Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Griekse icoon met Maria, Chaire Kecharitomene Partenos.

Griekse icoon met Maria, Chaire Kecharitomene Partenos.

Icône grecque représentant la vierge pleine de grâce.
Dim. 23 x 19 cm
SKU: 0202160338.
Category: Icoon.
Auction day: 2 February 2016 19:00
Catalogue #338
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #233

    “De Heilige Nicolaas”. Een Russische icoon met een rood koperen riza. Beschildering in slechte staat en, sporen van zilver.

    “Saint Nicolas”. Icône russe à riza en cuivre rouge. Dégâts et usures.
    No longer available
    Dim. 26 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #133

    Een mandje en een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. De tweede gemerkt Val St. Lambert.

    Petit panier et un vase en cristal taillé colorés rouge dans la masse. Le second marqué Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #44
    Godeau

    “St.-Jacobskerk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1945.

    “Eglise Saint-Jacques”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1945.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #557

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor. Restauratie aan één van de deksels. Onderaan gemerkt.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral. Restauration à l’un des couvercles. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #516

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 352 x 255 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #314
    Herman Verbaere
    Period: 1906-1993

    “Polderlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1962.

    “Paysage des polders”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1962.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #628

    Een gemberpot van veelkleurig Chinees porselein. Decor van een pauw in een bloeiende pioenenstruik en achteraan een tekst. Onderaan gemerkt. Medio XXste eeuw. Deksel toegevoegd.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome. Décor d’un paon dans un arbuste aux pivoines en fleurs. Des caractères au verso. Marque sous la base. Milieu du XXe siècle. Couvercle rapporté.
    No longer available
    Dim. H. 31,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #680
    Chopard

    “Happy Diamonds”. Een eau de parfum van 30 ml.

    “Happy Diamonds”. Eau de parfum de 30 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #112

    Een groep van twee Duitse herders van zamak op een arduinen sokkel. Tijdperk art deco.

    Groupe en régule représentant deux bergers allemands. Sur socle en pierre de taille. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. l: 41 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #809

    Een console van wit gepatineerd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl met wit marmeren blad.

    Console à patine blanche et dorée de style Louis XVI. Tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. B 112 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #720
    Morabito Classique

    Een vaporisator parfum de toilette van 25 ml en een deodorant parfumé van 150 ml in originele verpakking.

    Vaporisateur de parfum de toilette de 25 ml et un déodorant parfumé de 150 ml dans sont emballage d’orugine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #117

    Twee siercoupes van kleurloos geslepen kristal. De grootste op geelkoperen voetjes, de tweede op bronzen voet en versierd met twee bronzen zwaantjes.

    Deux coupes en cristal taillé incolore. La plus grande aux pieds en cuivre jaune, l’autre sur piédouche en bronze et ornée de deux cygnes.
    No longer available
    Dim. h: 37 & 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #644

    Een wandspiegel van rijkelijk gesculpteerd hout met Afrikaans wild versierd.

    Miroir en bois richement sculpté à décor d’animaux africains.
    No longer available
    Dim. 122 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More