#864
#369
”Paysage costal et moulins”. Huile sur carton. Signature illisible en dessous à gauche.No longer availableDim. 16,5 x 52 cmEstimate: € 60/100 -
#766
Een handgeknoopte Turkse wollen loper.
#354Joseph Van LuppenPeriod: 1834 - 1891
“Zicht te Sedan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1872.
”Vue à Sedan”. Huile sur panneau. Signé et daté 1872.No longer availableDim. 20 x 33 cmEstimate: € 200/240 -
#350
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 3 ct et de saphirs centraux de ± 2 ct.No longer availableDim. 10,50 gEstimate: € 1900/2100 -
#657
Een paar dekselpotten met fohonden.
#205
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct.No longer availableDim. 9 gEstimate: € 600/700 -
#728Maurice De Vries
Een Chinese dekselkom in blauw/wit porselein.
#220
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2,45 ct.No longer availableDim. 10,45 gEstimate: € 1200/1400 -
#739
“Zomers markttafereel”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
”Scène de marché en été”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#364Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Poort van de Vlaaikesgang”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Porte du Vlaaikesgang”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 19 cmEstimate: € 100/140 -
#141
Een houten masker. Fang (Gabon).
Un masque en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 120/200