Other lots in this auction
-
#705
Vijf siervaasjes van terracotta. Filipijns werk.
Cinq petits vases en terre-cuite. Travail philippin.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 60/80 -
#836
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 190 x 130 cmEstimate: € 40/60 -
#8
Drie bronzen munten, waarbij één met een beeltenis van Koning Albert II en Koningin Paola, één van 50 jaar Breendonk en één van het Ministerie van Nationale opvoeding en cultuur. In etuis.
Trois pièces en bronze, dont une avec une représentation du Roi Albert II et la Reine Paola, une en honneur des 50 ans de Breendonk et une du Ministère de l'Education Nationale et Culture. Dans des étuis.No longer availableEstimate: € 15/20 -
#232Walter Teunink
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120/140 -
#24
“Boomgaard”. Gravure. Gemonogrammeerd W.V. en toegeschreven aan Walter Vaes.
”Verger”. Une gravure. Monogramme W.V. et attribué à Walter Vaes.No longer availableDim. 19,5 x 21 cmEstimate: € 25 /40 -
#505
Een driedelig kaststel van Portugees majolica, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen, versierd met een bloemendecor.
Une garniture de cheminée en majolique du Portugal, comprenant un vase à couvercle et deux vases à col, décoration de fleurs.No longer availableDim. h: 62 & 49 cmEstimate: € 40/50 -
#257
Een paar siervaasjes op voet van kobaltblauw porselein met vergulde motieven en handgeschilderde meerkleurige decors van personages in een landschap. Italiaans werk. Eén oortje gerestaureerd.
Deux petits vases décoratifs sur pifédouche en porcelaine bleu cobalt avec motifs dorés et décor polychrome peint à la main de personnages dans un paysage. Travail italien. Une anse a été restaurée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100/150 -
#768
Een plat aardewerken vaasje, een houten voorraaddoos, een ebbenhouten olifant en een rechthoekig doosje met deksel. Afrikaans werk.
Un vase plat en faïence, une boîte à provisions, un éléphant en ébène et une boîte couverte rectangulaire. Travail africain.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#472
Een reeks van zes Chinese gouachetekeningen op rijstpapier met personages.
Une série de six dessins chinois, gouache sur papier de riz.No longer availableDim. 14,5 x 10,5 cmEstimate: € 60/80 -
#780
Een verguld houten butlerspiegel.
Un miroir de butler à encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø 56 cmEstimate: € 65/100 -
#530
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd ijzerhout met een rond marmeren blaadje.
Un piédestal chinois en bois de fer à tablette ronde en marbre.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 80/100 -
#117
Een houten voorouderbeeld. Yoruba (Nigeria).
Une statue d’ancêtre en bois. Yoruba, Niger.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 40/60