Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Great battle at Pyongyang”. Een scène uit de Japans-Koreaanse oorlog. Een ingekleurde Japanse houtsnede, een triptiek. Tijperk Meji, 1894.
Shunsai Toshimasa

“Great battle at Pyongyang”. Een scène uit de Japans-Koreaanse oorlog. Een ingekleurde Japanse houtsnede, een triptiek. Tijperk Meji, 1894.

Grande bataille à Pyongyang. Une scène de la guerre nippo-coréenne. Une gravure sur bois japonaise colorée, un triptyque. Temps Meji, 1894.
Dim. 36x71cm
SKU: 2709220482.
Auction day: 28 September 2022 19:00
Catalogue #482
Estimate: € 250 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #217

    Een antieke politiesabel in schede. Folson, Bruxelles. Omstreeks 1900.

    Un ancien sabre de police dans son fourreau. Folson, Bruxelles. Ca 1900.
    No longer available
    Dim. l: 96 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #468

    Een lot blauw-wit Chinees porselein, bestaande uit drie kommetjes, een waterschaaltje op voet en twee bordjes. Alles onderaan gemerkt. Eén kommetje gebarsten.

    Lot en porcelaine de Chine bleue et blanche, composé de trois bols, d'un plat à eau sur pied et de deux assiettes. Tout marqué en bas. Une tasse fêlée.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm - 8 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #566

    Twee gebeeldhouwd hardhouten bijzettafeltjes met bloemenmotieven. Thailand.

    Deux tables d'appoint en bois dur sculpté de motifs floraux. Thaïlande.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #109
    Gino Milani
    Period: °1921

    “Le Radet - Moulin de Montmartre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.

    « Le Radet - Moulin de Montmartre ». Huile sur toile. Signée et datée 1977.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #321

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Eén oortje los.

    Service à thé et café quatre pièces en métal argenté sur plateau. Une oreille détachée.
    No longer available
    Dim. H:13-28cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #542

    Zes diverse gravures door Fred Bervoets, P. Wouters, Roland De Volder, Raf Coorevits e.a. Met enkele folders.

    Six gravures diverses de Fred Bervoets, P. Wouters, Roland De Volder, Raf Coorevits... Avec quelques dépliants.
    No longer available
    Dim. 14x17cm 32x30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #691

    Een rendiergewei.

    Un bois de renne.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #139
    Jan Bollaert
    Period: 1958

    “Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.

    "Les voyages de Gulliver". Un livre avec une peinture acrylique sur la couverture arrière. Signée et datée 1995 au verso.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #511

    Glasservies van amberkleurig kristal.

    Service à verres en cristal de couleur ambre.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 21 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #348

    Een paar antiek blauw glazen vaasjes met handgeschilderd bloemendecor. We voegen er een derde blauw glazen vaasje met deels verguld bladerdecor aan toe.

    Une paire de vases anciens en verre bleu à décor floral peint à la main. On ajoute un troisième vase en verre bleu à décor de feuilles en partie doré.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #226

    Een antiek eikenhouten hangkastje met gebeeldhouwde en uitgestoken versieringen. Van opbouw XVIIIe eeuws.

    Une armoire murale ancienne en chêne avec des décorations sculptées. Construction de base du 18ème siècle.
    No longer available
    Dim. 100 x 62 x 18 cm
    Estimate: € 35 / 55
  • #637
    Peter Ipsen

    Een vide-poche van zwartgepatineerd aardewerk. Gemerkt en gesigneerd ‘N. Nielsen’.

    Une vide-poche en faïence patinée noire. Marquée et signée 'N. Nielsen'.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More