Other lots in this auction
-
#332Zes gekleurde wijnglazen gemerkt Boussu, we voegen er een ijsemmertje van Boheems glas met een metalen deksel aan toe.
Six colored wine glasses marked Boussu, we add an ice bucket of Bohemian glass with a metal lid.No longer availableDim. H: 17-22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#306Een Engels eiken houten stoel met armleuning, wieltjes en witte stoffering.
An English oak wooden chair with armrest, wheels and white upholstery.No longer availableDim. H: 92 cmEstimate: € 100 / 150 -
#653Frédéric-Antonin BreyssePeriod: 1907-2001“S.O.S. 23 ~ 75”. Stripalbum. Minieme vochtschade aan de kaft.
“SOS 23 ~ 75”. Comic book. Minimal moisture damage to the cover.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#98“Madonna en kind.” Een bronzen beeld.
"Mary and child." A bronze statue.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 250 / 400 -
#209Wilhelmus Van Der SalmPeriod: 1918-1985“Soir sur le Lac”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Van Der Salm”.
Soir sur le Lac. A painting, oil on panel. Signed "Van Der Salm".No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#609Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.
Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#445Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.
Lustre sac-à-perles en cuivre et cristal avec lampes extérieures.No longer availableDim. H: 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#623blauw ImariTwee blauw porseleinen Imari borden. Versierd met divers decor, patrijzen, waaier.
Two blue porcelain Imari plates. Decorated with various decor, partridges, fan.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#124Jan BollaertPeriod: 1958“Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.
"Les voyages de Gulliver". Un livre avec une peinture acrylique sur la couverture arrière. Signée et datée 1995 au verso.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 300 / 500 -
#237Marc SleenEen lot van drie albums, bestaande uit een eerste druk van ‘Het Rattenkasteel.’ & ‘De Erfenis van Nero’. We voegen er ‘De Lustige Kapoentjes Nr 1’ aan toe. Redelijke staat.
A lot of three albums, consisting of a first edition of 'Het Rattenkasteel.' & 'The Legacy of Nero'. We add 'De Lustige Kapoentjes Nr 1' to it. Reasonable state.No longer availableEstimate: € 220 / 280 -
#339Val Saint LambertEen drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#659Een gesculpteerde houten Louis XV stoel met armleuning en gestoffeerde zitting.
A wood sculpted Louis XV chair with armrest and upholstered seat.No longer availableDim. 88 x 60 x 49 cmEstimate: € 75 / 150

