#614Een jardinière op staander met drakendecor in Vlaams aardewerken stijl. Minieme schade aan de draken.
#360Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. Met draaivorm.
An 18 carat white and yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.16 ct. With a rotating shape.No longer availableDim. 6,03 gEstimate: € 300 / 350 -
#678Een albasten Art Deco lamp met glazen druiventrossen versierd en bronzen voet.
#106Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)
#302Een paar messing, vintage midden XXste eeuwse Pharmacy vloerlampen, verstelbaar in de hoogte, op platte cirkel voet.
A pair of brass, vintage mid XXth century Pharmacy floor lamps, adjustable in height, on a flat circle base.No longer availableDim. 125 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#169Rik Slabbinck“Landschap met knotwilgen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme verfschade rechts boven, schilfers.
#428Willy CeysensPeriod: 1929-2007Een brons gestyleerd beeld. Onderaan gesigneerd “Willy Ceyssens”.
A bronze stylized statue. Signed at the bottom "Willy Ceyssens".No longer availableDim. 26 cmEstimate: € 35 / 70 -
#418“Bansimba Joseph”. (Congo, XXe eeuw). Een uit wengé hout gesculpteerd buste.
Bansimba Joseph. (Congo, XXth century). A bust sculpted from wenge wood.No longer availableDim. 31cmEstimate: € 75 / 125 -
#441Een paar Chinees porseleinen gemberpotten, versierd met diverse personages en opschrift.
A pair of Chinese porcelain ginger jars, decorated with various characters and inscriptions.No longer availableDim. 30 x Ø22cmEstimate: € 200 / 240 -
#257Een vaas in porselein getooid met katjes, getiteld “The vase of the imperial cats”. Uitgave Franklin Mint.
#483Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
Une statue bouddhiste en bronze sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 200