Other lots in this auction
-
#321Een aardewerken tapkraan met meerkleurig bloemendecor, bovenaan getooid met een adelaar. Tijdperk Art nouveau. (Kranen recenter).
Un robinet en faïence à décor floral multicolore, surmonté d'un aigle. Epoque Art Nouveau. (Robinets plus récents).No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#34Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.
Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.No longer availableDim. 16 x 41 & 28 x 72 cmEstimate: € 60 / 100 -
#531Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de faisans. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#780Capodimonte“Man met hond”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en achteraan gesigneerd ‘Tosca’. Gaaf.
“Homme et chien”. statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base et signature Tosca. En bon état.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#596Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 285 x 155 cmEstimate: € 80 / 120 -
#663Een vaas van rood Muranoglas met meerkleurig millefioridecor.
Un vase en verre de Murano rouge à décor millefiori multicolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#167“Madonna met kind”. Een gepolychromeerd houten kerkbeeld. XIXe eeuw.
Vierge à l'Enfant . Statue d'église en bois polychrome. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 100 / 150 -
#762Villeroy & Boch, MetlachVier verschillende potten, waarbij drie met deksel, versierd met jachtdecor ‘Artemis’. Onderaan gemerkt.
Quatre pots différents dont trois avec couvercle et décorés d’un décor de chasse Artémis. Marque sous les bases.No longer availableDim. h: 8,5 cm - 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#703Een comtoiseklok met gedreven messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel en gewichten.
Pendule comtoise avec balencier en laiton ciselé et décoration autour du cadran. Avec clé et poids.No longer availableDim. 143 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#108“Moeder Gods, vreugde van de lijdenden”. Messingen triptiek met email.
Mère de Dieu, joie des soufrants. Triptyque en laiton avec émail.No longer availableDim. 11 x 15,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#212Een bronzen edelhert op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Jules Moigniez.
Cerf en bronze sur socle en marbre. D’après l’oeuvre de Jules Moigniez.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 300 / 340 -
#161“Dante”. Een beeld van gebeeldhouwd albast op voetstuk. Gerestaureerd en gepatineerd.
Dante . Une sculpture en albâtre sculpté sur un piédestal. Restaurée et patinée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 100 / 150

