Similar lots by type
-
#331
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een schaal op voet en twee vazen.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant une coupe à piédouche et deux vases.No longer availableDim. h: 19, 24 & 26 cmEstimate: € 60/100 -
#209
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500 -
#631
Een geslepen kristallen glasservies, bestaande uit elf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen (ééntje met minieme schilfer), tien aperitiefglazen en twaalf borrelglaasjes. Model Val St. Lambert, 1952.
Service à verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, huit à vin blanc (un à éclat minuscule), dix verres à apéritf, douze gouttes. Modèle Val Saint St-Lambert, 1952.No longer availableDim. h: 10, 12, 13 & 15 cmEstimate: € 120/180 -
#348
Een lot van vier verschillende vazen van meerkleurig Italiaans glaspasta. Eén gemerkt.
Lot de quatre vases divers en pâte de verre polychrome italienne. Un avec marque.No longer availableDim. h: 17 - 27 cmEstimate: € 80/120 -
#27
Een grote kristallen vaas op voet met purperen kelk en een kleurloze dekselvaas.
Grand vase en cristal sur piédouche en à calice pourpre, ainsi qu’un vase couvert incolore.No longer availableDim. h: 39 & 41 cmEstimate: € 30/50 -
#421Val St. Lambert
Een mauve kristallen lampenvoet.
Pied de lampe en cristal mauve.No longer availableDim. h: 35 cm (z.k.)Estimate: € 30/40 -
#111
Een geslepen kleurloos kristallen siervaas met inscriptie ‘Edmond Van den Boom’. In smeedijzeren staander, versierd met rozen.
Vase en cristal taillé incolore à l’inscription”Edmond van den Boom”. Dans un support en fer forgé décoré de roses.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100/120 -
#291
Twee vintage kristallen inktpotten op een eikenhouten blad. Kleine schilfers.
Deux encriers en cristal sur tablette en chêne. Petits éclats.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/50 -
#698
Een antieke barokke doos met schuifdeksel, opgebouwd met gebeeldhouwde elementen uit de tijd.
Une boîte baroque antique avec couvercle coulissant, construite avec des éléments sculptés de l'époque.No longer availableDim. 38,5 x 20 cmEstimate: € 80/100 -
#622
Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200/300 -
#384Val Saint-Lambert
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.
Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , quatre petits verres et quatre petits bols. Marque. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.No longer availableDim. h: 4-15 cmEstimate: € 40/50 -
#117
Een gekleurde en geslepen Boheems kristallen coupe op voet.
Coupe sur piédouche en cristal taillé de Bohème coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. h: 28 cm; Ø: 24 cmEstimate: € 80/120 -
#609
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400/450 -
#41
Een Boheems kristallen karaf met zes glaasjes. Op presentatiespiegel.
Carafe en cristal de Bohème et six gouttes. Sur miroir de présentation.No longer availableDim. h: 7,5 & 30 cmEstimate: € 50/80 -
#363
Een kleurloos kristallen glasservies met geslepen bloemmotieven. 12 rode wijnglazen, 10 witte wijnglazen, 9 likeurglazen, 9 champagnefluiten, 10 waterglazen en 10 diverse tumblers.
Service en cristal incolore aux motifs floraux taillés. 12 verres à vin rouge, 10 à vin blanc, 9 à liqueur, 9 flûtes, 10 verres à eau et 10 verres à whisky divers.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#702Val Saint-Lambert
Een reeks van elf kleurloze kristallen champagne coupes.
Série de onze coupes à champagne en cristal incolore.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 55/80
Other lots in this auction
-
#280
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,50 ct. en een centrale smaragd van +/- 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une émeraude centrale de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 450/550 -
#187
“Dame met hond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Femme et son chien”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 200/240 -
#519Julien Schoenaerts
“Abstract”. Twee etsen. Beide gesigneerd en genummerd 7/7 buiten de plaat.
“Abstrait”. Deux eaux fortes. Les deux signées et numérotée 7/7 hors planche.No longer availableDim. 19 x 10 & 19,5 x 15,5 cmEstimate: € 120/200 -
#543
Een fijn gesculpteerd turkoois siervaasje met deksel, versierd met een bloemenstruik met vogels in hoogreliëf. Chinees werk. Beschadigingen. Op sokkel.
Vase couvert décoratif en turquoise sculpté en forme d’arbuste fleurie aux oiseaux sur socle en bois. Travail chinois. Dégâts.No longer availableDim. h: 23 cm (z.s.)Estimate: € 180/240 -
#684Alfons Van MeirvennePeriod: °1932
“Vechtende katten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
“Chat lutant”. Huile sur toile. Signée et datée ‘87.No longer availableDim. 65 x 85 cmEstimate: € 100/150 -
#401
Een groep van monochroom wit porselein in de vorm van twee fazanten. De staarten beschadigd.
Statuette en faïence monochrome, représentant deux faisans. Dégâts aux queues.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 25/30 -
#511
Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 80/100 -
#726
Een paar gesculpteerde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de fauteuils sculptés de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#115
Een paar manchetknopen en hemdenknoopjes van 14 karaat geel goud.
Paire de boutons de manchettes et de boutons de chemise en or jaune 14 K.No longer availableDim. 12,61 gEstimate: € 250/350 -
#130
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,40 ct.
Bague en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 4,22 gEstimate: € 350/450 -
#467
Een dodenbeeldje van de godin Oesjabti en een gesculpteerd ivoren krokodil.
Statuette des morts représentant la déesse Oesjabti ainsi qu’une crocodile en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 19 cm l: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#620
Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 215 x 120 x 55 cm cmEstimate: € 200/300