#242‘Duinlandschap’, gemengde techniek, getekend Andre verhorst en gedateerd 1949.
"Dune Landscape," mixed media, drawn by Andre Verhorst and dated 1949.No longer availableDim. h 33 x b 51 cmEstimate: € 150 / 200 -
#88Paul Sersté‘Zittend meisje’, een terracotta beeld getekend Paul Sersté.
#759“Hoeve achter de fruitbomen”. Olieverf op karton, , onleesbaar gesigneerd in vergulde kader.
#107“Agelgel”. Een Ethiopische herders “Njira” voedseltas uit gevlochten riet en met lederen bekleding. 19e eeuws.
"Agelgel". An Ethiopian herder's "Njira" food bag made of woven reed and leather lining. 19th century.No longer availableDim. 13cm x Ø25cmEstimate: € 300 / 400 -
#83Verzilverd metalen plateau met twee geslepen kristallen karaffen.
Silver-plated metal tray with two cut crystal decanters.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#370Een parelhalssnoer met zilveren slot. 925‰.
A pearl necklace with silver clasp. 925‰.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#213Max Van der LindenPeriod: 1922-1999“Sint-Anna ten Drieën”. Een hoogreliëf van terracotta met veelkleurig glazuur. Met opschrift: “ S. Anna op dit Veld vereerd bescherm ons gezin. Achteraan gesigneerd en gedateerd 25/12/1954.
"Saint Anne Trinitas". A high-relief terracotta sculpture with multi-colored glaze. With the inscription: "S. Anna, honored in this field, protect our family". Signed and dated on the back, 25/12/1954.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 250 / 350 -
#113Een terracotta buste. Inscriptie achteraan 1811 CDB
A terracotta bust. Inscription at the back 1811 CDB.No longer availableDim. 52cmEstimate: € 120 / 200