Similar lots by type
-
#179LegrasEen paar vazen van meerkleurig glaspasta met een gëtst decor van bloemen. Gesigneerd.
Paire de vases en pâte de verre polychrome à décor à l’eau forte de fleurs. Signés.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 420 / 500 -
#251Een vaas van glaspasta in art nouveaustijl met een geëtst decor van vruchten en bladeren. “Tip Gallé”. Roemenië, jaren ‘90.
Un vase en pâte de verre, style art nouveau, avec décor en gravure représentant des fruits et feuillage. “Tip Gallé”. Roumanie, ‘90.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150 / 180 -
#362Paar olielampen van opaalglas, met glazen lampenkappen (1 vervangen) en lampglas. Begin XXste eeuw.
Deux lampes à huile en verre opale avec abats jours en verre (dont un abat jour à été remplacé) Début XXième siècle.No longer availableDim. H: 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#734Een vaas van rood glaspasta met een millefioredecor.
Un vase en pâte à verre rouge, décor millefiore.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 50 / 100 -
#387Asbak van Muranoglas
Un cendrier en verre Murano.No longer availableDim. 22 cm diameterEstimate: € 20 / 30 -
#287Een Madonna met kind onder stolp. We voegen er twee Brusselse hoornvaasjes, eveneens met stolpen, aan toe. Het hoofdje van Jezus te herstellen.
Vierge à l’Enfant en cire aux vêtements. Sous globe en verre. Nous ajoutons deux cornets en porcelaine de Bruxelles. Egalement sous globes. La tête de Jésus est à réparer.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#277Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Vierge à l’Enfant en cire et aux vêtements. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#77Een glazen siervaas met een handgeschilderd bladerdecor. Gesigneerd ‘Fanus’.
Vase en verre à décor de feuillages peint à la main. Signé “Fanus”.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#453Een bloemenrank van geblazen kleurloos glas naar Murano.
Narcisse en verre soufflé incolore dans la façon de Murano.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#781MuranoTwee clowns van meerkleurig glaspasta.
Deux clowns en pâte à verre polychrome.No longer availableDim. h: 21 & 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#714Een vaas van groen glas met verwerkt bladgoud.
Un vase en verre vert et feuille d’or travaillée.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#658MuranoGlazen hoofd van meerkleurig glaspasta.
Une tête en verre et pâte à verre polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 70 / 100 -
#93GustaloiEen art deco siervaas van glas. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en verre. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#512Een vaas van glaspasta, versierd met een decor van rozen.
Un vase en pâte à verre, décor de roses.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120 / 160 -
#464Aurelio ArtetaPeriod: 1879 - 1940“De accordeonist”. Een eglomisé. Toegeschreven aan.
“L’accordéoniste”. Eglomisé. Attribué à.No longer availableDim. 20 x 12,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#724Een vaas van glaspasta met veelkleurig decor. Jaren ‘50.
Un vase en pâte a verre, décor polychrome. Date des années ‘50.No longer availableDim. H 29,5 cmEstimate: € 50 / 100 -
#443Een reeks van vier recente snuffbottles van glas met meerkleurige decors.
Une série de quatre flacons à parfum récentes, en verre et décor polychrome.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#451MuranoEen gestileerde haan en een clown van veelkleurig glas. De clown gerestaureerd aan de hals.
Coq stilisé et clown en verre polychrome. Restauration au col du clown.No longer availableDim. h: 46 & 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#778Een lot van drie verschillende vazen van Booms glas, versierd met handgeschilderde bloemendecors.
Un lot de trois vases différents en verre de Boom, décor peint à la main de fleurs.No longer availableDim. h: 19 - 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#692Een paar antieke kandelaars van kwikglas. Z.g. arme-mensen-zilver.
Une paire de chandeliers en verre mercurisé. Dite argent du pauvres.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#102“Lezende dames”. Een eglomisé. Niet gesigneerd.
“Les liseuses”. Eglomisé. Sans signature.No longer availableDim. 21 x 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#403Een lot van vijf vazen van opaalglas met handgeschilderde decors.
Lot de cinq vases en opaline aux décors peints à la main.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#452MuranoGlazen asbak in vorm van een clown.
Un cendrier en verre représentant un clown.No longer availableDim. H 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#808Een luchter van Venetiaans glas.
Lampadaire en verre de Venise.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#44Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977“Boten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Bateaux sur la plage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘63.No longer availableDim. 48 x 73 cmEstimate: € 100 / 140 -
#321Een lot porselein en biscuit: Een schoolgaand meisje en jongetje en twee muzikantjes van meerkleurig porselein in de stijl van Hummel. Onderaan gemerkt ‘Friedel, Germany’.“De boodschappenjongen” Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt ‘Capodimonte’.“Zusjes”. Een groep van deels lichtgrijs gepatineerd biscuit. Gesigneerd ‘Barbetta’ en genummerd 334/1000.
Lot de porcelaines et de biscuits:- une écolière et un écolier et deux petits musiciens en porcelaine dans le style de Hummel. Marque “Friedel, Germany” sous la base.- “Garçon faisant des courses”. Groupe en biscuit polychrome. Marque Capodimonte.“Soeurs”. Groupe en biscuit partiellement gris clair. Signé Barbetta et numéroté 334/1000.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#746Een eikenhouten klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het klapblad.
Un secrétaire en chêne avec deux grands tiroirs et deux petits tiroirs sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 76 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#672Een Chinese wandelstok van gesculpteerd hout met een handvat in de vorm van een drakenkop.
Une canne chinoise en bois sculpté dont la poignée représente un dragon.No longer availableDim. L: 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#455Drie verschillende tafelkleedjes met bijpassende servetten en één groot tafelkleed bezet met borduurwerk.
Trois différents napperons et serviettes assorties et une grande nappe aux broderies.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1Een opgezette reeënkop met houten muurbevestiging.
Une tête de cerf empaillée avec accroche murale.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 80 / 100 -
Een grote partij diverse oude gravures.
No longer available -
#303Een lot meerkleurig Duits porselein, bestaande uit twee groepjes in de vorm van een XVIIIe eeuws koppel en twee boekensteuntjes in de vorm van een meisje en een jongen.
Lot de porcelaines allemandes polychromes comprenant deux groupes représentant un couple du XVIIIe siècle et deux serre-livres en forme d’une fille et d’un garçon.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#143LimogesEen paar porseleinen siervazen met een meerkleurig bloemendecor in vergulde cartouche op kobaltblauwe fond in de stijl van Sèvres. Verder versierd met bronzen monturen.
Paire de vases en porcelaine à décor polychrome fleurs dans une cartouche dorée sur fond bleu cobalt dans le goût de Sèvres. Montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#329Jos Lies“Ontwerp voor een Veldslag”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Etude d’une Bataille”. Huile sur panneau. Signé. XIXe siècle.No longer availableDim. 9 x 16 cmEstimate: € 120 / 200 -
#538LimogesEen dekselvaas van meerkleurig porselein met een Imaridecor. Onderaan gemerkt.
Une potiche en porcelaine polychrome, décor Imari. Marque à la base.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50 / 80 -
#598Een Geisha van gesculpteerd ivoor met bloem en waaier. Op houten voetstuk.
Une Geisha en ivoire sculptée, avec fleurs et éventail. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200 / 300


