Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Griekse icoon met Maria, Chaire Kecharitomene Partenos.

Griekse icoon met Maria, Chaire Kecharitomene Partenos.

Icône grecque représentant la vierge pleine de grâce.
Dim. 23 x 19 cm
SKU: 0202160338.
Category: Icoon.
Auction day: 2 February 2016 19:00
Catalogue #338
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #233

    “De Heilige Nicolaas”. Een Russische icoon met een rood koperen riza. Beschildering in slechte staat en, sporen van zilver.

    “Saint Nicolas”. Icône russe à riza en cuivre rouge. Dégâts et usures.
    No longer available
    Dim. 26 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #201
    A. Gaudez

    “Le travail”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Le travail”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #431
    Daum, France

    Een siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Coupe en cristal incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #481
    Christofle

    Een schotel, een grote en een kleine kom van meerkleurig en verguld porselein uit de reeks ‘Orientalys’. Onderaan gemerkt.

    Un plat, un grand et un petit bol en porcelaine polychrome et dorée de la série “Orientalys”. Marques sous les bases.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #841
    G.Thomas Paris

    Een grote wereldbol op houten voet.

    Grande globe sur pied en bois.
    No longer available
    Dim. h 85 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #543

    Een diep en een plat bord van polychroom aardewerk. Het eerste met een pleine-page decor van bloemen, onderaan gemerkt M. Kumma 1914, het tweede met veldbloemen. Oost-Frankrijk.

    Une assiette creuse et une assiette plate en faïence polychrome. La première à décor pleine page aux fleurs, marque M. Kumma 1914, l’autre au petites fleurs des champs. France.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #793
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kristal, donkergroen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Coupe en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #165

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,23 ct. en een hartvormige smaragd van ± 2,10 ct.

    Bague en or blanc 18 sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,23 ct et d’une émeraude en forme de coeur de ± 2,10 ct.
    No longer available
    Dim. 4,40 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #148

    Drie albums met zichtkaarten, vaak over Venezuela, verder ook Antwerpen, New-York enz.

    Trois albums contenant des cartes postales, de Venezuela, d’Anvers, de New York etc.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #534
    D. Peeters

    “Twee demonische figuren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.

    “Deux figures diaboliques”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1991.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 12,5 en 16 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #729

    “Bosbouwer met paardenkar”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.

    “Forestier au char à cheval”. Huile sur panneau. Signature apocryphe.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #811

    Zes stoelen van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl. Omstreeks 1900.

    Suite de six chaises en chêne sculpté de style Renaissance. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #476

    Een salontafel van bruingepatineerd hout met een rozendecor in het blad.

    Table de salon en bois à patine brune. Décor de roses dans la tablette.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More