Other lots in this auction
-
#83Een fruithouten premium koekoek jachtklok. Diverse jachtelementen in houtsnijwerk oa hertenkop, jachthoorn, gehangen fazant en haas. 2 koekoek deurtjes met figuurtjes, label zijkant met melodie vermelding “O du lieber Augustin” en “Auch du wirst mich einmal betrügen”. Vermoedelijk, Zwarte Woud, uit de uurwerkschool van Furtwangen.
A fruitwood premium cuckoo hunting clock. Various hunting elements in wood carving, including a deer's head, hunting horn, hung pheasant and hare. 2 cuckoo doors with figures, label on the side with melody mention "O du lieber Augustin" and "Auch du wirst mich einmal betrügen". Presumably, Black Forest, from the clockwork school of Furtwangen.No longer availableDim. 75 x 45cmEstimate: € 100 / 150 -
#217Val Saint-LambertEen geslepen kristallen vaas, dubbel gemerkt. Midden 20e eeuw.
A crystal vase, double marked. Mid 20th century.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#40Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. Met draaivorm.
An 18 carat white and yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.16 ct. With a rotating shape.No longer availableDim. 6,02 gEstimate: € 300 / 350 -
#92Ronal(?)Een paar vijverzichten met wandelaar en zwanen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
A few pond views with walker and swans. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#466Een begin XIXe eeuws Zweeds houten kistje, versterkt met smeedijzeren banden. Binnenin gedateerd 1803.
Coffret en bois suédois du début du XIXème siècle, renforcé de bandes en fer forgé. Daté 1803 à l'intérieur.No longer availableDim. 55 x 32 x 23 cmEstimate: € 140 / 160 -
#431Een vintage oranjerood aardewerken schaal.
A vintage orange-red earthenware bowl.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#86Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.
A Georgian mahogany corner library. At the top two glazed doors with latticework (two panes cracked), at the bottom two panel doors. Brass stop moldings and elaborate cornice. XIXth century.No longer availableDim. 226 x 89 x 45 cmEstimate: € 250 / 400 -
#49Hector Depraet“Molen te Oostende”, een schilderij olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “H. Depraet”
“Molen te Oostende”, a painting oil on panel, signed at the bottom “H. Depraet”No longer availableDim. 23 x 18cmEstimate: € 60 / 80 -
#671Een messingen kerklezenaar in gotische stijl, bekleed met bordeauxrood fluweel. Einde XIXde eeuw.
A brass church lectern in Gothic style, lined with burgundy velvet. End of XIXth century.No longer availableDim. 41 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#614Een jardinière op staander met drakendecor in Vlaams aardewerken stijl. Minieme schade aan de draken.
A jardinniere on a stand with dragon decor in Flemish earthenware style. Minimal damage to the dragons.No longer availableDim. 84 cmEstimate: € 200 / 240 -
#702Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de fauteuils d'appoint de style Louis XVI à patine blanche.No longer availableDim. H: 83cmEstimate: € 40 / 50 -
#459Maurits Van Saene“Rotsformatie”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Formation rocheuse". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 25 x 30Estimate: € 400 / 600

