#181“Karel de Stoute”. Bronzen groep met bruin patina. Op zwart marmeren sokkel. Getiteld: Charles le Téméraire. Merken noch signatuur. Een soortgelijke groep werd door Christie’s toegeschreven aan Frémiet, andere versies worden aan Theodore Gechter toegeschreven. De gieter is waarschijnlijk Eugène de LaBroue.
”Charles le Téméraire”. Un groupe en bronze à patine brune. Sur socle en marbre noir. Titre: Charles le Téméraire. Pas de marque ni de signature. Un groupe semblable à été dédié par Christie’s à Frémiet, d’autres versions à Théodore Gechter. Fondeur probablement Eugène de LaBroue.No longer availableDim. H. 37,5 cmEstimate: € 500 / 800 -
#176Een houten schildersezel, versierd met gebeeldhouwde guirlandes en barokke dolfijnen .
Un chevalet en bois, décoration de guirlandes et dauphins baroques.No longer availableDim. h: 210 cm; b 65 cmEstimate: € 420 / 480 -
#486Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.
#892Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#651“Ruiter te paard”. Een Japans bronzen beeld.
#520Een 18 karaats geel gouden armband.
#366Een neogotisch meubeltje van gebeeldhouwd eikenhout met één deur. Eind XIXe eeuw.
Un petit meuble en chêne sculpté à une porte. Style Néogothique. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 144, d: 32.5, b: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#127Een messingen schouwpendule in eclectische stijl. We voegen er twee vergulde kandelaars in Lodewijk XV-stijl aan toe.
Une pendule en laiton , style éclectique. Nous ajoutons deux candélabres dorés, style Louis XV.No longer availableDim. h: 37 & 41 cmEstimate: € 180 / 200 -
#166Een mahoniehouten tweedeurskast met een lade onder het grijs marmeren blad.
#120Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een malachiet.
#673Een teakhouten tuinbank.
Un banc de jardin en teak.No longer availableEstimate: € 160 / 180