#18
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een siervaasje op voet en twee asbakken, waarvan één gemerkt Val St. Lambert.
#19Raymond Coumans
“Le Mont Jier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le Mont Jier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 200/240 -
#461
Twee verschillende muziekdozen met draaiende ballerina’s. Japans decor.
#348
Een paar messingen kandelaars. We voegen er een koperen kruis aan toe.
Paire de bougeoirs en laiton. Nous ajoutons un crucifix en cuivre.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#392
“Madonna met kind”. Een ets naar Dürer.
“Vierge à l’Enfant”. Une eau-forte d’après une oeuvre de Dürer.No longer availableDim. 15,5 x 10,5 cmEstimate: € 50/60 -
#785
HENRION DE PANSEY, De l’autorité judiciaire dans les gouvernements monarchiques Paris, 1810. In-octavo, reliure en cuir brun.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#641
Een beeld van gesculpteerd houten beeld. Songye, D.R.Congo.
Sculpture en bois sculpté. Songye, D.R.Congo.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 50/80 -
#184Jules De CortPeriod: 1918-1999
“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 220/260 -
#444
#565Hergé
#144Chris Van Thienen
“Imaginair landschap.” Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 02/2012.
“Paysage imaginaire”. Acrylique sur toile. Signée et datée 02/2012.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 40/60 -
#112Alicia Rymovicz
“Woonwagens”. Een aquarel. Gesigneerd.
“Roulottes”. Une aquarelle, signée.No longer availableDim. 28 x 41 cmEstimate: € 80/120