#732Een religieus haakwerk in vergulde kader en dit alles in een vitrinekastje.
A religious needlework in a gilded frame, all displayed in a display case.No longer availableDim. 58 x 51 x 9 cmEstimate: € 40 / 50 -
#178Een ronde coupe op voet van massief zilver, motief van getorste ribben. Engelse keuren, M. Bros en datumletter d. (Mappin Brothers, Sheffield 1896).
A round footed bowl made of solid silver, adorned with twisted ribs. English hallmarks, M. Bros and date letter d. (Mappin Brothers, Sheffield 1896).No longer availableDim. H. 16, Ø 21 cm 685 gEstimate: € 180 / 220 -
#316Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#86Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
#497Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.
#752“Advance in ecological research”. Gehoogde gravure. Gemonogrammeerd en A.P. buiten de plaat.
"Advance in ecological research". Increased engraving. Monogrammed and A.P. outside the image.No longer availableDim. 10 x 10cmEstimate: € 40 / 60 -
#235Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#338Een schemerlamp met houten voet, de kap gevormd door een gordeldier.
A table lamp with a wooden base, the shade shaped like an armadillo.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#766Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45