#419
Een grote diepe schaal en een asbak van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt Val St Lambert.
#367
Drie diverse pre-Columbiaanse beeldjes van terracotta.
Quatre figures en ébène sculpté. Travail africain. Une figure avec dégâts.No longer availableDim. h: 31 - 38 cmEstimate: € 100/120 -
#437Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
Twee ingelijste en gesigneerde houtsneden, evenals twee losse houtsneden en het boek van Avermaete “Masereel”. Ed. Masereelfonds, met huls.
#153
#471
Drie stuks gekleurd kristal/glas. Twee vazen en een coupe.
#346Thonet
Een deckchair van met stoom gebogen beukenhout met gevlochten zit en rug. Gemerkt.
Chaise transat en hêtre courbé à la vapeur et à siège et dossier cannés. Avec marque.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#691
Een paar Afrikaanse beelden van gesculpteerd hout, waarbij één met touw.
Une paire de statues africaines en bois sculpté, dont une avec de la corde.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200/240 -
#677
Twee geribde drageoirs van kleurloos kristal.
#561
#794
Twee Japanse églomisés met erotische scènes. Gesigneerd.
#747
Chinese glazen snuffbottle.
Un flacon chinois dit ‘snuff bottle’.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 140/160