#167Een paard van Honan jade op houten sokkel.
#836Een cilindervormige hanglantaarn van brons en glas met vier lichtpunten.
#461Zeilboot van crackleware aardewerk. Monochroom melkwit. Gesigneerd Lejan.
Voilier en faïence craquelée. Blanc cassé monochrome. Signé Lejan.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#360Een 18 karaats geel gouden horloge bezet met een saffier cabochon.
Montre en or jaune 18 ct sertie d’un cabochon de saphir.No longer availableDim. Bruto: 68.64 gEstimate: € 800 / 1000 -
#685Een groot lot wandelstokken in diverse uitvoeringen en enkele lederen rijzweepjes.
Grand lot de cannes diverses, ainsi que quelques fouets en cuir.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#9Twee XVIIIde eeuwse kleurengravures met afbeeldingen van bekende Franse figuren.
Deux gravures en couleurs du XVIIIe siècle représentant des personnalités françaises.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#564Louis De SaegerPeriod: 1908 - 1988“De schapenhoeder”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le berger”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#819Bakoe, AzerbaijanEen handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
Tapis en laine sur coton. Noué main.No longer availableDim. 132 x 210 cmEstimate: € 80 / 120 -
#356Een eikenhouten klapsecretaire in Edwardian stijl.
#464“Abstract-expressionistische compositie”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening De Bellefroid en gedateerd ‘87.
“Composition abstraite-expressionniste”. Huile sur panneau. Porte une signature: De Bellefrois et la date ‘87.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#462“Het genot van waaiers”. Een Chinese gouache op rijstpapier.
“La joie des éventails”. Gouache chinoise sur papier de riz.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
“Le joueur de basson sous-doué”. Buste en bronze sur socle en marbre blanc. D’après Messerschmidt.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 580 / 640