#54CastelloEen paar interieurs. Olieverf op doek. Gesigneerd.
A pair of interiors. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#213Max Van der LindenPeriod: 1922-1999“Sint-Anna ten Drieën”. Een hoogreliëf van terracotta met veelkleurig glazuur. Met opschrift: “ S. Anna op dit Veld vereerd bescherm ons gezin. Achteraan gesigneerd en gedateerd 25/12/1954.
"Saint Anne Trinitas". A high-relief terracotta sculpture with multi-colored glaze. With the inscription: "S. Anna, honored in this field, protect our family". Signed and dated on the back, 25/12/1954.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 250 / 350 -
#635Een kunststoffen bureaumeubel uit de jaren 60 van de vorige eeuw naar de Boby trolley van Joe Colombo .
#594AertsensEen schilderij, olie op doek, met als titel ‘Hommage à Labisse’, getekend Aertsens, A’pen ‘80.
A painting, oil on canvas, titled 'Hommage à Labisse', signed Aertsens, A'pen '80.No longer availableDim. h 80 x b 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#678Een inktpot van kleurloos geslepen kristal. Ierland XIXe eeuw.
An inkwell made of colorless cut crystal. Ireland, 19th century.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 80 / 100 -
#19Een beeldje van metaal met een klein bloemenhoudertje, gemerkt WMF. Alsook twee zilveren schaaltjes, het ene met Hollandse keuren, het andere Birmingham.
A figurine made of metal with a small flower holder, marked WMF. Also, two silver dishes, one with Dutch hallmarks and the other with Birmingham hallmarks.No longer availableDim. H: 17 cmEstimate: € 50 / 60 -
#766Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45 -
#13Een zeer decoratieve eikenhouten presentatiesokkel.
A very decorative oak presentation pedestal.No longer availableDim. 24 x 41 x 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#446Een handgeknoopt wollen tapijt.
#653Een Aziatisch bronzen gesculpteerde Champleve jardinière.
An Asian bronze sculpted Champleve jardinière.No longer availableDim. 19 x Ø21cmEstimate: € 40 / 60