Other lots by Leibovitz
#680
#8
Vier tegels van Delfts aardewerk met blauw-witte decors.
Quatre carreaux de Delft , décor bleu et blanc.No longer availableDim. 8 x 8 cmEstimate: € 40/60 -
#354Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
#647
Balles concentriques sur support en ivoire sculpté. Décor aux dragons. Chine, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 100/130 -
#677
Snuffbottle van gebeeldhouwd ivoor. Erotische voorstelling in reliëf van een vrouw die zichzelf pleziert in een tuin. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Flacon tabatière en ivoire sculpté. Décor érotique en relief représentant une femme qui se satisfait dans un jardin. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 120/200 -
#518
#625Kaukaze
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
#169Werner Van HoylandtPeriod: °1951
#569
Een zeefdruk naar een werk van Dali uit de reeks “Les Chevaux Daliniens”.
#118
Een groot plaasteren paardenhoofd.
Grande tête de cheval en plâtre.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200/240 -
#380
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ‘princess cut’ ayant un poids total de ± 0,40 ct et un rubis central de ± 3 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 1300/1500 -
#759
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir Oriental en laine noué main.No longer availableDim. 385 x 71 cmEstimate: € 60/80