#3Een lot antieke sport- en spelmaterialen, bestaande uit vier bowls (koersballen), een lintmeter in lederen etui, een kaartenkistje met scoreteller, een kleine puntenteller met benen toetsen en een scorebord.
A lot of antique sports and game materials, consisting of four lawn bowls, a tape measure in a leather case, a card box with a score counter, a small tally counter with bone buttons, and a scoreboard.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#265Twee grote Marokkaanse olielampen. Enkele barstjes aanwezig op verschillende plaatsen in het glas.
Two large Moroccan oil lamps. A few small cracks present in different places in the glass.No longer availableDim. 110 x 37 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#544Pablo Picasso‘Picador, femme et cheval’, een linosnede aan de hand van Pablo Picasso, gedateerd 1954.
#576NainEen handgeknoopt Perzisch tapijt, provenance Nain, genummerd A 734.
#230Een 18 karaats wit en roze gouden art deco ring bezet met één centrale briljant van +- 0,72 ct. HP1 en vier diamanten in driehoek slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en vier briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
#613Een paar veelkleurige bordjes van Chinees porselein met een famille rose decor, één met haar en schilfer. Evenals een Derby bord met een Imari decor, een Japanse compotier, onderaan gemerkt en een Japans Imari bord.
A couple of multi-colored plates made of Chinese porcelain with a famille rose decoration, one with hairline cracks. Also, a Derby plate with an Imari decoration, a Japanese compote dish, marked on the bottom, and a Japanese Imari plate.No longer availableDim. Ø: 20-25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#212“Winters Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter Landscape in the Hoeveland". A painting, oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 68 x 78cmEstimate: € 80 / 120 -
#750Een zakhorloge met sleuteltje aan een messing staander.
#80Een lange parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een saffier van +- 1 ct.
A long pearl necklace with an 18 carat yellow gold clasp set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and a sapphire of approximately 1 ct.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 700 / 800