#236Een gebeeldhouwd notenhouten tweedeurs garderobe in Lodewijk XV-stijl.
Garde-robe à deux portes en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. 220 x 130 cmEstimate: € 200 / 300 -
#62A. Koekkoek“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
‘Intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 84 cmEstimate: € 40 / 50 -
#488Een verchroomd bronzen motorkapornament van Minerva naar ontwerp van P. De Soete. Begin jaren ‘30. Herchroomd.
Ornement de radiateur en bronze chromé représentant Minerve d’après P. De Soete.No longer availableDim. h: 15,5 cm (z.s.)Estimate: € 120 / 200 -
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée ‘55.No longer availableDim. 70 x 91 cmEstimate: € 120 / 200 -
#369Serie van 7 roompotjes met deksels van polychroom porselein versierd met een Minervahoofd in een medaillon en met fabeldieren. Engels, einde XIXde eeuw, gemerkt onderaan.
Série de 7 crémiers couverts en porcelaine polychrome décorés d’une tête de Minerve dans un médaillon et aux animaux fabuleux. Angleterre, fin XIXe siècle, marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#637Een ingekaderd vaandel van de Belgische jagers te voet. 1891.
#513Raffaele RossiPeriod: °1956Een modern tweeluik met abstracte frescoschilderingen op plaaster.
Diptyque moderne aux fresques abstraites sur plâtre.No longer availableDim. 49 x 32 cmEstimate: € 300 / 400 -
#324Een paar met linnen beklede houten paspoppen zonder voet.
#399Een lot van zes mahoniehouten stoelen in twee modellen (Eén rug beschadigd). We voegen er een bijzetstoeltje met dezelfde bekleding aan toe.
#286Een eikenhouten gatelegtafel met twee laden.
Table gateleg en chêne avec deux tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 75 x 165 cmEstimate: € 120 / 200 -
#226Een gebeeldhouwde Bretoense bordenkast met onderaan twee paneeldeuren en twee laden, versierd met decors van personages, vegetale motieven en opengewerkte karrenwielmotieven.
Vaisselier breton en chêne sculpté, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, décorés de personnages, de motifs végétaux et des roues de char.No longer availableDim. 235 x 130 x 55 cmEstimate: € 120 / 200