#72Albert Van HeckePeriod: 1909 - 1993“Lichtspel op de Schelde”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1958.
“Light play on the Scheldt”. Oil on board. Signed and dated 1958.No longer availableDim. 26 x 32 cmEstimate: € 12 / 200 -
#277Koperen doofpot, eind 17e eeuw.
#54Period: 1823-1905“Opmerkelijke figuren”. Een lijst met acht ingekleurde prenten, met o.m. de bekende worstelaar Pouzeke Soep.
"Remarkable Figures". A frame with eight colored prints, including the famous wrestler Pouzeke Soep.No longer availableDim. 14,5 x 10,5 cm (x 8)Estimate: € 80 / 100 -
#367Art Deco coupe in glaspasta versierd met vogels.
Art Deco coupe in glass paste decorated with birds.No longer availableDim. H 17 cm x B 20 cmEstimate: € 85 / 90 -
#196Een Hollands eikenhouten buffet met twee deuren. Gesigneerd en gedateerd: 1721. ‘Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. M. I.H.L.F’
A Dutch oak buffet with two doors. Signed and dated: 1721. 'Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. MIHLF'No longer availableDim. 115 x 174 x 51 cmEstimate: € 200 / 300 -
#635Houten hoekrekje, 4 schappen met gedraaide poten.
#302“L’église de St. Jean Evangeliste à Bois le duc”, “L’Abay de St. Bernard”, “L’église de St. Servais a Maestricht”, “L’église de St. Christophe a Ruremonde”, “Maestricht” & “La ville Bois-Le-Duc”. Zes oude gravures. XVIIe eeuw.
“L'église de St. Jean Evangeliste à Bois le duc”, “L'Abay de St. Bernard”, “L'église de St. Servais a Maestricht”, “L'église de St. Christophe a Ruremonde”, “ Maastricht” & “La ville Bois-Le-Duc”. Six old engravings. XVII century.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#213Een bronzen hondje, liggende op een marmeren sokkel.
#59Jef De Leeuw“Bloemenstilleven in tinnen kan.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1990.
“Flower still life in a pewter jug.” Oil on canvas. Signed. Dated 1990.No longer availableDim. 59 x 48 cmEstimate: € 35 / 45