#513Een polychroom aardewerken vaas, modern decor met cyclopische abstracte figuren.
A polychrome earthenware vase, modern decor with cyclopean abstract figures.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 45 / 55 -
#13Gouda Z. HollandEen grote kruik van veelkleurig plateel. Congola Royal. 4323. Gemerkt met label van Plazuid Gouda.
A large jug of multicolored pottery. Congola Royal. 4323. Marked with a label of Plazuid Gouda.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#60Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.28 ct.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 600 / 700 -
#183Royal CopenhagenTwee cilindrische vazen van veelkleurig porselein, de ene door Berre Jessen, de andere door Marianne Johnson. Onderaan gemerkt.
Two multicolored porcelain cylindrical vases, one by Berre Jessen, the other by Marianne Johnson. Marked at the bottom.No longer availableDim. 19 & 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#529A. Dies“Portret van een burgerman”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. (AID3385).
#196Een massief gepatineerde houten bureau-schrijftafel met groot formaat lade voor plannen, en ingewerkte stekkerdoos onderaan. (AID6183)
#65Een kleine bronzen deurklopper in de vorm van een zittende man met opschrift “Devil”. XIXde eeuw.
A small bronze door knocker in the shape of a seated man with the inscription "Devil". XIXth century.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 40 / 50 -
#641Willy Vandersteen“Laat Snoek Maar Los.” & “Snoek Heeft Ambras.” resp. Tweede en eerste druk. Twee stripalbums.
“Laat Snoek Maar Los.” & “Snoek Heeft Ambras.” resp. Second and first printing. Two comic books.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#133“L’age d’airain”. Een bronzen beeld van een staande naakte man op marmeren voet, naar Rodin.
“The age of Bronze”. A bronze sculpture of a standing naked man on a marble base, after Rodin.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 325 / 375 -
#625Een houten gesculpteerd Friese staartklok met diverse figuren versierd.
A wooden sculpted wall clock decorated with various figures.No longer availableDim. 77 x 20cmEstimate: € 200 / 240