Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Gloria in excelsis Deo...”. Een gebedstekst in een gotische messingen lijst versierd met gekleurde glazen parels. D.d. 1900.

“Gloria in excelsis Deo...”. Een gebedstekst in een gotische messingen lijst versierd met gekleurde glazen parels. D.d. 1900.

Gloria in excelsis Deo ... . Un texte de prière dans un cadre gothique en laiton orné de perles de verre colorées. D.d. 1900.
Dim. 42 x 46 cm
SKU: 2710200089.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #89
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #597

    Een zittende wijze met griffel van brons.

    Un sage assis avec une sépulture en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #393

    Een lot van veertien kopjes van vieux Paris/ Bruxelles met namen in groen. Met zeven ondertasjes. XIXe eeuw.

    Un lot de quatorze tasses du vieux Paris / Bruxelles avec des noms en vert. Avec sept soucoupes. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #39
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    “Havenzicht” & “Natiepaarden”. Twee werken op papier, het eerste aquarel, het andere inkt. Beide gesigneerd en het tweede gedateerd 26-9-56.

    Harbour view & Nation horse . Deux oeuvres sur papier, la première aquarelle, l'autre encre. Les deux signées et la seconde datée du 26-9-56.
    No longer available
    Dim. 25 x 35 & 12,5 x 19 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #459

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd A.S. en gedateerd 1917.

    Nature morte aux fleurs . Huile sur panneau. Monogrammé A.S. et daté 1917.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #661

    Een benen theedoos met schildpad.

    Boîte à thé en os avec tortue.
    No longer available
    Dim. 17 x 17 x 10 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #617

    Een cilindervormige paraplubak van Chinees porselein met een blauw op wit decor van Fo-honden.

    Un porte-parapluie cylindrique en porcelaine de Chine avec un décor bleu sur blanc de chiens Fo.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #5

    Een 18 karaats geel gouden gegraveerde ring.

    Une bague gravée en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 4,04 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #569

    Collectie handgeschilderde tinnen soldaatjes: 16 stuks voetvolk en 3 ruiters. Evenals een wat grotere onbeschilderde vaandeldrager en twee miniatuurzwaarden met schede.

    Collection de soldats en étain, peints à la main: 16 pièces à pied et 3 cavaliers. Ainsi qu’un porte-drapeau un peu plus grand et deux sabres miniatures dans leur gaines.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #486

    Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.

    Kilim en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #407

    Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.

    Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 90 x 116 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #358

    Een vol messingen kandelaar in barokke stijl, gemonteerd als lamp.

    Un chandelier en laiton de style baroque monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #772
    Villeroy & Boch

    Partij serviesgoed van aardewerk met een decor Kopenhagen. Gemerkt. Bestaande uit kruidenpotjes, een suikerpot, een groenteschaal, een soepterrine met pollepel, kannetjes en een chocoladekan.

    Vaisselle en faïence avec un décor de Copenhague. Marquée. Composée de bocaux à épices, d'un sucrier, d'un légumier, d'une soupière avec louche, de cruches et d'un pot de chocolat.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More