Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Griekse icoon met Maria, Chaire Kecharitomene Partenos.

Griekse icoon met Maria, Chaire Kecharitomene Partenos.

Icône grecque représentant la vierge pleine de grâce.
Dim. 23 x 19 cm
SKU: 0202160338.
Category: Icoon.
Auction day: 2 February 2016 19:00
Catalogue #338
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #233

    “De Heilige Nicolaas”. Een Russische icoon met een rood koperen riza. Beschildering in slechte staat en, sporen van zilver.

    “Saint Nicolas”. Icône russe à riza en cuivre rouge. Dégâts et usures.
    No longer available
    Dim. 26 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #563
    Val St. Lambert

    Een vaas van kleurloos kristal met een geslepen decor van een uil in een boom. Gemerkt.

    Vase en cristal incolore à décor taillé d’un hibou dans un arbre. Avec griffe.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #198

    Een zilveren suikerpotje op drie pootjes en bovenaan getooid met een druiventros.

    Sucrier en argent sur trois pieds à volutes. Couvercle surmonté d’une grappe de raisins.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #687

    Een miniatuur samoeraihelm op houten staander.

    Casque de samouraï miniature sur socle en bois tourné.
    No longer available
    Dim. H 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #495

    Een notenhouten hangvitrine met zwartgepatineerde accenten in de geest van de barok.

    Vitrine à suspendre en noyer aux accents noircis de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 96 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #514
    Bart’d Eyckermans

    “Stop de wereld, ik wil eraf”. Ets en collage. Gesigneerd en genummerd 8/18.

    “Stop de wereld, ik wil eraf”. Eau-forte et collage. Signée et numérotée 8/18.
    No longer available
    Dim. 112 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #432

    “In thoughts of you”. Olieverf op doek. Op verso gedateerd 28/12/1984.

    “In thoughts of you”. Huile sur toile. Datée au verso 28/12/1984.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #745

    Een damesbuste van monochroom wit imitatiemarmer.

    Buste de dame en imitation de marbre monochrome blanc.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #440
    Rochas pour Homme

    Een vaporisator eau de toilette van 100 ml en een body gel en deodorant in een reistas.

    Vaporisateur eau de toilette de 100 ml et un body gel et déodorant dans un étui de voyage.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #365

    Drie 18 karaats geel gouden trouwringen.

    Trois alliances en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 13,04 g
    Estimate: € 260 / 350
  • #648

    Een taboeret van gesculpteerd tropisch hout. Kameroen.

    Tabouret en bois exotique. Cameroun.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 80 / 90
  • #74

    Een lot van zeven lithografieën met Vlaamse spreuken van o.a. Albrecht Rodenbach.

    Lot de sept lithographies aux proverbes flamands par Albrecht Rodenbach e.a.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #538
    Wasmuel

    Een vierdelig rokersstelletje van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Garniture de fumeur quatre pièces en faïence polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More