#785JunghansEen lot van 5 wandklokken. Waaronder een Doka klok.
#119Albert DandoisInterieur met porseleine beeldjes, olieverf op het paneel.
Interior with porcelain figurines, oil paint on panel.No longer availableDim. 37 x 31 cmEstimate: € 50 / 100 -
#718Een gebeeldhouwd Afrikaans stenen beeldje voorstellende een vader met kind op houten sokkeltje.
A sculpted African stone figurine depicting a father with child on a wooden pedestal.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 35 / 50 -
#129Charles BlinxckKanaalzicht, pastel op papier. Gesigneerd.
#260Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
An 18 carat white and yellow gold ring set with two brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.52 ct.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 600 / 700 -
#383Een lot van 3 strips, divers.
A lot of 3 comic books, diverse.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#88Paul Sersté‘Zittend meisje’, een terracotta beeld getekend Paul Sersté.
#87Pieter KocxPeriod: 1701-1722Een paar Delfts aardewerken dekselvaasjes op houten sokkel. Gemerkt APK (Pieter Kocx). 18e eeuw.
A pair of Delft earthenware covered vases on a wooden base. Marked APK (Pieter Kocx). 18th century.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 130 / 175 -
#53Een uitschuifbare Engelse wandelstok/meetstok voor het meten van de schouderhoogte van paarden in Inches en/of cm naar believen.
#577Mappin & WebbEen paar tafellampjes in George I stijl van verzilverd metaal. Oorspronkelijke elektrische bedradign en lampenkappen. Gemerkt.
A pair of table lamps in George I style made of silver-plated metal. Original electrical wiring and lampshades. Marked.No longer availableDim. H. 11 cmEstimate: € 40 / 50