#792WasmuelEen set van vier oranje polychroom aardewerken vaasjes met twee bijbehorende plateaus. Eén schilfer aan het kleinste schaaltje.
#126Een mahoniehouten tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. XIXde eeuw.
A mahogany wooden two door display cabinet in Empire style. XIXth century.No longer availableDim. 133x49x220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#656KoliayEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
A hand-knotted Persian wool carpet.No longer availableDim. 270 x 138 cmEstimate: € 100 / 140 -
#376Een houten pianstoel met rond tablet en lederen zitting. Verstelbaar in hoogte met schroef, gesteund op drie poten. Onderaan genummerd 4053.
A wooden piano stool with a round tablet and leather seat. Adjustable in height with a screw, supported by three legs. Numbered 4053 at the bottom.No longer availableDim. 53 x 37cmEstimate: € 50 / 60 -
#657“Madonna met kind”. Een wassen beeld in kader. Franse makelij.
"Madonna with Child". A wax sculpture in a frame. Made in France.No longer availableDim. 34 x 26cmEstimate: € 40 / 50 -
#349Elysé SchuermansPeriod: °1938“Aan de Reien”. Olieverf op board. Gesigneerd rechtsonder.
"At the Reien". Oil on board. Signed lower right.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#26Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#395Een driedelig haardstel van messing met staander.
#31Een vintage camera model Super Ricohflex met lederen tas.
#785JunghansEen lot van 5 wandklokken. Waaronder een Doka klok.
#500Een 18 karaats witgouden art deco ring bezet met 10 diamanten oude briljant slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. GP1 en 22 diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold art deco ring set with 10 old brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 2 ct. GP1 and 22 old cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 10,73 gEstimate: € 800 / 1000 -
#337Een regulateur in houten frame. Gemerkt G.B. Met sleutel en slinger.
A regulator in a wooden frame. Marked G.B. With key and pendulum.No longer availableDim. H: 70 cmEstimate: € 50 / 80