#415Willy Vandersteen“Suske & Wiske”. Een lot van 35 albums. Jaren ‘60, ‘70 en ‘80.
“Suske & Wiske”. Un lot de 35 bandes dessinées. Années ‘60, ‘70 et ‘80.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#713Willy VandersteenEen lot van 42 strips, waaronder Suske & Wiske, Jerom, De Rode Ridder, Bessy en Safari.
Lot de 42 albums de bandes dessinées dont Suske en Wiske, Jerom, De Rode Ridder, Bessy et Safari.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
Un lot de bandes dessinées, comprenant six albums de Jommeke, trois albums de Kapoentjes et un album de Sjors et Sjimmie.No longer availableEstimate: € 40 / 50
#110Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een druppelvormige tanzaniet van ± 1,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une tanzanite en forme de larme de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#609Miro“Compositie”. Een lithografie. Niet gesigneerd.
#25Twee verschillende 18 karaats geel gouden hangers, één bezet met een parel.
#738Een sobere ronde houten wandklok.
#800G.D. ROMAGNOSI, Generi del disitto penale, Milano, 1836, 2 delen. Nieuw gebonden.
G.D. ROMAGNOSI, Generi del disitto penale, Milano, 1836, 2 vol. Nouvelle reliure.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#470Een paar gravures met religieuze taferelen.
Une paire de gravures représentant des scènes religieuses.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#11Een lot borden van porselein en aardewerk: een paar met afbeelding van Lodewijk XVI en Marie-Antoinette (Saint-Amand), een met een blauw en wit decor “Kenya” (Woodsware), één met een rozentuil (Staatsburg), een souvenirbordje van Rio de Janeiro met foto (Steatita Brasil, jaren zeventig).
Lot d’assiettes en porcelaine et en faïence: une paire représentant Louis XVI et Marie-Antoinette (Saint-Amand), une à décor bleu et blanc “Kenya” (Woodsware), une au bouquet de roses (Strasbourg), une de souvenir de Rio à la photographie (Steatita Brasil, années 70).No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#286Een mahoniehouten tafel met gecanneleerde poten op wieltjes.
#305Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en een robijncabochon van ± 15,47 ct.
Une bague en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,20 ct. et un rubis cabochon de ± 15,47 ct.No longer availableDim. 7,50 gEstimate: € 2300 / 2400