Other lots in this auction
-
#114Henri KokkenPeriod: 1860 - 1941“Vrouw met mand in een molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herdoekt.
”Femme et panier dans un paysage au moulin”. Huile sur toile. Signée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 66 cmEstimate: € 200 / 240 -
#438Drie kunstboeken:- Roger Cardon. “Georges Lemmen (1865-1916)”. Ed. Pandora Antwerpen 1990. Goede staat.- Peter van Ruysseveldt. “Rik Wouters”. Ed. Pandora, Antwerpen 2007. Met stofwikkel. Goede staat.- Marcel van Jole. “Wallaert”. Ed. Art Editions Paris 1977. Teksten van Albert De Vos. Met opdracht en signatuur van Martin Wallaert d.d. 1978. Stofwikkel met randschade. Goede staat.
Trois livres d’Art:- Roger Cardon. “Georges Lemmen (1865-1916)”. Ed. Pandora Anvers 1990. Bon état.- Peter van Ruysseveldt. “Rik Wouters”. Ed. Pandora, Anvers 2007. Avec jaquette. En bon état.- Marcel van Jole. “Wallaert”. Ed. Art Editions Paris 1977. Textes par Albert De Vos. Avec commande et signature de Martin Wallaert, 1978. En bon état.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#877h: 10 cm, b 20 cmEen pique-fleurs van blauw en wit Frans aardewerk. Gemerkt ‘A.K.’ onderaan.
Un pique-fleurs en faïence française bleue et blanche. Marque ‘A.K.’ en dessous.No longer availableEstimate: € 20 / 35 -
#696HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 315 x 223 cmEstimate: € 120 / 200 -
#774Een Murano vaas, geelgroen in de massa gedecoreerd met bladgoudspikkels.
Un vase Murano, jaune-vert dans la masse et dorures.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#452Drie kopjes, een schoteltje en een ivoren snijstukje. Allen Chinees werk.
Trois tasses, un petit plat et une sculpture en ivoire. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#846Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 150 x 110 cmEstimate: € 25 / 35 -
#297“Leven en dood”. Een groep van wit geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd ‘RVS’.
”La vie et la mort”. Un groupe en faïence blanche à glaçure. Monogrammée: ‘RVS’.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#317Von SchierholzEen siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#663Een stenen jardinière op vier gebeeldhouwde gevleugelde leeuwen.
Une jardinière en pierre sur quatre lions ailés sculptés.No longer availableDim. Ø: 63 cm; h: 56 cmEstimate: € 240 / 360 -
#80Een zeer mooie 18 karaats Victoriaanse broche van zilver bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. XIXde eeuw.
Une très jolie broche Victorienne en argent 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 5 ct. XIXème siècle.No longer availableDim. 12,39 gEstimate: € 400 / 500 -
#498Een paar gelobde borden van Japans porselein met meerkleurige decors van paradijsvogels en bloemen.
Une paire d’assiettes lobée en porcelaine japonaise, décors polychromes de fleurs et oiseaux de paradis.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 25 / 35

