#580Christian DiorEau de toilette Diorissimo van 100 ml in gesloten verpakking.
Eau de toilette Diorissimo de 100 ml dans sont emballage fermé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#769David Saintus (?)“Afrikaanse landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 85.
#843Een vierdelig koffie- en theestel van tin op dienblad. Tijdperk art deco. Hollands werk.
Garniture de café et de thé et son présentoir en étain. Epoque art déco. Travail hollandais.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#654Pol MaraPeriod: 1920 - 1998“Lumières étranges”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 141/165 buiten de plaat en achteraan gedateerd 1972.
“Lumières étranges”. Litho. Signée et numérotée 141/165 hors planche. Datée 1972 au verso.No longer availableDim. 48 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#589Een paar Imari vazen van meerkleurig porselein. Balustervorm met een vernauwende hals en wijd uitlopende rand. Bloemenmotief rond uitsparingen met een prunus op een terras. Japan, XIXde eeuw.
Paire de vases Imari en porcelaine polychrome. De forme balustre ils ont des rétrécissements vers le haut avec un col élargi. Motif de fleurs autour de cartouches aux prunus sur une terrasse. Japon, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#685Een groot lot wandelstokken in diverse uitvoeringen en enkele lederen rijzweepjes.
#63Een groot lot biscuit beeldjes waaronder één van Capodimonte.
Grand lot de statuettes en biscuit dont une de Capodimonte.No longer availableEstimate: € 60 / 80