#536LUCIEen dimbare staande designlamp van wit en zwart metaal. Model ‘Ignazio’ naar ontwerp van G.F. Frattini.
#136Een Engelse eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het blad en met twee paneeldeuren in het opzet.
#525Een gefineerde ronde tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde de style Empire en placage avec une tableau en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 81 cmEstimate: € 360 / 400 -
#247Een gietijzeren replica van een oude muurplaquette met vlaggenstokhouder met opschrift ‘Hofleverancier’.
#644Een cilindervormige bronzen hanglantaarn, versierd met strikken.
#37Een lot van veertig strips, grotendeels Asterix en Suske & Wiske.
Lot de quarante bandes dessinées, surtout Asterix et Suske en Wiske.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#706Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#461Een kandelaar in de vorm van een bronzen kameel met verzilverde palmbladeren. XIXe eeuw.
Bougeoir en forme de chameau en bronze à feuilles de palmier argentées. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 70 -
#433Een album met 270 oude prentkaarten van begin XXe eeuw.
Un album de 270 cartes postales anciennes du début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 250 / 300