Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Great battle at Pyongyang”. Een scène uit de Japans-Koreaanse oorlog. Een ingekleurde Japanse houtsnede, een triptiek. Tijperk Meji, 1894.
Shunsai Toshimasa

“Great battle at Pyongyang”. Een scène uit de Japans-Koreaanse oorlog. Een ingekleurde Japanse houtsnede, een triptiek. Tijperk Meji, 1894.

Grande bataille à Pyongyang. Une scène de la guerre nippo-coréenne. Une gravure sur bois japonaise colorée, un triptyque. Temps Meji, 1894.
Dim. 36x71cm
SKU: 1804230452.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #452
Estimate: € 250 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #1

    Een waterkan in de vorm van een grijze haan met rode kam. Kleine beschadiging aan de snavel.

    A water jug in the shape of a gray rooster with a red comb. Minor damage to the beak.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #540

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een roze kwarts cabochon van +- 10 ct.

    An 18 carat white gold ring set with brilliants and pink sapphires with a combined weight of +- 1 ct. and a pink quartz cabochon of +- 10 ct.
    No longer available
    Dim. 10,09 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #682

    Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIII de eeuw.

    Une chaise d'appoint rustique en chêne avec des pieds tournés et une entretoise croisée. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. H.86 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #656

    Een uit riet gevlochten strandfauteuil. Voering op armsteunen binnenin gescheurd. (AID680)

    A beach armchair woven from reed. Lining on armrests torn inside. (AID680)
    No longer available
    Dim. 150 x 80 x 70 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #234
    G. Hallumier

    “Schip op het droge.” Aquarel op papier. ‘D’après A. Goodwin.’

    "Ship on dry land." Watercolor on paper. "D'apres A. Goodwin."
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #674

    Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.

    A Chinese black lacquered side table with glass top with gilt painted decor. Scratches on the glass.
    No longer available
    Dim. 51 x 55 x 45 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #88
    Dominique Alonzo

    “Japonaise”. Een tafellamp uit zamak en kunstof op marmeren voet. Afgebeeld een Japanse Geisha met lantaarn. Onderaan gesigneerd “Alonzo”.

    "Japanese". A table lamp made of zamak and plastic on a marble base. Depicted a Japanese Geisha with lantern. Signed on the bottom "Alonzo".
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #141

    Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een pendule met twee 5-lichtpunt kandelaars. Bijgevoegd twee draaisleutels.

    A three-piece mantelpiece set consisting of a pendulum with two 5-light candlesticks. Two turning keys included.
    No longer available
    Dim. 54 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #339
    Val Saint Lambert

    Een drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #82
    Geert Huyben

    “Zicht op de Durme met zeilboot.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme schade aan het doek.

    “View of the Durme with sailing boat.” Oil on canvas. Signed. Minimal damage to the canvas.
    No longer available
    Dim. 34 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #252
    Jean-Baptiste Michel

    “Teniers’s Kitchen”. Een burijngravure op papier, door Jean-Baptiste Michel naar David Teniers, 1777.

    Teniers's Kitchen. A burin engraving on paper, by Jean-Baptiste Michel after David Teniers, 1777.
    No longer available
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #321

    Een lot van 5 herdenkingsmunten. 1 ronde munt met opschrift PVLCHRI STVDIO VERBOUWS HERREZEN 1972, 1 vierkant met opschrift “Bezetting Nederland 10 mei 1940, bevrijding 1944”, 1 ronde medaille meet opschrift Wereldwinner Amsterdam ‘85 met certificaat, 1 vergulde munt met opschrift “Nationale Maatschappij voor de Huisvesting”, 1 medaille met opschrift “Vlaamse Raad”.

    A lot of 5 commemorative coins. 1 round coin with inscription PVLCHRI STVDIO VERBOUWS HERREZEN 1972, 1 square with inscription “Occupation of the Netherlands 10 May 1940, liberation 1944”, 1 round medal with inscription Wereldwinner Amsterdam '85 with certificate, 1 gold-plated coin with inscription “Nationale Maatschappij voor de Huisvesting” , 1 medal with the inscription “Flemish Council”.
    No longer available
    Dim. b14cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More