Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Great battle at Pyongyang”. Een scène uit de Japans-Koreaanse oorlog. Een ingekleurde Japanse houtsnede, een triptiek. Tijperk Meji, 1894.
Shunsai Toshimasa

“Great battle at Pyongyang”. Een scène uit de Japans-Koreaanse oorlog. Een ingekleurde Japanse houtsnede, een triptiek. Tijperk Meji, 1894.

Grande bataille à Pyongyang. Une scène de la guerre nippo-coréenne. Une gravure sur bois japonaise colorée, un triptyque. Temps Meji, 1894.
Dim. 36x71cm
SKU: 1804230452.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #452
Estimate: € 250 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #656

    Een uit riet gevlochten strandfauteuil. Voering op armsteunen binnenin gescheurd. (AID680)

    A beach armchair woven from reed. Lining on armrests torn inside. (AID680)
    No longer available
    Dim. 150 x 80 x 70 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #498

    Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.

    Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #114
    Aline Perrignon de Frénoy

    “De Muziek. D’àpres Lairesse.” Beschilderd porselein. Gedateerd 1877.

    "The music. D'àpres Lairesse.” Painted porcelain. Dated 1877.
    No longer available
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #28

    Een houten theedoos met ronde hoeken op messingen pootjes en met dito oren. Binnenin drie compartimenten, links en rechts met deksel. Benen trekkers en sleutelgat.

    A wooden tea box with round corners on brass legs and with ditto ears. Inside three compartments, left and right with lid. Bone pullers and keyhole.
    No longer available
    Dim. H: 16 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #222
    Delbeke

    “Jongens met draaitol”. Pastel op papier, onderaan gesigneerd, gedateerd ‘44.

    "Boys with spinning top". Pastel on paper, signed at the bottom, dated '44.
    No longer available
    Dim. 78 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #90
    Sandoz

    Een 18 karaats geelgouden dameshorloge met 18 karaats geelgouden polsband.

    An 18 carat yellow gold ladies watch with an 18 carat yellow gold wristband.
    No longer available
    Dim. 18 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #413

    Een gedreven Chinese messingen koro gedecoreerd met mythische taferelen en draken als handvaten. Onderaan gemerkt met zegel.

    A carved Chinese brass koro decorated with mythical scenes and dragon handles. Marked on the bottom with a seal.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #665
    Murano

    Een Murano vaas met rood in de massa.

    A Murano vase with red in the mass.
    No longer available
    Dim. 34 x Ø 14 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #24
    J. Dewilde

    “Meisje met bloem”. Een houtsnede op papier, onderaan gesigneerd “J Dewilde 1981” - “102/175”.

    "Girl with flower". A woodcut on paper, signed at the bottom “J Dewilde 1981” - “102/175”.
    No longer available
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #700

    Een man met druiven en een vrouw met bloemen. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    A man with grapes and a woman with flowers. A pair of figurines of Saxon porcelain. Mark underneath.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #32

    “Tribute to Diana”. Gesigneerd door Charles Spencer, met dedicatie: “The Spencer Family. - “1999” & “Earl Spencer’s Tribute to Diana, Princess of Wales - Westminster Abbey - 1997. We voegen er een bezoekersoverzicht van Althorp aan toe.

    “Tribute to Diana”. Signed by Charles Spencer, with dedication: “The Spencer Family. - 1999” & “Earl Spencer's Tribute to Diana, Princess of Wales - Westminster Abbey - 1997. We add a visitor overview of Althorp.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #133

    “L’age d’airain”. Een bronzen beeld van een staande naakte man op marmeren voet, naar Rodin.

    “The age of Bronze”. A bronze sculpture of a standing naked man on a marble base, after Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 325 / 375
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More