#14
“Kuifje”, afbeelding uit Kuifje De Blauwe Lotus, ingekaderd.
#76
#420
Een 18 karaats geelgouden schakelketting met één verlengstukje.
#515
Een 18 karaats wit en geelgouden ring.
#516
Een mid century vitrine met koperbeslag en twee bolglazen wanden.
Une vitrine du milieu du siècle avec des montures en cuivre et deux parois de verre convexes.No longer availableDim. 135x46x180 cmEstimate: € 180 / 240 -
#691
Een paar grote antieke smeedijzeren vuurbokken.
Une paire de grands chenets anciens en fer forgé.No longer availableDim. 79 x 75 x 75 cmEstimate: € 60 / 100 -
#256
#571
#557Boch
#469
“Krishna’s Raaslila” Tangka op doek.
#32Lydia VerleePeriod: °1939
“Voorjaarsbloesem.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#324
Une boîte rectangulaire en buis laqué blanc, avec un vaste paysage fluvial dans un cadre ondulé sur le couvercle. Peint en bleu clair à l'intérieur. XIXème siècle.No longer availableDim. 3,5 x 9,5 x 6,5 cmEstimate: € 100 / 120