale en bois. Avec pendule et poids. Années 50.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 30 x 30 cmEstimate: € 15 / 20 -
#145
“De afwas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “CVD Heuvel”.
"The dishes". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom "CVD Heuvel".No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 69 x 59cmEstimate: € 75 / 150
Other lots in this auction
-
#289
Een paar gotische kandelaars van gedraaid messing en een soortgelijke, gemonteerd als lamp.
Une paire de bougeoirs gothiques en laiton tourné et un similaire monté en lampe.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. H: 25&33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#79Scheurich
Een zwarte aardewerken vaas met decor van een reiger en bloemen. West Duits. Gemerkt onderaan.
A black earthenware vase decorated with a heron and flowers. West German. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#46
Een lot van 6 Chinees porseleinen vaasjes.
A lot of 6 Chinese porcelain vases.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30 / 50 -
#171
Een lot van 2 speksteen beeldjes van een lopende man en gevogelte naast een vaasje.
A lot of 2 soapstone figurines of a walking man and poultry next to a vase.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h 12.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#254
Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30 / 35 -
#56Dresden
Een klein rechthoekig vaasje met bloemdecor. We voegen er twee hoedenspelden aan toe.
A small rectangular vase with floral decoration. We add two hat pins to it.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 13 cmEstimate: € 45 / 50 -
#52
Een lot van twee Duits porseleinen beeldjes. Een herderin met lam en knecht met hond. Onderaan gemerkt.
A lot of two German porcelain figurines. A shepherdess with lamb and servant with dog. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#223
Een armstoel in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
A Louis XVI style armchair with fluted back.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#139Maria Innocentia Hummel
Een Hummeltje, “Sister/Girl With Basket”, 98/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Sister/Girl With Basket”, 98/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 14.5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#5Maria Innocentia Hummel
lot van 2 Hummel herinnering geschenken, porseleinen medailles
lot of 2 Hummel souvenir gifts, porcelain medalsNo longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø10cm & Ø7,5cmEstimate: € 15 / 30 -
#266De Muenynck & De Visscher
Een barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
A barometer with walnut veneer. Glass missing.No longer availableOnline onlyDim. l: 96 cmEstimate: € 20 / 30 -
#66Goebel, Germany
“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100