#194Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Lente ‘62’.
Vue de bruyère . Huile sur toile. Signée et datée Printemps '62.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#550
Een geajoureerd zilveren broodmandje. Nederland, 835‰. 590 gram.
#620
Een houten scribaan met een handgeschilderd decor.
#413
Een staande Quan Yin van gesculpteerd speksteen.
#271
Archer . Un groupe art déco de zamak sur socle en pierre bleue. Arc endommagé.No longer availableDim. L. 67 cmEstimate: € 100 / 150 -
#173Antoine BofillPeriod: 1875 - 1939
“Rokende boer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
#47
Een vaasje van celadon aardewerk. Onderaan gemerkt.
#54
“Stilleven met klaprozen en pruimen”. Olieverf op paneel.
#536
Een 14 K geelgouden hanger met 22 K geelgouden munt. Elizabeth II.
#321
#227Animaux Spéciaux (Jeroen Lemaitre)
Deux papillons tropicaux encadrés: Papilio Blumei Blumei (Java) et Ornithoptera Priamus Poseidon (Indonésie).No longer availableDim. 25,5 x 25,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#574Charles Bardet
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 80 / 120