#656Een uit riet gevlochten strandfauteuil. Voering op armsteunen binnenin gescheurd. (AID680)
A beach armchair woven from reed. Lining on armrests torn inside. (AID680)No longer availableDim. 150 x 80 x 70 cmEstimate: € 140 / 200 -
#498Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#28Een houten theedoos met ronde hoeken op messingen pootjes en met dito oren. Binnenin drie compartimenten, links en rechts met deksel. Benen trekkers en sleutelgat.
A wooden tea box with round corners on brass legs and with ditto ears. Inside three compartments, left and right with lid. Bone pullers and keyhole.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#90SandozEen 18 karaats geelgouden dameshorloge met 18 karaats geelgouden polsband.
An 18 carat yellow gold ladies watch with an 18 carat yellow gold wristband.No longer availableDim. 18 gEstimate: € 450 / 550 -
#413Een gedreven Chinese messingen koro gedecoreerd met mythische taferelen en draken als handvaten. Onderaan gemerkt met zegel.
#665MuranoEen Murano vaas met rood in de massa.
A Murano vase with red in the mass.No longer availableDim. 34 x Ø 14 cmEstimate: € 75 / 125 -
#32“Tribute to Diana”. Gesigneerd door Charles Spencer, met dedicatie: “The Spencer Family. - “1999” & “Earl Spencer’s Tribute to Diana, Princess of Wales - Westminster Abbey - 1997. We voegen er een bezoekersoverzicht van Althorp aan toe.
“Tribute to Diana”. Signed by Charles Spencer, with dedication: “The Spencer Family. - 1999” & “Earl Spencer's Tribute to Diana, Princess of Wales - Westminster Abbey - 1997. We add a visitor overview of Althorp.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#133“L’age d’airain”. Een bronzen beeld van een staande naakte man op marmeren voet, naar Rodin.
“The age of Bronze”. A bronze sculpture of a standing naked man on a marble base, after Rodin.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 325 / 375