Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#611
Een vrouwenhoofd van gesculpteerd Afrikaans ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Tête de femme en ivoire sculpté. Travail africain, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 220/240 -
#628
Een gemberpot van veelkleurig Chinees porselein. Decor van een pauw in een bloeiende pioenenstruik en achteraan een tekst. Onderaan gemerkt. Medio XXste eeuw. Deksel toegevoegd.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome. Décor d’un paon dans un arbuste aux pivoines en fleurs. Des caractères au verso. Marque sous la base. Milieu du XXe siècle. Couvercle rapporté.No longer availableDim. H. 31,5 cmEstimate: € 50/80 -
#255
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband bezet met aan de uit einden saffier cabochons.
Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct serti aux bouts de cabochons de saphir.No longer availableDim. 31,33 gEstimate: € 650/750 -
#785
Een ronde tafel en zes stoelen van gedraaid en gesculpteerd eikenhout.
Table ronde et six chaises en chêne tourné et sculpté.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#493Lladro
“De Heilige familie”. Een driedelig setje van meerkleurig porselein. Gemerkt en in originele doos.
“La Sainte Famille”. Garniture trois pièces en porcelaine polychrome. Marque et boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#69
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. We voegen er een gelijkaardig lopertje aan toe.
Tapis persan en laine. Noué main. Nous ajoutons un petit couloir semblable.No longer availableDim. 176 x 124 cmEstimate: € 30/50 -
#86
Een handgeknoopte Hamadanloper.
Couloir Hamadan en laine. Noué main.No longer availableDim. 417 x 105 cmEstimate: € 50/80 -
#813
Een grote vaas van Chinees porselein met een Cantondecor op kobaltblauwe fond. Restauratie aan de rand.
Grand vase en porcelaine de Chine à décor de Canton sur fond bleu cobalt. Restauration au bord.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 800/900 -
#62Foulon
“Stilleven met fruit en wijn”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits et au vin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#370
Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelring met drie paar verschillende bijpassende schakeloorbellen.
Bague en maillons en or bicolore 18 ct et trois paires de boucles d’oreilles en maillons.No longer availableDim. 14,56 gEstimate: € 300/400 -
#14
Een dekselpot van gepolychromeerd Chinees aardewerk met een reliëfdecor van fohonden. Onderaan gemerkt. Medio XXe eeuw.
Pot couvert en faïence de Chine polychrome à décor de chiens de Pho en relief. Marque sous la base. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/100 -
#756
Een klapsecretaire in Engelse stijl met onderaan vier laden. Schade.
Secrétaire à abattant de style anglais ouvrant à quatre tiroirs. Usures.No longer availableDim. b: 79 cmEstimate: € 80/120