#323Een lot van 14 boeken met betrekking tot kunst(enaars), antiek en historische locaties.
A lot of 14 books related to art(ists), antiques and historical locations.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#174“Herders met kudde.” Italiaanse school, omstreeks 1800. Olieverf op paneel.
“Shepherds with herd.” Italian school, about 1800. Oil on panel.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 250 / 400 -
#22Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992“Kerk te Vlassenbroek.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#15“Guangxu”. Houten beeldje van een oude man met perziken. Chinees werk.
#46Een houten krantenstandaard met 5 houders.
#182“Koeien en schapen in de wei”. Een schilderij olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter. Vermoedelijk oude herdoeking.
#39“Straatlandschap bij valavond”, een schilderij olieverf op paneel.
#682Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIII de eeuw.
#663Een Chinees porseleinen schenkkan, “Kendi”, versierd met draken decor.
#186Halesworth, SuggateEen staande klok met mahoniehouten kast. Engeland, XIXde eeuw.
Grandfather clock with a mahogany case. England, XIXth century.No longer availableDim. H. 221 cmEstimate: € 200 / 300