Other lots in this auction
-
#269
Zes diverse antieke kruiken van steengoed. Engels en Duits. Kleine letsels en slijtage. Het kleinste met putti in reliëf versierd en met een zilveren rand met keuren van Sheffield. XVIIe, XVIIIe en XIXe eeuw.
Six pichets anciens en grès divers. anglais et allemand. Légers dégâts et usures. Le plus petit orné de putti en relief et d'une bordure argentée aux poinçons de Sheffield. XVIIème, XVIIIème et XIXème siècles.No longer availableDim. H: 18-22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#653
Twee gedraaide houten warmwaterflessen gebeitst en ingelegd met een geel biesje. Met een geelkoperen ringetje.
Deux bouillottes en bois tourné teinté et incrusté d'un trait jaune. Avec un anneau en laiton.No longer availableDim. Ø 15 & 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#430
Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#643
Een woestijnroos.
Une rose du désert.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#642
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
"Nu féminin". Aquarelle sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 38 x 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#462Claude Barral
“Rood landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Paysage rouge". Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 31 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#112
“Dreefzicht in de herfst.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Allée en automne." Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 69 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#19Alphonse Mora
Een reeks van vier stadsgezichten, potlood op papier. Allen gesigneerd en enkele gedateerd.
Une série de quatre paysages urbains, crayon sur papier. Tous signés et certains datés.No longer availableDim. 20x14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#186
Een fijn gesculpteerde notenhouten kast met opzet in barokke stijl. Bovenaan twee deuren met glas in lood. Onderaan een groten lade en twee paneeldeuren. Zuiltjes op de stijlen. Einde XIXde eeuw.
Un meuble en noyer finement sculpté au design de style baroque. Au sommet deux portes avec vitraux. Au fond un grand tiroir et deux portes à panneaux. Colonnes sur les styles. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. H. 217 cmEstimate: € 400 / 600 -
#111Val Saint Lambert
Een coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt.
Une coupe en cristal rouge doublé et taillé sur piédouche, ornée d'un décor doré de personnages en frise. Marquée.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#209Royal Vienna
Beeldje van een jongen en een meisje met een mand. Gemerkt.
Figurine d'un garçon et d'une fille avec un panier. Marquée.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 140 / 160 -
#668
Een grote en een kleine klepkan, een zoutvaatje, een pepervaatje en een zalfpotje. Tin uit de negentiende eeuw.
Un grand et un petit pot à couvercle, une salière, une poivrière et un pot à pommade. Etain du XIXe siècle.No longer availableDim. H: 5-25 cmEstimate: € 50 / 80