Other lots by Murano
#781MuranoTwee clowns van meerkleurig glaspasta.
Deux clowns en pâte à verre polychrome.No longer availableDim. h: 21 & 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#658MuranoGlazen hoofd van meerkleurig glaspasta.
Une tête en verre et pâte à verre polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 70 / 100 -
#451MuranoEen gestileerde haan en een clown van veelkleurig glas. De clown gerestaureerd aan de hals.
Coq stilisé et clown en verre polychrome. Restauration au col du clown.No longer availableDim. h: 46 & 30 cmEstimate: € 50 / 60
Deux clowns en pâte à verre polychrome.No longer availableDim. h: 21 & 28 cmEstimate: € 40 / 60