Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Greater flamingo”. Een grote groep van Italiaans biscuit. Gemerkt en genummerd.
Capodimonte

“Greater flamingo”. Een grote groep van Italiaans biscuit. Gemerkt en genummerd.

"Flamant rose". Un grand groupe de biscuits italiens. Marqué et numéroté.
Dim. h: 48 cm
SKU: 1312220001.
Category: Biscuit.
Auction day: 13 December 2022 19:00
Catalogue #1
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Capodimonte

  • #636
    Capodimonte

    “Visser”. Een groep van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Edoardo Tasca. Gemerkt.

    "Pêcheur". Un groupe de biscuit multicolore d'après un dessin d'Edoardo Tasca. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 41,5 cm
    Estimate: € 70 / 120
  • #13
    Capodimonte

    Een koets van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Salvestrini. Gemerkt en gedateerd 1991.

    Un chariot en plastique italien multicolore, conçu par Salvestrini. Marqué et daté 1991.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80

Similar lots by type

  • #648
    Lladro

    Vier beeldjes van meerkleurig Spaans porselein, bestaande uit twee scholieren, een jongen met hoed, een jongetje met vogeltje en een biscuit sierstukje met beeltenis van Cervantes.

    Quatre figurines de porcelaine espagnole multicolore, composées de deux étudiants, un garçon avec un chapeau, un garçon avec un oiseau et un ornement en biscuit avec une image de Cervantes.
    No longer available
    Dim. H: 11-26 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #29
    Charles Mangin
    Period: Antwerpen 1892-1977

    Twee bloemenstillevens, olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    Deux natures mortes florales, huile sur toile. Tous deux signées.
    No longer available
    Dim. 34x30 cm 34x30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #633

    “Madonna met kind”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Oostenrijks werk.

    Madone à l'enfant. Une statue en bois sculpté. Travail autrichien.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #585

    Een Biedermeierstijl sofa met leeuwenpoten, recente herstoffering door Bea Joppe.

    Un canapé de style Biedermeier à pattes de lion, récemment retapissé par Bea Joppe.
    No longer available
    Dim. 100 x 180 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #215

    Een etagere van gefineerd hout met bronzen monturen in Lodewijk XV-stijl. Twee tabletten, het bovenste met galerijtje.

    Etagere en bois de placage avec montures en bronze de style Louis XV. Deux tablettes, celle du haut avec une petite galerie.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #623

    Een houten sigarenvorm met twaalf resterende Cogetama Special sigaren.

    Un moule à cigares en bois avec douze cigares Cogetama Special restants.
    No longer available
    Dim. l: 56 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #46

    Een rechthoekig bankje van notenhout. Gedraaide poten met H-verbinding. Gechantourneerde gordel. XVIIIe eeuw.

    Un banc rectangulaire en bois de noyer. Pieds tournés avec joint en H. Ceinture chantournée. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #433

    Een paar zeskantige vazen van blauw-wit Chinees porselein met een decor van lange lijzen. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de longues élises. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #231
    Von Schierholz

    Een vierarmige kandelaar van meerkleurig Duits porselein, versierd met putti en bloesems in hoogreliëf. Gemerkt.

    Bougeoir à quatre bras en porcelaine allemande multicolore, décoré de putti et de fleurs en haut relief. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #229

    “Hoeve aan een stroom”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    "Ferme au bord d'un ruisseau". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 32 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #350

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,20 g
    Estimate: € 380 / 450
  • #582
    Jacques Boonen
    Period: 1911-1968

    “Ros Beiaard”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘58.

    "Ros Beiaard". Aquarelle sur papier. Signée et datée '58.
    No longer available
    Dim. 24 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #77
    Val Saint Lambert

    Een vaas van roze gekleurd kristal met getorste ribben. Gemerkt.

    Vase en cristal de couleur rose à côtes torses. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More