Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Gevarieerd lot ivoor (olifantenrij, krokodillen, kandelaartjes enz.).

Gevarieerd lot ivoor (olifantenrij, krokodillen, kandelaartjes enz.).

Un lot d’ivoire divers.
SKU: 2506190785.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #785
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #621

    Een gesculpteerde slagtand met diverse personages. Op staander. Chinees werk, eerste helft XXe eeuw. Gemerkt.

    Une défense sculptée à personnages divers. Sur support. Travail chinois, première partie XXème siècle. Marque.
    No longer available
    Dim. l: 71 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #462
    P. Smolders

    “Tamboer met papieren hoedje”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    ”Tambourin, chapeau en papier”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.
    No longer available
    Dim. 36 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #34
    Hütten

    “Herenportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.

    ”Portrait d’homme”. Huile sur panneau. Signé et daté 1970.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #173

    Een driedelige doopset van 950‰ zilver. Franse keuren. 1933.

    Un ensemble de baptême en trois pièces en argent 950‰. Poinçons français.
    No longer available
    Dim. 365,8 gram
    Estimate: € 100 / 160
  • #643

    Een eikenhouten gesculpteerde koffer.

    Un coffre en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. 130 x 61 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #707

    Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.

    Deux petites pendules murales , cadrans en porcelaine peints à la main.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #135
    Jaeger-Lecoultre

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met lederen polsband.

    Une montre pour dames en or jaune 18 ct, bracelet en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #881
    Matchbox

    Vier miniatuurtanks uit de reeks ‘Battle Kings”: - K-101 Sherman - K-102 M48-A2. - K-103 Chieftain - K-104 King Tiger In originele, ongeopende verpakkingen.

    Quatre tanks miniature de la série ‘Battle Kings’: - K-101 Sherman - K-102 M48-A2. - K-103 Chieftain - K-104 King Tiger. Emballages d’origine, non-ouverts.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #849

    Zes moderne cognacglazen van Val Saint-Lambert. In de oorspronkelijke doos.

    Six verres à cognac modernes Val St. Lambert. Emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #837

    Twee pillendoosjes van Limogesporselein met handgeschilderde bloemendecors. We voegen er een klein juwelenkistje met een opengewerkt decor van been aan toe.

    Deux boîtes à médicaments en porcelaine de Limoge, décors de fleurs peint à la main. Nous ajoutons un coffret à bijoux , décor ajouré en os.
    No longer available
    Dim. b: 5 - 8 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #389

    Een vel met postzegels t.g.v. Rubensjaar 1977, ingelijst. Met filatelistenloep en snijtoestel.

    Une feuille de timbres postes, année Rubens 1977, encadrée. Avec loupe philatélique et découpeuse.
    No longer available
    Dim. 33 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #49

    Een hoge hoed en een bolhoed in originele hoedendozen. De eerste van Jules Coopman en de tweede van Charhay te Antwerpen.

    Un haut forme et un chapeau melon, dans leurs boîtes d’origine. Le premier par Jules Coopman, et le deuxième par Charhay à Anvers.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More