Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Goudfazanten”. Een Chinees borduurwerk op zijde.

“Goudfazanten”. Een Chinees borduurwerk op zijde.

“Faisans dorés”. Broderie chinoise sur soie.
Dim. 34,5 x 57,5 cm
SKU: 2508200778.
Auction day: 26 August 2020 19:00
Catalogue #778
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #584

    Een Engelse tafel van mahoniehout met gedraaide poten. In twee delen verdeelbaar.

    Table anglaise en acajou aux pieds tournés. Peut se diviser en deux.
    No longer available
    Dim. 186 x 104 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #314
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vase fleuri”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 59 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #543

    Een fijn gesculpteerd turkoois siervaasje met deksel, versierd met een bloemenstruik met vogels in hoogreliëf. Chinees werk. Beschadigingen. Op sokkel.

    Vase couvert décoratif en turquoise sculpté en forme d’arbuste fleurie aux oiseaux sur socle en bois. Travail chinois. Dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm (z.s.)
    Estimate: € 180 / 240
  • #630

    Een klapsecretaire in Hollandse stijl met drie laden onder het blad, versierd met bloemenmarqueterie.

    Secrétaire à abattant de style hollandais ouvrant à trois tiroirs en dessous de la tablette et décoré aux fleurs marquetées.
    No longer available
    Dim. 100 x 113 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #353

    Twee gekleurde glaspasta vaasjes.

    Deux vases en pâte de verre.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #400

    Een lot van vijf paar manchetknopen en een dasspeld met originele doosjes, evenals twee speldjes, waarvan één van vermeil.

    Lot de cinq paires de boutons de manchettes et une épingle à cravate dans leurs boîtes d’origine, ainsi que deux épingles dont une en vermeil.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #458

    Een bronzen groepje van een jongen met een speelgoedauto. Gemonogrammeerd.

    Petit groupe en bronze représentant un garçon et son auto de jouet. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #514
    Lode Bosmans
    Period: 1925 - 2017

    “Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met boekje.

    “Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée. Avec livret.
    No longer available
    Dim. 79 x 94 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #385

    Een zilveren armband bezet met citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 8,50 ct.

    Bracelet en argent serti de citrine ayant un poids total de ± 8,50 ct.
    No longer available
    Dim. 12,45 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #18

    Een kleurloos kristallen schenkkan in Lodewijk XV-stijl met verzilverde monturen.

    Verseuse en cristal incolore de style Louis XV aux montures en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #361
    Oud Delft

    “Een zeshoekige dekselvaas van Delfts aardewerk, het deksel getooid met een leeuw met een schild.

    Vase hexagonale couvert en faïence de Delft. Fretel en forme de lion au blason.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #687

    Een hoekkastje - barmeubel met roterend deurtje boven een lade.

    Petite encoignure servant à bar avec une porte tournante en dessus d’un tiroir.
    No longer available
    Dim. 98 x 58 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More