Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Gezeten Petrus’, een bronzen beeld met olijfgroene patina. Draagt handtekening ‘Evrard’.
‘Gezeten Petrus’, een bronzen beeld met olijfgroene patina. Draagt handtekening ‘Evrard’.
‘Gezeten Petrus’, een bronzen beeld met olijfgroene patina. Draagt handtekening ‘Evrard’.
‘Gezeten Petrus’, een bronzen beeld met olijfgroene patina. Draagt handtekening ‘Evrard’.
Victor Evrard

‘Gezeten Petrus’, een bronzen beeld met olijfgroene patina. Draagt handtekening ‘Evrard’.

'Seated Peter', a bronze sculpture with an olive green patina. Bears the signature 'Evrard'.
Dim. h 31.5 cm
SKU: 3001240127.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #127
Estimate: € 250 / 320
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #675

    Een lot van twee Afrikaanse hoofdsteunen waarvan één uit Ethiopië.

    A lot of two African headrests, one of which is from Ethiopia.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #445

    Een lot van 3 Romeinse beeldjes uit marmer gesculpteerd, waarvan 2 kleine bustes met afbeelding van een jonge dame en 1 van een bebaarde man.

    A lot of 3 Roman marble sculpted figurines, including 2 small busts depicting a young lady and one depicting a bearded man.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #345

    Een set van twee stolpen met porseleinen beelden van edellieden. Het glas van één stolp is stuk.

    A set of two domes with porcelain figurines of noblemen. The glass of one dome is broken.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #588

    Een Afrikaanse blaasbalg van de Fang stam uit Gabon.

    African bellows. Fang, Gabon.
    No longer available
    Dim. h 65 x b 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #528

    Een Afrikaans beeld, een machtfetisj, Solongo, Angola. Mist zijn speer.

    African sculpture of a power fetish. Solongo, Angola. Missing a spear.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #513

    “Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.

    “Flower girl”. Patinated bronze statue. Marked “Blondan”.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #691

    Een Afrikaans houten paneel, Punu, Gabon.

    An African wooden panel. Punu, Gabon.
    No longer available
    Dim. 45 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #581

    Een bronzen beeld op marmeren voetstuk naar werk van Zach.

    A bronze statue on a marble stand after the work of Zach.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #95

    Een lot van 2 kruishangers, waarvan 1 uit been gesculpteerd met cirkels gegraveerd en 1 uit brons. Vermoedelijk Laat-Romeins / Vroeg-Byzantijns.

    A lot of 2 cross pendants, one of which is carved from bone with engraved circles, and one made of bronze. Probably Late Roman / Early Byzantine.
    No longer available
    Dim. 6,5cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #191

    “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    Le vainqueur. Une statue en bronze sur un piédestal de deux types de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #504

    Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

    A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
    No longer available
    Dim. 110cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #214

    “Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.

    Schoolboy with bird’s nest”. Bronze sculpture after Emile Bruchon. On blackstone base. With foundery seal.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #578

    Een Afrikaans vlindermasker, Dogon, Mali.

    An African butterfly mask, Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. h 40 x l 116 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #694

    Een lot van zes heiligenbeelden waarvan 2 in was, 1 porseleinen, 2 van biscuit en 1 van gips. Drie met stolp.

    A lot of six saint figures, including 2 in wax, 1 porcelain, 2 in biscuit, and 1 in plaster. Three with glass dome.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #493
    Emile Louis Picault

    “Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Science guiding the industry. Patinated bronze statue. Signed.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 650 / 850
  • “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    “Le vainqueur”. A bronze statue on a two colored marble base.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #482

    Een polychroom gesculpteerd houten beeldje van een monnik met 1 hand manco. Medio 1800.

    A polychrome wooden carved figurine of a monk with one missing hand. Mid-1800s.
    No longer available
    Dim. 16,5cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #615

    Een Afrikaans Pende masker, Democratische Republiek Congo.

    An African mask. Pende, DRC.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #125

    Een Laat-Romeins / Vroeg Byzantijnse bronzen broche met kruis en cirkels versierd.

    A late roman or early Byzantine bronze broach decorated with a cross and circles.
    No longer available
    Dim. Ø5,5cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #685

    Een Afrikaanse houten kruk, gedragen door een vrouwenfiguur.

    An African stool supported by a female figure.
    No longer available
    Dim. h 42 cm Ø 23.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #698

    Een lot van 3 vintage Murano clowns met diverse kleuren in de massa.

    A lot of 3 vintage Murano clowns with various colors in the glass.
    No longer available
    Dim. 30 & 25 & 22cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #565

    Een lot van drie oude stolpen met heiligenbeelden in gips.

    A lot of three old glass domes with plaster saint statues.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #523

    “Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van Pierre-Jules Mêne.

    “Horse by a fence”. Patinated bronze figure after Pierre-Jules Mène.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 x 13 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #494

    Een bronzen sierjardinière, gedragen door een vrouwenfiguur.

    A decorative jardinière in bronze supported by a female figure.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #400

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.

    A pair of 18K white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.22 ct.
    No longer available
    Dim. 1,60 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #596

    Een handgeknoopt tapijt.

    A hand-knotted carpet.
    No longer available
    Dim. 310 x 124 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #365

    Majapahit hoofdjes. Indonesië.

    Majapahit heads. Indonesia.
    No longer available
    Dim. H. 11 & 13 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #602
    Herbert H. Newton
    Period: 1881 - 1951

    ‘Zomers landschap’, olieverf op doek, gesigneerd H. H. Newton.

    "Summer Landscape," oil on canvas, signed H. H. Newton.
    No longer available
    Dim. 41 x 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #631

    Een Indonesische Wajang pop.

    An Indonesian Wajang puppet.
    No longer available
    Dim. h 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #252
    Louis Icart
    Period: 1888-1950

    “Dame met hoed”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Lady with Hat." A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 43 x 33cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #643
    W. GERMANY

    Een paar vintage Duitse aardewerken kruiken met floraal decor, onderaan gemerkt W. Germany.

    A pair of vintage German pottery jugs with floral decoration, marked W. Germany at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #614
    Chirimen-e

    Een lot van 3 Japanse houtsneden op papier, bevestigd op een postkaart. Medio 1900.

    A lot of 3 Japanese woodcuts on paper, attached to a postcard. Mid-1900s.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 15,5cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #611

    Bronzen Shiva. Indonesië.

    Bronze Shiva. Indonesia.
    No longer available
    Dim. H. 16 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #136
    Imexcotra

    Een vintage vitrinekast van het merk Imexcotra uit Aalst.

    A vintage display cabinet by the brand Imexcotra from Aalst.
    No longer available
    Dim. 155 x 100 x 37 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #401

    Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.

    A Guanyin in monochrome white porcelain in the Blanc de Chine style.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #448

    Bronzen zittende Boeddha. Thailand.

    Bronze seated Buddha. Thailand.
    No longer available
    Dim. H.22 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More