Other lots in this auction
-
#623Een grote pique-fleur van geslepen groen kristal. Mogelijk Val St. Lambert.
Une grande fleur piqué de cristal vert taillé. Peut-être Val St-Lambert.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#681CapodimonteTwee groepjes van Italiaans biscuit. Beide gemerkt.
Deux groupes de biscuits italiens. Tous deux marqués.No longer availableDim. h: 22 & 23 cmEstimate: € 25 / 30 -
#655Mary DambiermontEen wandtapijt met een afbeelding van een vrouw met distel. Gesigneerd. u G. De Wit.
Une tapisserie représentant une femme au chardon. Signée. Manufacture G. De Wit.No longer availableDim. 150 x 111 cmEstimate: € 80 / 100 -
#682Twee beeldjes van gesculpteerd groen jade, waarbij één in de vorm van een olifant en één in de vorm van een wijze”. Handje manco.
Deux figurines en jade vert sculpté, l'une en forme d'éléphant et l'autre en forme de sauge. Manque la main.No longer availableDim. h: 9,5 & 12;5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#114Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990“Woonwagens bij het bos”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Les charrettes gitanes au bord des bois”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 12,5 x 18 cmEstimate: € 120 / 180 -
#427Een lot brons, bestaande uit een staande Thaise Boeddha, een schaaltje met gegraveerd pauwendecor en een Ganesha.
Un lot de bronze, composé d'un bouddha thaïlandais debout, d'un bol à décor de paon gravé et d'un Ganesha.No longer availableDim. h: 14 & 30 cm; l: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#129Lucien GérardPeriod: 1852-1935“Het laatste kleingeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Les derniers sous. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 250 / 400 -
#205Een 18 K geelgouden ring bezet met een behandelde robijn van +- 3 ct. en met diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un rubis traité de +- 3 ct. et de princesses en diamant d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 6,84 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#197“Vrouw met vaas”. Een gepatineerd vol gipsen beeld.
Femme au vase. Une statue en plâtre patiné plein.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 60 / 100 -
#608Een lot van drie verschillende Delfts aardewerken bordjes, waarbij twee met bloemen en één met pauwstaartdecor. XIXe eeuw.
Lot de trois assiettes différentes en faïence de Delft, deux à fleurs et une à décor à l’éventail. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 13 - 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#83Een paar bekertjes van 925% zilver op houten voetstukjes. Gemerkt van Wolfers.
Une paire de tasses en argent 925 sur socles en bois. Marquées par Wolfers.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#51Een leuke collectie van een dertigtal hoedenspelden uit de belle époque, versierd met gegraveerd koper, halfedelstenen, parels enz enz. Gepresenteerd als een bloementuil in een glazen karafje verzwaard met knikkers.
Une jolie collection d'une trentaine d'épingles à chapeau de la belle époque, à décor de cuivre gravé, pierres semi-précieuses, perles, etc., etc. Présenté comme un bouquet de fleurs dans une carafe en verre lestée avec des billes.No longer availableEstimate: € 80 / 150

