Other lots in this auction
-
#190
Een 14 K geelgouden ring aan de zijkant gegraveerd en bezet met een rode steen.
Une bague en or jaune 14K gravée sur le côté et sertie d'une pierre rouge.No longer availableDim. 6,78 gEstimate: € 150 / 200 -
#379
Een voorstelling van een bodhisattva op een olifant van gepatineerd massief brons. Indisch werk.
Bodhisattva assis sur un éléphant. Bronze massif patiné. Travail indien.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#444A. Vierse
Een paar landschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Un couple de paysages, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#387
Een Kutani halsvaasje. Begin XXste eeuw.
Un vase à col Kutani. Début XXe siècle.No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#142Anna KernkampPeriod: 1868-1947
“Stilleven met uien en kastanjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux oignons et aux marrons. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36,5 x 74,5 cmEstimate: € 60 / 120 -
#4
Een spiegeltje met vergulde, gebeeldhouwd houten lijst met rococomotief.
Un petit miroir avec un cadre en bois sculpté doré avec un motif rococo.No longer availableDim. H. 63cmEstimate: € 100 / 120 -
#633
Twee verschillende vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk. We voegen er een geisha aan toe.
Deux vases différents en poterie Satsuma multicolore. Nous y ajoutons une geisha.No longer availableDim. h: 24 & 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#102Sillemont
“Pijproker”. Een emailschildering. Gesigneerd. Limoges.
Fumeur de pipe. Un tableau sur émail. Signé. Limoges.No longer availableDim. 28 x 21 cmEstimate: € 120 / 160 -
#449Nicolo Sansone & Giorgio Widman
“Li Paesi Bassi Catolici”. Ed. Gio Giacomo Rossi, Roma, 1672. Ingelijste landkaart, niet gekleurd.
Li Paesi Bassi Catolici. Ed. Gio Giacomo Rossi, Rome, 1672. Carte encadrée, non colorée.No longer availableDim. 37 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#478
Een vaas van Chinees porselein met een decor van pauwen en pioenen. Met houten sokkel.
Vase en porcelaine de Chine à décor de paons et pivoines. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 50 / 70 -
#528
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een decor van feniksen.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor de phénix.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 240 / 260 -
#262L. Klinkenberg
“Heisser Tag in der Soers”. Een paar aquarellen op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘45.
“Heisser Tag in der Soers”. Quelques aquarelles sur papier. Signées et datées '45.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 60 / 80