Other lots in this auction
-
#674Val Saint-LambertEen paar gegoten glazen kandelaars, op gegivreerde vierpoten. Gemerkt. Minieme schilfer aan een pootje.
Une paire de bougeoirs en verre coulé, sur quatre pieds coulés. Marqués. Petit éclat sur une patte.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 25 / 40 -
#697Een paar gebeeldhouwd houten stoelen in barokke stijl, versierd met meerminnen bij een wapenschild en met getorste spijlen en poten. Bekleed met groen fluweel. Eén beschadigd.
Paire de chaises en bois sculpté de style baroque, décorées de sirènes par un blason et de barreaux et pieds torsadés. Doublé de velours vert. Un endommagé.No longer availableDim. H:123cmEstimate: € 120 / 200 -
#125“Vis”. Een beeld van blauwe hardsteen.
"Poisson". Une sculpture en pierre bleue.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 100 / 120 -
#182“Eve”. Een bronzen beeld. Gedateerd 1985.
"Eve". Une statuette en bronze. Daté de 1985.No longer availableDim. h: 147 cmEstimate: € 240 / 300 -
#188François Frionnet (FFI)Bestekkoffer. Compleet voor twaalf personen. Enkel de suikertang manco. Gemerkt.
Ménagère. Complet pour douze personnes. Seule la pince à sucre manque.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#453Lolo PalazzoEen bloemvormige wand-/ plafondlamp, opgebouwd uit gerecycleerde materialen zoals tandwielen. Ontwerp van Laurence van Seventer.
Applique / plafonnier en forme de fleur, fabriqué à partir de matériaux recyclés tels que des engrenages. Design by Laurence van Seventer.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#491Een serie van één plat en vier diepe borden en twee grotere schotels met een famille rose decor met een paar pauwen en bloeiende pioenen. China, tijdperk Kianlong. Enkele randschilfers, een schotel en een diep bord met haarscheur.
Série d'une assiette plate et de quatre assiettes creuses et de deux plats plus grands à décor famille rose d'un couple de paons et de pivoines fleuries. Chine, époque Kianlong. Quelques éclats de bord, une soucoupe et une assiette creuse avec cheveu.No longer availableDim. Ø 23 & 28 cmEstimate: € 500 / 700 -
#685Een vintage rond houten bijzettafeltje.
Une table d'appoint ronde en bois vintage.No longer availableDim. Ø: 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#600Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 2 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un saphir central de +- 2 ct et de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 3,49 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#238Een lot XVIIIe en XIXe eeuws aardewerk. Vier stuks.
Lot de poterie des 18e et 19e siècles. Quatre pièces.No longer availableDim. h: 25 cm - 5 cmEstimate: € 65 / 75 -
#313Lladro“Juffrouw met bloemenwagen en katten”. Een porseleinen groep. Onderaan gemerkt.
"Demoiselle avec une charrette aux fleurs et des chats". Un groupe en porcelaine. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 70 / 120 -
#21Capodimonte“Galopperende paarden”. Een meerkleurig kunststoffen groep. Gesigneerd. Op houten voetstuk.
"Chevaux au galop". Un groupe de plastique multicolore. Signé. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 60

