Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Groepje van veelkleurig biscuit. Italiaans werk.
Groepje van veelkleurig biscuit. Italiaans werk.

Groepje van veelkleurig biscuit. Italiaans werk.

Groupe de biscuits multicolores. Travail italien.
SKU: 2710200003.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #3
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #141

    Een bronzen beeldje van een klein meisje op een stoel. Achteraan toegeschreven aan Auguste Moreau, maar naar een werk van Juan Clara.

    stATUETTE en bronze d’une petite fille sur une chaise. Attribution à Auguste Moreau au verso mais d’après un oeuvre par Juan Clara.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #773

    Een paar houten boekensteunen met wereldbollen.

    Une paire de serre-livres en bois avec des globes.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 36 / 40
  • #223

    Een paar boekensteunen, versierd met een gestileerde mopshond en kat.

    Une paire de serre-livres décorés d'un carlin et d'un chat stylisés.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 17 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #248

    Een gietijzeren replica van een oude muurplaquette met opschrift ‘Hofleverancier’.

    Une réplique en fonte d'une ancienne plaque murale avec l'inscription Fournisseur à la maison royale .
    No longer available
    Dim. 50 x 42 cm
    Estimate: € 65 / 70
  • #586

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.
    No longer available
    Dim. 248 x 168 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #671

    Een set van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelk.

    Un ensemble de six verres à vin en cristal taillé avec calice coloré.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #615

    Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.

    Lustre en laiton à abat-jour en verre taillé. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #698
    Bvlgari

    Een armband van struisvogelleder. In doosje.

    Un bracelet en cuir d'autruche. En boîte.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 130
  • #485

    Oude Russische icoon met de Bewening van Maria. In de XIXde eeuw bijgeschilderd.

    Icône russe ancienne représentant la Lamentation de Marie. Repeint en partie aux XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 31 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #324

    Vier ingelijste en ingekleurde prenten. Drie uit de reeks “Scènes de Société” door Edme Jean Pigal en één andere. XIXde eeuw.

    Quatre estampes encadrées et colorées. Trois de la série Scènes de Société d'Edme Jean Pigal et une autre. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #209
    Henri Van Zuylen
    Period: 1860-1941

    “Hoeve op de Heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd en d.d. Santvliet 1897.

    ”Fermette et bruyères”. Huile sur toile. Signée et datée Santvliet 1897.
    No longer available
    Dim. 55 x 78 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #190

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met malachiet. Met verlengstuk.

    Collier en or blanc 18 carats avec pendentif et boucles d'oreilles assorties sertis de malachite. Avec extension.
    No longer available
    Dim. Bruto: 15,92 g
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More