#153“Vechtende herten”. Een zamakken groep op sokkel van zwart marmer en onyx.
#296Een Duitse refractortelescoop met afneembaar kompas. Met originele doos.
#2Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Grote markt St-Niklaas”. Een kleine ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Grote markt St-Niklaas. Une petite eau-forte. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 9 x 12,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#146Een gefineerde klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag.
Un secrétaire pliant de style Louis XV en placage avec garnitures en bronze.No longer availableDim. 110 x 40 x 80 cmEstimate: € 200 / 220 -
#100Een 18 K geelgouden platte schakelketting.
#136Een paar gipsen zuilen in art nouveau stijl. Reliëfdecor. Kleine letsels.
#181“Jachtluipaarden”. Een gepatineerd bronzen groep.
#605Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#450BachtiarEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille marquise d'un poids combiné de +- 2 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 1200 / 1300