Other lots in this auction
-
#40
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants et de rubis d'un poids combiné d'environ 0,45 ct.No longer availableDim. 2,74 gEstimate: € 500 / 550 -
#259Roelof
“Vaas met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase aux Fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#345
Een kleine lezenaar van notenhout. Gedraaide pootjes met vernauwingen. Onderaan gemonogrammeerd.
Un petit pupitre en bois de noyer. Pieds tournés avec étranglements. Monogrammé en bas.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#506Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde. Eerste kwaliteit, 1.000.000 knopen per vierkante meter.
Un tapis persan en soie noué à la main. Première qualité, 1 000 000 nœuds par mètre carré.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 4000 / 8000 -
#457
Drie diverse schotels van Chinees aardewerk met blauw en roestrode versiering. Lichte schade (haarscheuren) en slijtage.
Trois plats divers en poterie chinoise à décor bleu et rouge rouille. Dégâts mineurs (cheveux) et usure.No longer availableDim. Ø 13 à 25,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#672
Een langwerpige aardewerken schaal.
Un plat allongé en terre cuite.No longer availableDim. H.56 cmEstimate: € 45 / 50 -
#14Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Zicht op een kerk”. Inkt en aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
"Vue d'une église". Encre et aquarelle sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 12 x 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#66
Een pittoreske eikenhouten driepoottafel met rond blad. Holland, XVIIIe eeuw.
Une table tripode pittoresque en chêne avec un plateau rond. Hollande, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 78 x Ø 98 cmEstimate: € 120 / 200 -
#260
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,40 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec un pendentif serti de brillants blancs et noirs d'un poids combiné d'environ 1,40 ct.No longer availableDim. 5,96 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#670
Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
Un lustre art déco en métal chromé et bois et avec des abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 50 / 70 -
#112
“Dreefzicht in de herfst.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Allée en automne." Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 69 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#437
Een sierschotel van Imariporselein met gelobde rand.
Plat décoratif en porcelaine d'Imari à bord lobé.No longer availableDim. Ø: 33,5 cm.Estimate: € 45 / 60