#458Een clown van meerkleurig Muranoglas.
Deux cruches et un vase à deux anses en pâte de verre polychrome dans le goût de Murano.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#113Twee vazen van opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor.
Deux vases en opaline à décor de fleurs peint à la main sur fond vert clair.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#428Een parfumverstuiver, een dekselpotje en een karafje van deels verguld Booms glas.
#741Een coupe van okerkleurig glas in een smeedijzeren montuur, versierd met rozen.
#467Twee designschotels van geblazen Muranoglas. Jaren ‘60.
#687Een bol vaasje van geel en blauw glaspasta.
#18Een paar vazen van Booms glas, versierd met vergulde motieven.
#603Een lot glaswerk, bestaande uit een karaf met vier glazen met een handgeschilderd decor, twee dekselpotjes en een flesje van groen glas, een kleurloze bonbonnière zonder deksel en tien schaaltjes.
#438Een vierdelig toiletstel van glas met gekleurde details.
#348Een lot Booms glas, bestaande uit drie verschillende vazen met gekartelde rand, een coupe, een bonbonnière een vaas kleurloze vaas met vergulde randen en een mauve vaasje.
#8Een bloemenrank van geblazen kleurloos glas naar Murano.
Paire de vases aux cols ondulés en opaline. Décor polychrome d’oiseaux stylisés. Vers 1900.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 50 / 6à -
Lot de verres comprenant vingt verres à champagne, vingt-sept verres à apéritif et huit gouttes. Différents modèles.No longer availableEstimate: € 60 / 100
#172Gaston NoelandersPeriod: Elsene 1910“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 78 x 68 cmEstimate: € 50 / 60 -
#240Antieke Franse barometer. Begin XIXe eeuw.
#628Friedrich SolmannEen oude viool met twee strijkstokken en met koffer. Te reviseren.
Ancienne violon et deux arcs dans le coffre. A réviser.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#451Een Chinese wijze met kind van meerkleurig Chinees porselein.
Sage chinois et un enfant en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#220CreatureEen eau de parfum van 50 ml.
Eau de parfum de 50 ml.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#473Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages naar de famille rose. Onderaan gemerkt.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans le goût de la famille rose. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#219Een dames- en een herenportret. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw. Herdoekt.
#780Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Petit tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 128 x 104 cmEstimate: € 40 / 50