#318Lot stripverhalen. Willy Vandersteen. Willy & Wanda en Bob & Bobette (5 albums in kleur). Paling en Ko, Lefranc, Michel Vaillant, Jo, Suus en Jokko, Bob Morane, Witte Horizon enz. 27 stuks, redelijke tot goede staat.
#364A.M. Weyers“Beweging”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Movement”. Pastel on paper. Signed.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 25 / 35 -
#297A.M. De Jong en George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Nummers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 en 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Als nieuw.
AM De Jong and George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Numbers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 and 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Like New.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#225LorenzoEen pijp met lange gekromde steel en met een buxushouten kop in vlechtwerkimitatie. Gemerkt en genummerd.
#401Een Japans juwelencabinetje met lakwerk en met geelkoperen beslag. Onderaan een lade, waarboven twee deurtjes, die op hun beurt zes kleine laden verbergen. Slijtage. Begin XXste eeuw.
A Japanese jewelery cabinet with lacquer and brass fittings. At the bottom a drawer, above which two doors hide six small drawers. Wear. Early XXth century.No longer availableDim. 29 x 29,5 x 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#443Een Chinees juwelenkistje met bijbehorend slot.
#576AfsharWollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Wool rug with geometric motif. Hand-knotted.No longer availableDim. 218 x 133 cmEstimate: € 75 / 100 -
#684Een lot van zeven apothekerspotten met deksel. Met verschillende opschriften. Sommige met schilfers aan de deksels.
A lot of seven apothecary jars with lids. With different inscriptions. Some with flakes on the lids.No longer availableDim. h +- 20 cmEstimate: € 50 / 60