#141Een bronzen beeldje van een klein meisje op een stoel. Achteraan toegeschreven aan Auguste Moreau, maar naar een werk van Juan Clara.
stATUETTE en bronze d’une petite fille sur une chaise. Attribution à Auguste Moreau au verso mais d’après un oeuvre par Juan Clara.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#773Een paar houten boekensteunen met wereldbollen.
#223Een paar boekensteunen, versierd met een gestileerde mopshond en kat.
#248Een gietijzeren replica van een oude muurplaquette met opschrift ‘Hofleverancier’.
#586Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#671Een set van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelk.
#615Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
#698BvlgariEen armband van struisvogelleder. In doosje.
#485Oude Russische icoon met de Bewening van Maria. In de XIXde eeuw bijgeschilderd.
#324Vier ingelijste en ingekleurde prenten. Drie uit de reeks “Scènes de Société” door Edme Jean Pigal en één andere. XIXde eeuw.
Quatre estampes encadrées et colorées. Trois de la série Scènes de Société d'Edme Jean Pigal et une autre. XIXème siècle.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#190Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met malachiet. Met verlengstuk.
Collier en or blanc 18 carats avec pendentif et boucles d'oreilles assorties sertis de malachite. Avec extension.No longer availableDim. Bruto: 15,92 gEstimate: € 300 / 400