#618Een paar gemberpotten in blauw/wit met ‘langleven’ symbolen.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, et symboles de longévité.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 180 -
#838Chinees geomantisch kompas in etui.
Un compas chinois dans un étui.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#798Een messingen schaal met gedreven decor en twee handvaten met saterkoppen.
#591“Fluitspelende geisha”. Een Japans bronzen beeld. Op houten sokkel.
#775Een 18 karaats geel gouden dasspeld.
#44Julien Van Santen“Vrouw en kind langs de rivier”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 158/350 buiten de plaat.
”Femme et enfant le long de la rivière”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 158/350 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 39,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#176Een houten schildersezel, versierd met gebeeldhouwde guirlandes en barokke dolfijnen .
Un chevalet en bois, décoration de guirlandes et dauphins baroques.No longer availableDim. h: 210 cm; b 65 cmEstimate: € 420 / 480 -
#38Een kruikje van meerkleurig porselein.
Une carafe en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#62Daniël Levering“Bank te park den Brandt te Wilrijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Banc au parc den Brandt à Wilrijk”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#794Drie grote strombusschelpen van verschillende soorten.
Trois grands strombidae différents.No longer availableEstimate: € 4060 -
#490Een 18 karaats geel gouden zakhorloge (kras op glas).
#55Een 14 karaats geel gouden broche in de vorm van een vogel bezet met robijnen en saffieren met een gezamenlijk gewicht ± 1 ct. (één saffiertje ontbreekt).
Une broche en or jaune 14 ct en forme d’oiseau sertie de rubis et de saphirs ayant un poids total de ± 1 ct. (un saphir manquant).No longer availableDim. 17,32 g h: 8 cmEstimate: € 300 / 400