#34Vijf gravures: een topografisch zicht van Venetië naar de XVIIde eeuw. Theo Beerendonk. “Een oude hoeve”. C. Marstboom. “Veldweg”. Lino. Frans Masereel. “Raritäten”. Lino. Felix Timmermans. “µtorenwachter’s nieuwjaarswens. Een geïllustreerd gedicht.
Five engravings: a topographical view of Venice from the 17th century. Theo Beerendonk. "An old farmhouse". C. Marstboom. "Field path". Lino. Frans Masereel. "Rarities". Lino. Felix Timmermans. "Tower watchman's New Year's wish. An illustrated poem.No longer availableDim. 15 x 18 cm - 38 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#526Handgeknoopt Oosters wollen tapijt met levensboom en afbeelding van dieren.
#783Een kleurlose kristallen coupe met messingen rand.
#114Massolovski AlthoffEen stilleven met mosselen en kruik, olieverf op paneel. Gesigneerd.
A still life with mussels and jug, oil on panel. Signed.No longer availableDim. 34 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#209A. Vermeulen“Zeezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1911.
"Seaview". A painting, oil on canvas, signed and dated 1911 at the bottom.No longer availableDim. 47 x 77cmEstimate: € 120 / 200 -
#160Een 18 karaats witgouden art deco ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18 karat white gold Art Deco ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 14,48 gEstimate: € 900 / 1000 -
#376Een houten pianstoel met rond tablet en lederen zitting. Verstelbaar in hoogte met schroef, gesteund op drie poten. Onderaan genummerd 4053.
A wooden piano stool with a round tablet and leather seat. Adjustable in height with a screw, supported by three legs. Numbered 4053 at the bottom.No longer availableDim. 53 x 37cmEstimate: € 50 / 60 -
#712Elysé SchuermansPeriod: °1938“Parkzicht in de herfst met een paviljoen in de achtergrond”. Olieverf op board. Gesigneerd rechtsonder.
#582Een paar gegoten en zwartgepatineerde classicistische wandreliëfs.
#361Liebig ChromosEen lot van 8 Liebig Chromos albums met diverse thema’s.
A lot of 8 Liebig Chromos albums with various themes.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#731Een lot van 4 Chinese gebruiksvoorwerpen waarvan 2 bloempotten op schaal, een bolle dekselvaas en een neksteun.
#54CastelloEen paar interieurs. Olieverf op doek. Gesigneerd.
A pair of interiors. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 60 / 80